CINEMA RAW LIGHT

Широкий вибір професійних форматів та інструментів зйомки

Вибирайте із широкого спектру форматів записування включно з трьома режимами Cinema RAW Light, а також XF-AVC та MP4. Розширте динамічний діапазон із режимами Canon Log 3, PQ та HLG, а також користуйтеся такими професійними інструментами, як осцилограф та режим відображення неприродних кольорів.
EOS R5 C

Різноманітні внутрішні формати записування

EOS R5 C підтримує 12-бітний внутрішній формат RAW для відео з режимом Cinema RAW Light зі швидкістю до 2,6 Гбіт/с. У моделі EOS R5 C доступні три варіанти режиму Cinema RAW Light: LT (Light), ST (Standard) та HQ (High Quality), що розширює потенційну гнучкість робочого процесу.

Також є безліч додаткових професійних варіантів записування включно з 10-бітними форматами 4:2:2, такими як перевірений формат Canon XF-AVC у режимі ALL-I або Long GOP зі швидкістю до 810 Мбіт/с, HEVC MP4 зі швидкістю до 540 Мбіт/с та 8-бітний формат 4:2:0 H.264 MP4 зі швидкістю до 150 Мбіт/с.

Крім того, є можливість кадрування матриці з повнокадрового формату 8K до форматів 5,9K Super 35mm та 3K Super 16mm для сумісних оптичних об’єктивів зі зниженою швидкістю передавання даних.

EOS R5 C

Винятковий динамічний діапазон

У моделі EOS R5 C доступні внутрішні формати PQ і HLG, а також режим Canon Log 3, що забезпечують винятковий динамічний діапазон, зберігаючи деталі як на затінених, так і на світлих ділянках. Режими PQ та HLG дозволяють створювати контент у форматах із підтримкою HDR для кіно й телебачення в колірному просторі BT.2020, а режим Canon Log 3 забезпечує творчу гнучкість під час узгодження кольорів на етапі оброблення відзнятого.

EOS R5 C

Дві картки пам’яті та одночасне записування

Два порти для карток пам’яті (1 × CFexpress Type B/1 × SD-картка UHS-II) дозволяють реалізовувати складні сценарії одночасного записування, зокрема у різних форматах, із різною роздільною здатністю й глибиною кольору, для реалізації гнучких професійних робочих процесів. Також доступні традиційні 8-бітові проміжні варіанти 4:2:0 та ретрансляція/записування в обидва порти.

EOS R5 C

Записування на зовнішній носій у форматі 8K RAW через HDMI

EOS R5 C може виводити дані у форматі RAW через HDMI на сумісні записувальні пристрої Atomos, такі як NINJA V+ для 10-бітного формату 8K ProRes RAW зі швидкістю до 30 кадрів на секунду. Також можна паралельно записувати дані на SD-картку в проміжному форматі XF-AVC для ефективнішого оброблення відзнятого матеріалу.

EOS R5 C

Інструменти для професійної відеозйомки

Модель EOS R5 C має широкий набір інструментів для професійної відеозйомки, таких як монітор відеосигналу (осцилограф) для аналізу яскравості зображення зліва направо й режим відображення неприродних кольорів для візуального подання експозиції на основі колірної шкали. Додаткові функції включають записування у форматі 24p DCI, 180-градусний кут затвора, підтримку пошуку файлів для імпорту тривимірних таблиць LUT та введення/виведення таймкодів.

ПІДПИСАТИСЯ ЗАРАЗ

Підпишіться на новини про Canon EOS R5 C

Отримуйте в числі перших нові відомості про камеру Canon EOS R5 C, пропозиції, поради та посібники, останні новини й запрошення на місцеві події.