ГІБРИДНІ ФОТОАПАРАТИ

Неймовірні 45-мегапіксельні знімки зі швидкістю до 20 кадрів на секунду

45-мегапіксельний повнокадровий CMOS-сенсор забезпечує неймовірну чіткість, низький рівень шуму й широкий динамічний діапазон зі швидкістю серійної зйомки до 20 кадрів на секунду, а чутливість ISO сягає 51200 одиниць. Автоматичний брекетинг експозиції гарантує її послідовність, а таймер інтервалів розширює творчі можливості.

Виведіть свої зображення на неймовірний рівень високої роздільної здатності

Повнокадровий сенсор EOS R5 C і процесор DIGIC X разом забезпечують високу якість 45-мегапіксельних зображень зі швидкістю до 20 кадрів на секунду з електронним затвором або 12 кадрів на секунду з механічним. У фоторежимі EOS R5 C також реалізовано славетну технологію Canon Dual Pixel CMOS AF II, технологію відтворення органічних теплих кольорів і чутливість ISO до 52 000, що робить цю модель винятковим рішенням для професійної фотографії.

Професійні формати зображень

Модель EOS R5 C має ту саму архітектуру, що й система EOS R, і тому може записувати зображення у різних професійних форматах, у тому числі RAW, C-RAW та JPEG. Завдяки використанню гами PQ HDR і колірного простору BT.2020 також можна робити 10-бітні зображення HEIF зі збільшеним динамічним діапазоном і покращеним відтворенням кольорів.

Покадрова фотозйомка

Функцію інтервального таймера EOS R5 C можна налаштувати для створення певної кількості зображень протягом певного часу. Вона ідеально підходить для професійної сповільненої зйомки. Крім того, можна встановлювати режими зйомки, такі як пріоритет діафрагми/затвора або автоматичне коригування ISO, що забезпечує повний творчий контроль для створення приголомшливих покадрових послідовностей.

ПІДПИСАТИСЯ ЗАРАЗ

Підпишіться на новини про Canon EOS R5 C

Отримуйте в числі перших нові відомості про камеру Canon EOS R5 C, пропозиції, поради та посібники, останні новини й запрошення на місцеві події.