ПРОГРАМА

Програма Canon Content Transfer Mobile

Програма для iOS, що з’єднує iPhone із XF605 для безперебійного передавання даних на FTP-сервер через вбудовані інтерфейси камери.

Стягується плата за підписку

Прискорення та спрощення робочих процесів обробки новин

Content Transfer Mobile (CTM) — це програма для iOS, яка дозволяє завантажувати відзнятий новинний матеріал на iPhone та надсилати його безпосередньо на FTP-сервер трансляційної станції через 4G/5G або Wi-Fi. Вона також забезпечує можливості для розширеного керування метаданими.

XF605

Завантаження вмісту з камери на телефон

Використовуйте CTM для підключення XF605 до iPhone через Wi-Fi або сумісний кабель USB-C та завантаження файлів MP4, XML, метаданих та проксі-файлів аудіо на iPhone.

Завантаження вмісту з телефону на FTP-сервер

Окрім керування локально збереженими файлами, завантаженими на FTP-сервер, CTM також дозволяє завантажувати вміст із камери й миттєво передавати його на сервер за одну операцію для покращення ефективності робочого процесу.

XF605
XF605

Редагування метаданих новин

Істотною перевагою CTM є те, що вона дозволяє редагувати й імпортувати метадані до та після зйомки відео. Вона підтримує стандарт NewsML-G2, який забезпечує послідовність і легкість інтеграції в робочий процес трансляції, а також керування файлами. XML-файли можна редагувати в CTM і записувати на камеру, або ж метадані, записані в камері, можна змінювати в CTM, що дозволяє користувачам оновлювати інформацію про вміст перед завантаженням на сервер.

Подібна продукція

 • Професійні відеокамери

  XF605

  Універсальна відеокамера для трансляцій у якості 4K із підтримкою розширених функцій АФ, можливостей підключення і потокового передавання для складних творчих процесів.
 1. Підтримувані мови

  Доступно англійською, французькою, італійською, німецькою, іспанською, російською, турецькою і португальською.

  Сумісність: Canon XF605*

  * Зовнішній вигляд камери Canon XF605 на цих знімках та у відео може відрізнятися від вигляду пристрою в продажу.