КОМПАКТНА КІНОКАМЕРА

Компактний і легкий дизайн з активним охолодженням

EOS R5 C – найкомпактніша й найлегша камера Canon Cinema EOS з OLED-видошукачем, яскравим поворотним РК-екраном та 13 кнопками, що призначаються користувачем. Нова система активного охолодження забезпечує тривалий час записування, а міцний корпус із магнієвого сплаву гарантує професійну довговічність.

Компактний і легкий дизайн з активним охолодженням

EOS R5 C

Внутрішня система охолодження для тривалого записування

У модулі EOS R5 C реалізовано активну систему охолодження, яка ефективно відводить тепло від основного корпусу та уможливлює тривале записування з роздільною здатністю 8K і частотою до 60P. Підтримуються режими постійної роботи та автоматичного ввімкнення вентиляторів, що дозволяють користувачам мінімізувати шум під час записування.

EOS R5 C

Інтуїтивно зрозумілий дизайн із сенсорним РК-дисплеєм та 13 призначуваними кнопками

Модель EOS R5 C обладнана 0,5-дюймовим OLED-видошукачем високої роздільної здатності для точного аналізу зображення, матричним дисплеєм для швидкої перевірки налаштувань і режимів камери, а також яскравим 3,2-дюймовим РК-дисплеєм для зручного перегляду під різними кутами вдень або вночі.

На надкомпактному корпусі EOS R5 C міститься аж 13 призначуваних кнопок і три цифрових регулятори. Ці функції можна запрограмувати за допомогою нового інтерфейсу користувача, щоб налаштувати швидкий доступ до найважливіших функцій відео- та фотозйомки, таких як монітор відеосигналу, автофокус і висока частота кадрів.

EOS R5 C

Компактна, міцна й легка

Модель EOS R5 C важить лише 680 грамів і є найкомпактнішою та найлегшою камерою Canon Cinema EOS, маючи при цьому першокласну якість виготовлення та ергономічні риси, характерні для EOS R5.

Вас також можуть зацікавити

ПІДПИСАТИСЯ ЗАРАЗ

Підпишіться на новини про Canon EOS R5 C

Отримуйте в числі перших нові відомості про камеру Canon EOS R5 C, пропозиції, поради та посібники, останні новини й запрошення на місцеві події.