A hand holding a smartphone displaying the Creative Park app. Canon printer paper and Creative Park templates and designs are arranged on the table.

ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

П’ять речей про програму Creative Park

Програма Creative Park дарує години натхнення та цікавих занять для користувачів будь-якого віку й рівня підготовки. Серед цілої купи різноманітних проектів, у тому числі для персоналізації різних речей, створення моделей і навіть ігор, ви обов’язково знайдете щось, чим можна зайнятися вдома самостійно або разом із друзями чи родичами. З програмою Creative Park можна легко працювати просто з мобільного телефону, з якого потім можна друкувати результати роботи. Вона доступна для пристроїв iOS та Android різними мовами. Щоб розпочати, просто завантажте програму з App Store або Google Play. Ось п’ять цікавих фактів про програму Creative Park, якими ми хочемо з вами поділитися, а також кілька корисних порад.

1. Програма є безкоштовною і простою у використанні

 A personalised card on the paper tray of a Canon printer.
Програма Creative Park абсолютно безкоштовна: вам знадобляться лише обліковий запис Canon ID і сумісний принтер Canon.

Програма Creative Park є абсолютно безкоштовною! Просто завантажте її на свій інтелектуальний пристрій. Після першого запуску автоматично відкриється веб-сторінка, на якій ви зможете швидко й легко зареєструвати обліковий запис Canon ID. Крім того, створити новий обліковий запис або війти з існуючим можна за допомогою меню в правій частині екрана, вибравши пункт Confirm/Create Canon ID (Підтвердити / створити Canon ID).
Для друку з програми Creative Park вам потрібно під’єднати сумісний струминний принтер Canon PIXMA — переглянути перелік моделей, що підтримуються, можна тут*. Щоб підключити принтер, відкрийте вкладку меню праворуч і в розділі Settings (Налаштування) виберіть Add Printer (Додати принтер).

2. Знайти джерело натхнення дуже легко

Схожі статті
A child sat at a table with an adult creating colourful papercrafts using a Canon printer.

ДРУК І ХУДОЖНІ ПРОЕКТИ

Сотні безкоштовних цікавих моделей із паперу чекають на вас

Від ляльок до настільних ігор, від навчальних матеріалів до таємничих лабіринтів — асортимент моделей Creative Park допоможе вам розважити своїх дітей.

A tablet displaying the Creative Park app sits on botanical themed paper, next to custom invitations and colourful bunting.

ДРУК І ХУДОЖНІ ПРОЕКТИ

Друкуйте знімки зі своїх вечірок із програмою Creative Park

Втілюйте в життя ідеї розваг і вечірок за допомогою прикрас і реквізиту, які можна друкувати вдома з програмою Creative Park.

A smartphone displaying the Creative Park app surrounded by Canon printer paper, Creative Park designs and crafting tools.
Прикраси для вечірки, персоналізовані вітальні листівки, ігри для всієї родини — усе це й багато іншого можна знайти в програмі Creative Park.

У каталозі Creative Park є безліч шаблонів: від паперових витворів і налаштовуваних вітальних листівок до прикрас для вечірок і тривимірних моделей. Яку б тему й вид шаблонів ви б не вибрали для натхнення, знайти все потрібне в програмі Creative Park буде дуже просто. Головне меню на домашній сторінці містить чотири основні розділи: Top (Популярні), Featured (Рекомендовані), Category (Категорія) та New (Нові). Сезонні теми, які наразі в тренді, можна знайти в розділі Featured (Рекомендовані), а оновлення завжди з’являються в розділі New (Нові). Якщо вам потрібне щось конкретне, скористайтеся розділом Category (Категорія), де всі шаблони розподілені за підкатегоріями, які доступні в кілька натискань. Щоб зберегти будь-який шаблон, натисніть на зірочку, і його буде додано до розділу Favourites (Улюблене).

3. У каталозі є безліч моделей на вибір

A Creative Park template emerging from a Canon printer.
У каталозі Creative Park у вашому розпорядженні безмежний світ проектів для створення власноруч включно з 3D-моделями та іншими шаблонами.

Ви можете надрукувати й зробити фігурки родини пінгвінів у стилі орігамі, налаштувати до власних уподобань набір листів у стилі «фламінго» або навіть надрукувати зображення кактуса для термоперенесення, щоб прикрасити футболку в унікальному стилі. Просто перегляньте каталог у програмі Creative Park, і ви знайдете джерело натхнення на багато годин. Для будь-яких виробів із паперу (наприклад, ляльки в стилі орігамі) ми рекомендуємо користуватися папером MP-101 від Canon. Також вам знадобляться ножиці й надійний клей для паперу. Для батьків із дітьми в меню Category (Категорія) є розділ Kids (Діти), де можна знайти таблиці зі стікерами, плакати із цифрами й літерами, тривимірні моделі автомобілів, тварин і їжі, які можна надрукувати й зробити власноруч. З програмою Creative Park ваші можливості нескінченні — у ній люди будь-якого віку та інтересів знайдуть щось цікаве для себе.

4. Майже все можна налаштувати

A hand holding a smartphone displaying the Creative Park app. A personalised card is on the table.
Створюйте персоналізовані листівки й подарунки, просто додаючи власний текст і зображення зі свого пристрою.

Однією з переваг програми Creative Park є можливість налаштувати майже будь-який шаблон відповідно до власних унікальних потреб. Відкривши потрібний шаблон, натисніть вкладку Edit (Редагувати), щоб розпочати завантаження. Після завантаження ви можете додати власний текст і зображення просто зі свого інтелектуального пристрою за допомогою вкладок зі знаком «+». Так ви зможете відредагувати шаблон до свого смаку. Крім того, його можна збільшувати й зменшувати, а також користуватися інструментом «Рука» для навігації.

5. Виходити з програми не потрібно

A personalised card created with the Creative Park app next to a Canon printer.
Налаштовуйте шаблони, додавайте власний текст і зображення, друкуйте просто зі свого інтелектуального пристрою за допомогою сумісного принтера Canon — усе це легко зробити в програмі Creative Park.

Програма Creative Park не лише інтуїтивно зрозуміла та зручна для навігації — у ній ви можете додавати власні зображення та шаблони просто зі свого пристрою. Налаштувавши шаблон, натисніть кнопку Print (Друк) у програмі, і ваш принтер Canon PIXMA зробить усе необхідне. Якщо ви плануєте повернутися до шаблона пізніше, просто натисніть Save (Зберегти), і його буде збережено в меню Your Items (Ваші елементи).

Тепер, коли ви знаєте, як працювати з програмою Creative Park, вас уже ніщо не зупинить! Приєднуйтеся, розкрийте свій творчий потенціал і починайте творити за допомогою паперу та струминного принтера Canon. Завантажте програму й починайте просто зараз!

Підготувала Клер Гільо (Claire Gillo)

* Якщо ваш принтер не підтримується, відвідайте веб-сайт Creative Park.

Подібна продукція

Подібна продукція

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів