КОМПАКТНА КІНОКАМЕРА

Компактний і легкий дизайн з активним охолодженням

EOS R5 C – найкомпактніша й найлегша камера Canon Cinema EOS з OLED-видошукачем, яскравим поворотним РК-екраном та 13 кнопками, що призначаються користувачем. Нова система активного охолодження забезпечує тривалий час записування, а міцний корпус із магнієвого сплаву гарантує професійну довговічність.
EOS R5 C

Внутрішня система охолодження для тривалого записування

У модулі EOS R5 C реалізовано активну систему охолодження, яка ефективно відводить тепло від основного корпусу та уможливлює тривале записування з роздільною здатністю 8K і частотою до 60P. Підтримуються режими постійної роботи та автоматичного ввімкнення вентиляторів, що дозволяють користувачам мінімізувати шум під час записування.

EOS R5 C

Інтуїтивно зрозумілий дизайн із сенсорним РК-дисплеєм та 13 призначуваними кнопками

Модель EOS R5 C обладнана 0,5-дюймовим OLED-видошукачем високої роздільної здатності для точного аналізу зображення, матричним дисплеєм для швидкої перевірки налаштувань і режимів камери, а також яскравим 3,2-дюймовим РК-дисплеєм для зручного перегляду під різними кутами вдень або вночі.

На надкомпактному корпусі EOS R5 C міститься аж 13 призначуваних кнопок і три цифрових регулятори. Ці функції можна запрограмувати за допомогою нового інтерфейсу користувача, щоб налаштувати швидкий доступ до найважливіших функцій відео- та фотозйомки, таких як монітор відеосигналу, автофокус і висока частота кадрів.

EOS R5 C

Компактна, міцна й легка

Модель EOS R5 C важить лише 680 грамів і є найкомпактнішою та найлегшою камерою Canon Cinema EOS, маючи при цьому першокласну якість виготовлення та ергономічні риси, характерні для EOS R5.

ПІДПИСАТИСЯ ЗАРАЗ

Підпишіться на новини про Canon EOS R5 C

Отримуйте в числі перших нові відомості про камеру Canon EOS R5 C, пропозиції, поради та посібники, останні новини й запрошення на місцеві події.