ВІДЕОЗЙОМКА

Розширені можливості підключення

Камера EOS R5 C із багатофункціональною колодкою для аксесуарів дозволяє підключати XLR/стереомікрофон, має спеціальні роз’єми для введення/виведення таймкоду, 3,5-міліметрового мікрофона, навушників, micro-HDMI, синхронізації спалаху, USB-C, а також підтримує широкий спектр програмних додатків для будь-якого сценарію застосування.
EOS R5 C

Багатофункціональна колодка для аксесуарів

Вперше представлена у відеокамері XF605 та моделі EOS R3 Багатофункціональна колодка для аксесуарів Canon забезпечує передавання даних і безпосереднє живлення для цілої низки нових аксесуарів. До них належать стереомікрофон Canon DM-E1D і звуковий XLR-адаптер TASCAM CA-XLR2d-C, що мають професійні XLR-входи з ручним керуванням, моніторингом і живленням 48В. Також можна підключати наявні спалахи Speedlite та синхронізатори.

* Спалахи Canon Speedlite з герметичним корпусом для захисту від погодних умов не підтримуються.

 • Професійний інтерфейс

  Камера EOS R5 C має окремі роз’єми для введення/виведення таймкодів, 3,5-міліметровий мікрофонний вхід, вихід на навушники, вихід micro-HDMI, роз’єми для синхронізації спалаху й пульта дистанційного керування типу N3, а також порт USB-C для живлення, заряджання та обміну даними. У комплект входить пристрій для захисту кабелю для з’єднань USB-C та micro-HDMI під час зйомки.

 • Ручка-тримач акумуляторів і бездротовий передавач файлів

  Камера EOS R5 C підтримує наявні аксесуари для системи EOS R, такі як акумулятор BG-R10 і бездротовий передавач файлів WFT-R10. Хоча обидва аксесуари розраховані на використання двох акумуляторів (LP-E6NH, LP-E6N або LP-E6), WFT-R10 розширює мережеві можливості за рахунок двох антен 2×2 5 ГГц та підключення до мережі Ethernet. Хоча камера EOS R5 C обладнана вбудованими модулями Wi-Fi та Bluetooth, цей аксесуар необхідний для бездротового використання програм Browser Remote та Content Transfer Mobile.

 • Широка підтримка програмних додатків

  EOS R5 C об’єднує світи Cinema EOS та EOS R, забезпечуючи сумісність із широким спектром професійних програм для відео- й фотозйомки та віртуальної реальності як для смартфонів, так і для персональних комп’ютерів. До них належить програма дистанційного керування з браузера Browser Remote для дистанційного доступу до розширених налаштувань і перегляду в реальному часі. Програма Content Transfer Mobile призначена для передавання проміжних файлів і редагування метаданих. Хмарні послуги Image.canon служать для зберігання резервних копій зображень високої якості.

 • Зовнішнє джерело живлення для 8K/60P

  Окрім акумуляторів LP-E6NH, LP-E6N та LP-E6, камера EOS R5 C може живитися від зовнішнього джерела (це необхідно для зйомки у форматі 8K зі швидкістю понад 30 кадрів на секунду). Підтримуються живлення через порт USB-C від адаптера PD-E1, а також комбінація адаптера постійного струму DR-DE6C та адаптера живлення CA-946.

 1. У разі використання з адаптерами системи EOS R.
 2. 12-розрядні режими Cinema RAW Light зі швидкістю до 2,6 Гбіт/с.
 3. Дозволяє використовувати зовнішні аксесуари, такі як адаптер XLR, стереомікрофон і спалахи Speedlite. Спалахи Canon Speedlite із герметичним корпусом для захисту від погодних умов не підтримуються.
 4. Заряджати акумулятори лише за допомогою ручки-тримача акумуляторів BG-R10 не можна. Акумулятор LP-E6 не є перезаряджуваним.

ПІДПИСАТИСЯ ЗАРАЗ

Підпишіться на новини про Canon EOS R5 C

Отримуйте в числі перших нові відомості про камеру Canon EOS R5 C, пропозиції, поради та посібники, останні новини й запрошення на місцеві події.