БАЙОНЕТ CANON RF

Гнучкість вибору об’єктивів завдяки байонету RF

Завдяки байонету RF модель EOS R5 C сумісна з широким спектром оптичного обладнання включно із сучасними RF-об’єктивами, а також об’єктивами EF та Cinema через адаптери кріплення EF-EOS R. Удосконалений 5-осьовий електронний стабілізатор зображення допомагає забезпечити плавність і стабільність відео професійного рівня.
EOS R5 C_Lifestyle

Технологія байонетів RF

Байонет RF дозволяє створювати унікальні об’єктиви для кінематографістів та фотографів із великою діафрагмою, оптикою з високою роздільною здатністю й передовими характеристиками. 12-контактний байонет RF розширює канал обміну даними між об’єктивом і камерою, виводячи автофокусування, стабілізацію зображення та персоналізацію керування на новий рівень, що робить об’єктиви RF ідеальним вибором для відеозйомки.

Гнучкість і творчі можливості з адаптерами кріплення EF-EOS R

Байонет RF зберігає сумісність із об’єктивами Canon EF Cinema та фотооб’єктивами завдяки набору адаптерів Canon EF-EOS R. Досягти надзвичайно малої глибини різкості за умов яскравого освітлення під час відеозйомки можна завдяки адаптеру для кріплення змінного нейтрального світлофільтра Canon.

Чудовий помічник для віртуальної реальності

Камера EOS R5 C, що повністю сумісна з об’єктивом Canon RF 5,2mm F2.8L Dual Fisheye, є ідеальним рішенням для створення захоплюючого VR-контенту зі 180-градусним кутом огляду завдяки повнокадровій матриці 8K та можливості тривалого записування. Це комплексне рішення від Canon, яке складається з об’єктива, камери й відповідного робочого процесу, дозволяє легко та ефективно створювати контент для віртуальної реальності із надзвичайною чіткістю зображення.

Удосконалена електронна стабілізація зображення

Камера EOS R5 C обладнана тією ж передовою 5-осьовою електронною системою стабілізації зображення, що використовується у професійних камерах EOS Cinema, таких як EOS C500 Mark II, EOS C300 Mark III та EOS C70. Ця інноваційна технологія працює у поєднанні з оптичною системою стабілізації в сумісних об’єктивах для плавності записування. Крім того, із об’єктивами без стабілізації, такими як кінооб’єктиви з фіксованою або змінною фокусною відстанню, також доступна електронна стабілізація зображення.

Сумісність з анаморфними об’єктивами

На камеру EOS R5 C можна встановлювати анаморфні об’єктиви за допомогою адаптерів від сторонніх виробників. Підтримуючи зменшення стиснення у 2, 1,8 та 1,3 рази через РК-екран та вихід HDMI, камера EOS R5 C може працювати з великою кількістю різних об’єктивів для максимально гнучкого творчого процесу.

ПІДПИСАТИСЯ ЗАРАЗ

Підпишіться на новини про Canon EOS R5 C

Отримуйте в числі перших нові відомості про камеру Canon EOS R5 C, пропозиції, поради та посібники, останні новини й запрошення на місцеві події.