ВІДЕОКАМЕРИ 8K

Кінематографічне повнокадрове відео 8K

Знімайте з неймовірною деталізацією та низьким рівнем шуму завдяки повнокадровій матриці, що забезпечує записування відео у форматі 8K зі швидкістю до 30 кадрів на секунду (або 60 кадрів на секунду із зовнішнім джерелом живлення), контенту 4K/Full HD з надлишковою вибіркою або приголомшливого уповільненого відео 4K зі швидкістю до 120 кадрів на секунду.
EOS R5 C

Максимальна якість 8K для максимального творчого самовираження

Камера EOS R5 C може знімати приголомшливе відео у 12-бітному форматі 8K DCI RAW, використовуючи всю ширину повнокадрової матриці для справжнього кінематографічного занурення. Камера EOS R5 C забезпечує чудову якість 8K зі швидкістю до 30 кадрів на секунду і вчетверо більшою деталізацією порівняно з форматом 4K. Із зовнішнім джерелом живлення камера EOS R5 C знімає у форматі 8K зі швидкістю до 60 кадрів на секунду, відкриваючи нові творчі можливості для подальшого оброблення. Повнокадровий сенсор 8K також можна використовувати для надлишкової вибірки відео у форматі 4K або Full HD для забезпечення виняткової чіткості за низького рівня шуму.

EOS R5 C

Формат 4K зі швидкістю до 120 кадрів на секунду з автофокусом і звуком

Окрім широкої підтримки формату 8K камера EOS R5 також дозволяє знімати матеріал у форматі 4K зі швидкістю до 120 кадрів на секунду для створення захоплюючих уповільнених відеороликів з приголомшливою деталізацією. У цьому режимі EOS R5 C підтримує функцію автофокусування Dual Pixel CMOS, яка робить чітким кожен кадр. Крім того, під час роботи з високою частотою кадрів можна ввімкнути записування звуку.

EOS R5 C

Dual Base ISO

EOS R5 C – перша камера Cinema EOS з функцією Dual Base ISO. Ця функція підвищує чутливість і мінімізує шуми під час зйомки за умов низького освітлення. Доступні варіанти ISO 800/3200 під час зйомки в режимі Canon Log 3 та ISO 400/1600 у режимах BT.709 Wide DR, PQ та HLG. Вибір відповідного базового значення ISO для певного сценарію освітлення забезпечує оптимальний динамічний діапазон і низький рівень шуму. Користувач також може ввімкнути автоматичний режим перемикання базового значення ISO.

ПІДПИСАТИСЯ ЗАРАЗ

Підпишіться на новини про Canon EOS R5 C

Отримуйте в числі перших нові відомості про камеру Canon EOS R5 C, пропозиції, поради та посібники, останні новини й запрошення на місцеві події.