ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

Завдання зі створення паперових моделей 3: день народження восени

У третій частині нашої серії завдань зі створення паперових виробів ви дізнаєтеся, як дизайнерка Піппа Гіскок створила цікавий декор до дня народження.
Великий торт і маленькі кекси прикрашені декором із паперу й стоять на журнальному столику поруч із фотореквізитом, а на задньому плані висить зроблений із паперу банер.

У межах завдання зі створення паперових моделей PIXMA ми запропонували майстрам і сім’ям виготовити красиві вироби з паперу для різних подій протягом року.

Цього разу перед дизайнеркою Піппою Гіскок (Pippa Hiscock) стояло завдання створити декор на свій день народження, який припадає на осінь, щоб скрасити похмурі й сповнені дощу дні за допомогою шаблонів Canon Creative Park, принтера Canon PIXMA та улюблених фотографій.

Різноманітні паперові прикраси для святкування дня народження, зокрема банер і численний фотореквізит, розкладений на столі поруч із ножицями, дошкою для нарізання та пачкою паперу Canon.

Піппа завантажила цілу низку шаблонів для паперового рукоділля – від банерів до фотореквізиту. Вона не купує одноразовий пластиковий декор, а віддає перевагу саморобним прикрасам із паперу, які можна безпечно переробляти.

День народження – це завжди веселе свято, скільки б років вам не було. Пора року відіграє певну роль у плануванні вечірки: влітку день народження краще провести в саду чи парку, тоді як восени, коли погода трохи холодніша, доцільніше влаштувати вечірку вдома. Вечірки для дорослих на день народження не повинні бути нудними. Навіть якщо за вікном дощ, ви можете створити чудову атмосферу, щоб насолодитися нею разом із близькими. Розбудіть у собі дитину й поекспериментуйте з моделями з каталогу Canon Creative Park.

Завдяки наявності сотень доступних шаблонів, серед яких прикраси для тортів, прапорці й веселі ігри, ви можете обрати будь-яку тему, що приноситиме вам щиру радість. Створення прикрас для вечірки власними руками – це доступний варіант декорування та унікальний спосіб персоналізувати свято. Згодом паперові шаблони можна переробити або зберегти для майбутніх заходів.

У каталозі Canon Creative Park безліч цікавих моделей на будь-яку річницю – 5-й, 25-й чи 60-й день народження. «Знайти шаблони на тему дня народження було дуже легко, – каже Піппа. – Дуже зручно, що тут вказано, наскільки складним є кожен шаблон і скільки часу на нього може піти, щоб знати, чого очікувати».

«Відмова від пластику – це мій принцип, особливо коли йдеться про щось на кшталт вечірки. Так ми можемо розважатися без зайвих відходів, за які гризе совість. Я навіть роздала сусідам деякі моделі, що пережили вечірку, щоб надати їм друге життя перед тим, як вони потраплять на переробку».

Піппа займається паперовими колажами й завжди любила створювати щось власними руками. «У дитинстві я завжди робила речі з картону, – каже вона. – Щось у цьому добре зосереджує мій розум і розслабляє мене. Крім того, дуже приємно в кінці процесу отримати реальний предмет».

«Мені сподобалося це завдання, бо воно поєднало в собі все, що я люблю: майстрування, проведення вечірок і створення особливих моментів, а також торт – і все це взагалі без пластику».

Подивіться, як Піппа впоралася із завданням, а вона поділиться порадами щодо створення декору з паперу своїми руками на день народження.

Дизайнерка Піппа Гіскок посміхається, вирізаючи паперовий шаблон, який було надруковано на принтері Canon PIXMA за допомогою програми Canon Creative Park.

Познайомтеся з творцем

Ім’я: Піппа Гіскок

Професія: дизайнерка та творець товарів для дому й подарунків

Також бере участь: пес Ротко

Вибір шаблонів

Рука тримає смартфон, на екрані якого відображається шаблон із Creative Park, а на столі стоїть принтер Canon PIXMA.

Ви можете перейти до Canon Creative Park зі смартфона, планшета чи ноутбука та вибрати будь-який із сотень шаблонів, щоб ваші вечірки завжди проходили яскраво й весело. Перегляньте надихаючі ідеї або скористайтеся ключовими словами, щоб швидко знайти саме те, що вам потрібно.

Для вечірки на свій день народження Піппа вирішила пошукати в Canon Creative Park щось за ключовими словами «день народження» і «вечірка», і їй вдалося знайти безліч привабливих шаблонів. «Я хотіла зробити велику прикрасу на стіну як фон для веселих знімків, тому, звісно, я вибрала гірлянду "З днем народження" і фотореквізит», – пояснює Піппа.

Визначившись із великими елементами, Піппа перейшла до деталей, а який день народження може бути без торта? «Звісно ж, буде торт, тож мені ідеально підійшли декоративні міні-прапорці для кексів, – продовжує вона. – Їх потрібно було лише вирізати, скласти й приклеїти на нитку, а потім або повісити на стіну, або прив’язати до дерев’яних шпажок для торта».

Тим, хто вперше береться за цю справу, Піппа рекомендує вибрати для початку кілька цікавих, але простих прикрас, як-от гірлянда або стрічка з ім’ям, і перевірити рівень складності кожного шаблону. «Такі речі, як стрічка з ім’ям, справляють на вечірці велике враження, і їх дуже легко зробити», – каже вона.

Роздрукуйте свої шаблони

На принтері Canon PIXMA друкується відбиток шаблону Canon Creative Park.

Хоча Піппа використала безліч різних шаблонів, щоб прикрасити свою оселю і створити фотореквізит для вечірки, вона дуже хотіла зробити щось велике, що одразу б справляло враження. Цей банер «З днем народження» було легко вирізати й зв’язати мотузкою.

Пара рук розмічає шаблон Canon Creative Park перед складанням.

Деякі моделі складніші за інші. Якщо ви створюєте щось із паперу всією сім’єю, є багато простих шаблонів, які батьки можуть вирізати, а маленькі діти легко зберуть, тоді як старші діти й дорослі зможуть впоратися зі складнішими конструкціями.

«З деякими шаблонами я впоралася швидко й без проблем, інші були складнішими та вимагали більше часу й концентрації, але мені сподобалося працювати з усіма, – каже Піппа. – Було дуже займатися цим за чашкою чаю, і в результаті в мене вийшли дуже яскраві прикраси для вечірки».

Піппа налаштувала принтер Canon PIXMA в домашній мережі Wi-Fi, а потім підключилася до нього за допомогою смартфона та програми Canon Creative Park. Так вона змогла знайти потрібні шаблони, а потім просто натиснула кнопку друку.

Роздрукувавши обрані шаблони, Піппа вирізала всі моделі. Потім настав час для дуже важливого етапу – розмітки згинів перед тим, як складати паперові шаблони. Це гарантує, що кінцевий виріб буде міцним. Розмітивши та склавши шаблони, склейте частини, що залишилися, відповідно до інструкцій, і обов’язково дайте паперовим виробам повністю висохнути, перш ніж використовувати їх як прикраси.

Збираємо декор

Знімок через плече Піппи, яка вирізає фотографію свого обличчя, надруковану на глянцевому фотопапері Canon Glossy Photo Paper.

Піппа вирізала фотографії себе та свого собаки Ротко й приклеїла їх на зубочистки. Шаблони Creative Park також допоможуть вам додати особистих штрихів до веселого пікніка або сервірування столу для званої вечері.

Рука встановлює зубочистку із зображенням голови Піппи зверху на кекс.

Піппа мешкає в Брістолі, Великобританія, і працює переважно вдома, а Ротко допомагає їй у її домашньому офісі. Вона роздрукувала знімок Ротко та свого обличчя на фотопапері Canon Plus Glossy II і прикріпила їх до зубочисток за допомогою біорозкладної стрічки, а потім вставила в кекси.

Піппа використовувала фотографії, щоб зробити веселі індивідуальні прапорці для кексів. Це чудовий спосіб зробити вечірку унікальною. Цим прийомом із фотографіями щасливої пари також можна скористатися для вечірки з нагоди заручин, або ж ви можете вибрати найкращі святкові знімки чи портрети домашніх улюбленців. «Я вже робила прикраси для кексів раніше, але ніколи не використовувала фотографії, – каже вона. – Було дуже весело підбирати знімки гостей для друку». Вона навіть радить зробити це разом із друзями ввечері напередодні, щоб ті могли вибрати власне фотографії.

Піппа роздрукувала улюблені знімки на фотопапері Canon Plus Glossy II за допомогою принтера PIXMA, вирізала фігурки, а потім просто прикріпила фотографії до зубочисток за допомогою біорозкладної стрічки. Їх можна зробити двосторонніми, надрукувавши по дві копії знімків, або написати на звороті веселе повідомлення чи ім’я.

Не забувайте, що до наявних шаблонів у програмі Canon Creative Park можна легко додати власний стиль за допомогою малюнків або навіть стрічки – все, чого забажають ваше серце та уява. «Декоративні прапорці на день народження було легко персоналізувати за допомогою чудової яскравої стрічки, на які я все повісила», – каже Піппа.

Ви навіть можете зібратися з друзями й створити саморобні подарунки або, якщо хочете вийти на новий рівень, спробувати складні художні моделі з паперу.

Запаліть свою вечірку!

Четверо людей посміхаються, позуючи з реквізитом для фотографування, який було створено за допомогою каталогу Canon Creative Park і принтера PIXMA.

Піппа з друзями виготовили й використали на своїй вечірці фотореквізит на день народження, але ви можете вибрати в Canon Creative Park реквізит на спортивну або фестивальну тематику.

Піппа з друзями добре повеселилися на дні народження. «Ми чудово провели час і зробили кілька кумедних фотографій, скориставшись усім паперовим реквізитом і масками для фотографування», – каже вона.

Усім також дуже сподобалися персоналізовані прапорці з фото. З них вийшли маленькі унікальні подарунки, які можна використовувати на інших святкуваннях. «Прапорці з фото на кекси всіх розсмішили, і друзі забрали свої шматки додому після вечірки», – розповідає вона.

Піппа каже, що скористалася б шаблонами Canon Creative Park знову. «Рукоділля – це весело, і в підсумку в мене з’явилися більш незвичайні та особисті прикраси за набагато меншу ціну, ніж якби я купила готові, – ділиться вона. – А той факт, що все це потім можна переробити, – додаткова важлива перевага!».

З Creative Park планування та проведення дня народження може стати веселим і творчим заняттям для родини й друзів будь-якого віку. Зрештою, нам стільки років, на скільки ми почуваємося, тому вперед – знайдіть щось у Creative Park і дайте волю своїй внутрішній дитині.

Якщо вам подобається ідея поєднати рукоділля з декором без пластику, тоді стежте за нашим фінальним конкурсом виробів із паперу, що буде присвячений зимовому святкуванню, і подивіться, що можна зробити цього року за допомогою шаблонів Creative Park. Завітайте на нашу сторінку в Pinterest, щоб знайти натхнення, і не забувайте ділитися своїми творіннями із хештегом #MadeWithPixma!

Знімок зверху камери Canon, що стоїть на принтері Canon PIXMA, а на задньому плані видно колаж із фотографій.

CANON CLUB

Ексклюзивна спільнота для таких творців, як ви. Займайтеся улюбленою справою і отримуйте підтримку, натхнення, переваги тощо. Зробити це легко. Придбайте товар. Зареєструйте його. Приєднайтеся до Canon Club.
Tamzin Wilks

Пов’язана продукція

 • TS6340

  Домашні принтери

  PIXMA TS5340a

  Виразіть своє творче захоплення разом із PIXMA TS5340a із широкою підтримкою різних типів носіїв, великою кількістю творчих додатків для надзвичайного легкого підключення до смартфону
 • Струминні принтери

  Matte Photo Paper MP-101

  Матовий фотопапір забезпечує друк високоякісних фото, графіки та тексту на матовій поверхні. Також підходить для різного роду творчого застосування — створення листівок, паперових забавок тощо.
 • Струминні принтери

  Plus Glossy II PP-201

  Глянсовий покращений фотопапір II компанії Canon — ідеальний вибір для глянсового друку найвищої якості. Він надає професійним фотографіям та іншим відбиткам досконалого блиску.

Схожі статті