Дзеркальні камери EOS для початківців

Зробіть свої перші кроки у світі фотографії EOS без зайвих зусиль і створюйте зображення чудової якості завдяки широким можливостям для творчості.
Canon Camera

Ми допоможемо вам знайти ідеальну камеру Canon

Наш засіб для вибору камери відобразить асортимент наших камер і допоможе знайти серед них ту, що ідеально підходить саме вам.

Ваша подорож починається тут

Лінійка цифрових дзеркальних камер для початківців допоможе вам зробити перший крок у захопливий світ EOS фотографії. Щоб насолоджуватись незрівняною якістю зображення та неймовірними можливостями, дозвольте нам допомогти обрати камеру яка підходить саме вам.
 • Цифрові дзеркальні фотоапарати

  EOS 2000D

  Робіть чудові фотографії 24,1 МП та знімайте відео Full HD. Розширте свої творчі можливості за допомогою цієї легкої та зручної цифрової дзеркальної камери.
 • Цифрові дзеркальні фотоапарати

  EOS 4000D

  Насолоджуйтесь високою якістю та творчими можливостями фотозйомки, притаманними цифровим дзеркальним камерам, та відео у форматі Full HD зі зручною 18-мегапіксельною камерою EOS.
 • Цифрові дзеркальні фотоапарати

  EOS 250D

  Найлегша дзеркальна камера в світі з екраном із змінним кутом нахилу1, функціями Canon DIGIC 8, можливістю знімати відео у форматі 4K та додатком Creative Assist.

Вибрані продукти

EOS 250D

Найлегша дзеркальна камера в світі з екраном із змінним кутом нахилу*, функціями Canon DIGIC 8, можливістю знімати відео у форматі 4K та додатком Creative Assist.

Canon Camera

Інші продукти з лінійки

 • Цифрові дзеркальні фотоапарати

  EOS 200D

  Завдяки керуванню як на смартфоні та високій якості зображення створювати чудові фотографії стало ще простіше.

Сила творчості

Цифровий дзеркальний фотоапарат здатен перетворити випадковий кадр на витвір мистецтва. Експериментуйте з ефектами невеликої глибини різкості, щоб привернути увагу до об’єкта зйомки, і спробуйте кілька ефектів творчих фільтрів, щоб надати своєрідності своїй фотографії.

 • Творчі фільтри

  Скористайтесь ефектами творчих фільтрів (іграшкова камера, мініатюра тощо), щоб зробити свої фото неповторними.

 • Творче керування

  Створюйте чудові зображення, контролюючи творчий процес на будь-якому рівні завдяки набору основних і творчих режимів.

 • Відеокамери Canon для відеоблогу

  Хто переглядає ваші відео? Вдосконалюйте контент вашого блогу за допомогою камер Canon, ідеальне рішення для створення якісного вмісту.

Автоматичний інтелектуальний вибір сюжету

Позбавтеся клопоту завдяки режиму розумної автосцени від Canon, який забезпечує бездоганну якість фото, вибираючи ідеальні налаштування камери для кожного об’єкта зйомки, щоб ви могли зосередитися на творчому процесі.

Canon Camera
Canon Camera

Готовність до дії

Завдяки швидкій і оперативній зйомці, інтуїтивно зрозумілому сенсорному керуванню й оптичному видошукачу для легкого кадрування ви завжди будете готові до самовираження. Інтелектуальна система автофокусування та безперервна зйомка дадуть змогу легко відстежувати та знімати об’єкти, що рухаються.

Зйомка відеозображень і відеокадрів за допомогою камер EOS

Знімайте кінофільми без зайвих зусиль. Забезпечте різке зображення об’єкта на красиво розмитому фоні завдяки технологіям Dual Pixel CMOS AF і Hybrid CMOS AF. Знімайте кліпи тривалістю 2, 4 або 8 с і об’єднуйте їх у високоякісні відео завдяки функції «Відеофрагмент».

Canon Camera

Підтримка й натхнення

Змінюйте об’єктиви та свій погляд на світ завдяки системі EOS і переглядайте корисні поради в посібниках про EOS.

 1. На деяких моделях камер доступні не всі функції.

Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.
 1. * Модель 250D (чорний/сірий) – найлегша у світі цифрова дзеркальна фотокамера із сенсором формату APS-C та поворотним РК-екраном. Камеру оснащено акумулятором і картою пам’яті, відповідно до вимог CIPA. Станом на 9 квітня 2019 р. (дослідження було проведено Canon).