A woman carries a tote bag which has been customised with a panda motif from Creative Park with Canon's iron-on transfers.

ТВОРЧИЙ ДРУК

Зробіть свій одяг унікальним завдяки друку на тканині з принтером Canon PIXMA

Якщо у вас є зображення або напис, які вам подобаються, їх можна легко перенести на футболку, сумку, подушку або іншу тканину за допомогою техніки термоперенесення Canon і сумісного принтера Canon PIXMA. У вас спортивна команда й ви хочете підготувати одяг для певного заходу? Чи, можливо, вам потрібно створити унікальні подарунки для друзів або навіть текстильні прикраси на стіни? Ви можете втілити в життя будь-яку креативну ідею. А якщо ідей у вас немає, у каталозі Creative Park ви знайдете цілу низку цікавих дизайнів, які можна безкоштовно завантажити.

Термоперенесення — це дуже просто, і скоро ви дізнаєтеся, що безліч речей можна легко покращити за допомогою цієї техніки.

A sheet of iron-on transfers on a printer tray next to a smartphone and a t-shirt.
У каталозі Creative Park ви знайдете багато цікавих зображень для термоперенесення, у тому числі цю кумедну родину пінгвінів Ролі-Полі.

Ось що вам знадобиться.

  • Сумісний принтер* Canon PIXMA
  • Техніка термоперенесення Canon (для світлої або темної тканини)
  • Цікаве зображення
  • Футболка, сумка або інший текстильний виріб на ваш вибір (матеріал має містити принаймні 50 % бавовни й бути придатним до машинного прання за температури 30 °C)
  • Ножиці
  • Прасувальна дошка й праска

Перенесення зображення

Комплекти Canon для термоперенесення доступні в розмірі A4, тож ви зможете переносити й великі зображення. Якщо вам потрібен менший розмір, ви можете використати кілька зображень, розмістивши їх поруч на одному аркуші, щоб із максимальною користю використати папір для термоперенесення. Коли ваше зображення буде готове, виконайте наведені нижче прості дії.

1. Завантажте носій у принтер

A woman loads a sheet of iron-on transfer paper into a Canon PIXMA TS5350 printer.
Ми працюємо з темною футболкою, тому вибираємо для цього проекту зображення для термоперенесення на темну тканину.

Виберіть оптимальний папір для термоперенесення. Існує два варіанти: для світлої та для темної тканини. Завдяки цьому кольори будуть чудовими та яскравими незалежно від виробу, на якому ви друкуєте — темна штора, світла подушка, джинсова куртка або біла футболка. Обидва варіанти найкраще працюють із натуральними тканинами, наприклад бавовною.

2. Надрукуйте зображення

Схожі статті
A printout on a printer tray of an iron-on transfer of a polar bear, different print applications, smartphone, cloth bag, t-shirt and party glasses.

ТВОРЧИЙ ДРУК

Розкрийте свій творчий потенціал завдяки можливостям друку

Дізнайтеся, як за допомогою паперу, програм та принтера Canon можна внести розмаїття у власну оселю та персоналізувати свої речі — від телефону до холодильника.

12-otmm-d96c300bba32e96612a9c59d2860579ff950ba8b-img-file

ТВОРЧИЙ ДРУК

Друкуйте малюнки для вишивання

Друковані малюнки для вишивання допоможуть вам легко прикрасити свій одяг або виготовити витвір мистецтва, який можна повісити на стіну.

A Canon printer prints a sheet of paper with three heart designs on it. Around it are coloured pencils, a pack of transfer paper and a white t-shirt with a heart transfer on it.

ТВОРЧЕ МИСЛЕННЯ

Носіть серце на рукаві

Приєднуйтеся до розмови про психічне здоров’я за допомогою цих стильних і надихаючих малюнків.

A woman sits at a table holding a smartphone next to a Canon PIXMA TS5350 printer.
Друкуйте безпосередньо з комп’ютера, смартфона або планшетного ПК.

Надрукуйте зображення на папері для термоперенесення. Друкувати можна з комп’ютера або навіть безпосередньо зі смартфона чи планшета через програму Creative Park. Ви зможете легко втілити свої ідеї в життя саме там, де натхнення прийде до вас!

3. Виріжте зображення

A woman uses a pair of scissors to cut around an iron-on transfer design.
Ви можете залишити границю навколо зображення або обрізати його по краях.

Під час термоперенесення на тканину буде перенесено весь аркуш (у тому числі ділянки без зображення), тож за допомогою гострих ножиць обріжте зайві частини паперу для перенесення, щоб створити красиву рамку, або обережно виріжте надруковану частину якомога ближче до країв.

4. Відшаруйте й виберіть розташування

A woman stands at an ironing board and peels the backing off an iron-on transfer. A dark t-shirt is on the ironing board.
Відзначте бажані місця кількома шпильками, але не прикріплюйте зображення до футболки.

Відшаруйте аркуш із зображенням від паперу й розташуйте його на тканині. Якщо ви робите роздруківку на футболці, має сенс одягнути її та подивитися в дзеркало (або звернутися до когось по допомогу), щоб підібрати для зображення оптимальне місце. Якщо у вас кілька маленьких зображень, ви можете розмістити їх на тканині в довільних місцях.

5. Перенесіть зображення

A woman irons an iron-on transfer onto a dark t-shirt.
До комплекту термоперенесення на темну тканину входять два спеціальні аркуші, що захищають папір під час термоперенесення.

Покладіть тканину із зображеннями на ньому на прасувальну дошку й приберіть усе (шпильки тощо), якими вони закріплені. Потім візьміть захисний аркуш, що входить до комплекту термоперенесення, і покладіть його на зображення. Після цього починається найцікавіше: фактичне перенесення зображення на тканину. Проводьте праскою по захисному аркушу, докладаючи рівномірного тиску, доки зображення з паперу для термоперенесення не закріпиться на матеріалі. Після закріплення тканину із зображенням можна прати в машинці, а тому ви зможете довго насолоджуватися своїм новим одягом.

6. Сплануйте наступний проект

A man wears a dark t-shirt customised with an iron-on transfer of a family of penguins.
Тепер, коли ви знаєте, як це просто, ви можете розпочати планування свого нового проекту.

Створивши першу персоналізовану річ, ви побачите безліч можливостей освіжити свій гардероб або прикрасити інші аксесуари. Для цього можна заказати ще паперу — можливості безмежні!

* Папір для термоперенесення на світлу тканину LF-101 сумісний із таким обладнанням: PRO-100/PRO-100S, серія TS (окрім серій TS31xx/TS20x), серія TR (окрім серії TR45xx), серії MG77xx/MG75xx/MG68xx/MG67xx/MG57xx/MG56xx/MG36xx, серія iX68xx

Папір для термоперенесення на темну тканину DF-101 сумісний із таким обладнанням: PRO-100/PRO-100S, серія TS (окрім серій TS31xx/TS20x), серія TR (окрім серії TR45xx), серія G (окрім серій GM40xx/GM20xx), серії MG77xx/MG75xx/MG67xx, серії iP87xx/iX68xx


Автор Анжела Ніколсон (Angela Nicholson)

Подібна продукція

Подібна продукція

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів