Гі часто використовує для зйомки дикої природи об’єктив Canon RF 600mm F4L IS USM з подовжувачем Canon Extender RF 1.4x, але він був вражений 800-міліметровою фокусною відстанню моделі RF 200-800mm F6.3-9 IS USM. «З огляду на фокусування — об’єктив RF 200-800mm F6.3-9 IS USM дуже добре відстежує об’єкти навіть за поганого освітлення, — каже він. — Але найкраще в зйомці на такій відстані — це швидкий автофокус. Уявіть, що ви фотографуєте птаха, який летить вам назустріч, на 800-міліметровий об’єктива. Він буде на великій відстані, і автофокусу достатньо буде лише дещо скоригуватися, щоб відстежити його. Щоб зняти птаха такого ж розміру в кадрі з об’єктивом 300 мм, той має бути набагато ближче до вас. Це означає, що оптичному елементу для утримання фокусу знадобиться пересунутися далі й швидше. По суті, чим довша фокусна відстань, тим легше працювати з фокусуванням і тим воно ефективніше».
Фокусна відстань об’єктива RF 200-800mm F6.3-9 IS USM 800 мм також відкрила додаткові переваги для Піта. «Найбільше мене розчаровує, що я не можу наблизитися до об’єктів зйомки, — каже він. — Якщо я на пішохідній чи іншій доріжці, я фізично обмежений цим простором. Якщо я зійду з неї, то можу просто впасти з візка, тож такий діапазон фокусування просто неймовірний. Я можу наблизитися так, як ніколи раніше».
Поєднання об’єктива RF 200-800mm F6.3-9 IS USM із камерою із сенсором APS-C, такою як EOS R7, забезпечує додаткову перевагу, оскільки менший сенсор фактично обрізає зображення, збільшуючи радіус дії об’єктива. На кінці діапазону об’єктива 800 мм сенсор APS-C забезпечує таке ж поле огляду, як і під час зйомки з телеоб’єктивом 1280 мм на повнокадровій камері.
Гі додає, що інша чудова характеристика об’єктива — це його діапазон масштабування. «Якщо намагаєшся знайти птаха в небі й перемикаєш масштаб на 800 мм, його складно побачити, — пояснює він. — Спочатку варто встановити масштаб 300 або 400 мм, щоб знайти об’єкт зйомки, а потім збільшити до 800 мм, щоб той заповнював увесь кадр».