АВТОФОКУСУВАННЯ НА ОЧАХ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ

Швидке, точне й надійне фокусування

Оцініть революційну технологію автофокусування Canon Dual Pixel CMOS AF. Технології автофокусування на очах та EOS iTR AF X гарантують точне відстеження фокусу, навіть коли об’єкт дивиться в бік від камери. Інноваційна система допомоги з ручного фокусування Dual Pixel дозволяє оператору досягати максимальної різкості навіть у режимі ручного фокусування.
EOS R5 C

Покращене автофокусування й розпізнавання об’єктів

Технологія автофокусування Canon Dual Pixel CMOS AF визнана в галузі як система, на яку можуть покластися професійні кінематографісти й фотографи. Модель EOS R5 C успадкувала покращену версію цієї системи з автофокусуванням на очі й технологією EOS iTR AF X. Вона використовує вдосконалений алгоритм глибокого навчання, який точно розпізнає обличчя, у тому числі коли видно лише одне око, і відстежує об’єкт, навіть якщо він дивиться убік від камери.

Професійне налаштування автофокусу

EOS R5 C має ті ж ексклюзивні налаштування автофокусу, що й камери Cinema EOS, як-от розпізнавання лише обличчя та пріоритет обличчя, завдяки яким камера реагує на зміни у сцені саме так, як потрібно. Також можна точно налаштувати швидкість автофокусування й відгук, щоб досягти повільного кінематографічного фокусування або миттєвого автофокусу для зйомки динамічних подій.

EOS R5 C

Допомога з використання технології фокусування Dual Pixel

Систему автофокусування Canon Dual Pixel CMOS AF також можна застосувати, коли оператор використовує ручне фокусування. Помічник із фокусування – це точний та інноваційний інструмент, який візуально інформує оператора про те, чи перебуває фокус спереду чи ззаду від об’єкта. Коли візуальний індикатор на РК-дисплеї або у видошукачі стає зеленим, це вказує на оптимальну різкість ручного фокусу.

ПІДПИСАТИСЯ ЗАРАЗ

Підпишіться на новини про Canon EOS R5 C

Отримуйте в числі перших нові відомості про камеру Canon EOS R5 C, пропозиції, поради та посібники, останні новини й запрошення на місцеві події.