ДРУК

П’ять причин, чому MAXIFY GX7040 може заощадити ваш час та гроші

Принтер Canon MAXIFY GX7040 чудово підходить для бізнесу та є швидким і універсальним пристроєм із розширеними можливостями підключення, що забезпечує найвищу якість вихідних документів та наднизькі експлуатаційні витрати.
Принтер Canon MAXIFY, що стоїть на дерев’яному столі.

«Наші документи мають відповідати якості наших малюнків», — говорить Ієн Скалліон (Ian Scullion), один із команди з трьох архітекторів, що працюють у Fasciato Architects в Олтрингемі, Великий Манчестер, Великобританія. — Для нас як для бренду важливим є уніфікованість нашої друкованої продукції».

Поряд з архітектурними кресленнями A3 та A0, які фірма створює для своїх проєктів, їй також потрібно друкувати багато документів звичайного розміру, будь то папери для клієнтів або ж папери з планування.

На ринку з високим рівнем конкурентної боротьби кожна компанія має дбати про те, щоб її ділові папери мали достойний вигляд. Принтери Canon MAXIFY для бізнесу швидкі, прості у використанні та забезпечують преміальну якість із дуже низькою загальною вартістю володіння.

Тут Ієн та спеціаліст із продукції Canon Зубайр Рахім (Zubair Rahim) розповідають про переваги використання принтера Canon MAXIFY GX7040 на робочому місці.

1. Простота та легкість користування

Знімок крупним планом сенсорного екрана на принтері Canon MAXIFY.

Новий принтер MAXIFY (і його сестринська модель) — це перші принтери Canon MegaTank із сенсорним екраном. «Це дійсно дуже зручно та суттєво спрощує всі процеси, починаючи від налаштування принтера та його підключення до Wi-Fi і закінчуючи скануванням та копіюванням», — говорить архітектор Ієн Скалліон.

Людина замінює папір у принтері Canon MAXIFY.

Нова модель MAXIFY має в основі дві касети для введення паперу на 250 аркушів, а також задній лоток для подавання паперу та пристрій автоматичної подачі документів на 50 аркушів, який може сканувати двосторонні документи з обох сторін в один прохід.

Ієн був особливо вражений швидкістю та простотою установки MAXIFY GX7040. «Увесь процес установлення зайняв приблизно 10–15 хвилин, — каже він. — Кожен із чотирьох флаконів із чорнилом має індивідуальну кнопку та кольоровий код, тому ви фізично не можете залити чорнило в неправильний резервуар. Вам не потрібно вичавлювати чорнило з флакону, і воно автоматично перестає наливатися, коли ємність заповнена, завдяки цьому не буде ніякого безладу».

Чоловік також відмітив швидкість друку та сканування, адже він та його колеги часто змушені працювати в стислі терміни. Друк однієї сторінки займає близько семи секунд, а швидкість багатосторінкового моно- або кольорового друку становить приблизно 24 або 15,5 зображення на хвилину¹.

«Однією з переваг GX7040 перед GX6040 є те, що він оснащений функцією однопрохідного сканування двосторонніх документів, — пояснює Зубайр. — Таке двостороннє сканування означає, що вам не потрібно сканувати одну сторону, перегортати документ та сканувати іншу. Це економить багато часу та сил, якщо є потреба сканувати велику кількість двосторонніх документів».

Якщо ви хочете компактніший і доступний принтер MAXIFY, тоді GX6040 — це ваш вибір.

2. Чудова якість друку для підтримки вашого стилю

Людина друкує на ноутбуці, що стоїть на столі з роздруківками архітектурних проєктів.

«Надрукувавши текст на нашому фірмовому папері, ми відразу помітили поліпшення кольорової насиченості, — говорить Ієн. — А коли ми працювали з документами на об’єкті, ми змогли оцінити й довговічність чорнил».

Якість документів, що входять до бізнес-розсилки компанії, може мати вирішальне значення з точки зору того, як її сприйматимуть клієнти. «Ми іноді подаємо заявки на участь у преміях чи конкурсах, а також любимо друкувати зображення для офісу, використовуючи різні типи паперу, — говорить Ієн. — Якість друку MAXIFY GX7040 набагато краща за інші принтери, які ми використовували раніше».

«GX7040 і GX6040 — це перші принтери в серії принтерів із багаторазовими чорнильницями MegaTank, у яких пігментні фарби використовуються для всіх трьох кольорів, а також чорного кольору, — додає Зубайр. — «Це дозволяє друкувати по-справжньому чіткий на вигляд текст та насичену і яскраву кольорову графіку з неймовірною деталізацією, яка зберігає вигляд навіть найдрібніших шрифтів, часто використовуваних для друку важної інформації в юридичних документах».

3. Інтуїтивно зрозумілі функції для підвищення продуктивності

Чоловік тримає роздруківку та друкує зі свого телефону на принтері Canon MAXIFY.

Використання пігменту в чорнилах MAXIFY гарантує, що бізнес-документи зберігатимуться протягом довгого часу, будуть захищені від води та маркерів і їм не загрожуватимете розмиття фарби.

Чоловік, що сидить за письмовим столом в офісі з принтером Canon MAXIFY на дерев’яному столику за спиною.

«Ці принтери MAXIFY також мають змінний резервуар для технічного обслуговування, у якому збирається чорнило, що осідає під час чищення друкуючої головки, — говорить спеціаліст із продукції Canon Зубайр Рахім. — Можливо, вам доведеться робити це раз на рік або близько того, залежно від використання, а замінити його дуже просто».

MAXIFY GX7040 має три лотки для подавання паперу. Дві передні касети розраховані на 250 аркушів кожна (у GX6040 лише одна передня касета), а задній лоток — на 100 аркушів «Нам подобається універсальність, яку надають ці різні лотки, — говорить Ієн. — Задній лоток особливо підходить для спеціалізованих носіїв, тому ви можете друкувати на глянсовому або матовому фотопапері, конвертах, етикетках, візитних картках, магнітних канцелярських виробах та навіть банерах довжиною до 1,2 метра. Це універсальне рішення для всіх наших друкарських потреб».

«Мені дуже подобається, що друкувати документи можна безпосередньо зі свого телефону, — додає він. — Також чудово, що є можливість сканувати документи та надсилати їх безпосередньо електронною поштою, використовуючи сенсорний екран, або зберігати їх на USB-накопичувачі, підключені до передньої частини принтера. Ви також можете вибрати варіант сканування в мережеву папку. Усе дуже інтуїтивне та зрозуміле, і весь процес справді впорядкований».

4. Широкий вибір інтерфейсів підключення

Чоловік використовує свій телефон для друку на принтері Canon MAXIFY.

Програма Canon PRINT дозволяє друкувати, копіювати та сканувати з інтелектуальних пристроїв, а також змінювати налаштування друку, перевіряти рівень чорнил та виконувати процедури технічного обслуговування. Ці принтери MAXIFY також повністю сумісні з Apple AirPrint для iOS та Mopria для Android.

«Ми використовуємо WhatsApp для взаємодії з клієнтами, які іноді таким чином надсилають нам зображення або документи, тому можливість друкувати прямо з телефонів дуже корисна, — говорить Ієн. — Ми також використовуємо планшети, тому, якщо ми обговорюємо проблему з клієнтом, ми можемо легко роздрукувати документ або креслення, а потім креслити вже на ньому. Сканування друкованих копій на USB-накопичувач також є більш ефективним методом зберігання, ніж зберігання великих паперових файлів».

А тим, хто працює поза об’єктом, корисно мати можливість роздруковувати папери в офісі для спільного використання або узгодження». «PIXMA Cloud Link дозволяє друкувати з будь-якого місця за допомогою програми Canon PRINT, — додає Зубайр. — Ви також можете сканувати документи віддалено за допомогою камери інтелектуального пристрою та роздруковувати їх на місці або сканувати документи в офісі за допомогою принтера та надсилати їх на смартфон».

5. Низькі експлуатаційні витрати

Архітектор сидить за робочим столом із паперами в кабінеті.

Обидва ці принтери MAXIFY дозволяють економити бізнес-кошти, що зумовлено переважно конструкцією MegaTank, у якій високопродуктивні чорнильні флакони використовуються замість звичайних картриджів.

Знімок крупним планом принтера Canon MAXIFY, на якому спереду видно чорнильниці.

«Зазвичай ви очікуєте, що на струменевому принтері для бізнесу друкуватимете від 1000 до 1500 сторінок із набору високопродуктивних картриджів, — каже Зубайр. — «На цих принтерах MAXIFY GX ви зможете друкувати до 14 000 сторінок² або навіть 21 000 сторінок, якщо встановите економічний режим³. Навіть якщо ви друкуєте 1000 сторінок на місяць, вам не доведеться турбуватися про заміну чорнил упродовж більше року. Це економить час і сили, а також скорочує кількість відходів пластику».

Ключовими перевагами GX7040 — і GX6040 — є низькі експлуатаційні витрати та низька загальна вартість володіння. «Ми розділили це на середню вартість друку однієї сторінки та загальну вартість друку для компанії протягом приблизно п’яти років, включаючи ціну самого принтера, а також витратні матеріали, — пояснює Зубайр. — Обидва показники дуже низькі для цих принтерів. Ви можете розраховувати на середню економію в розмірі 85 % від загальної вартості володіння порівняно з 10 найкращими лазерними та струменевими принтерами».

Це чудова новина для таких компанія, як компанія Ієна. «Ми дуже раді, що з GX7040 зможемо зекономити стільки коштів», — говорить він.

Автор: Метью Річардс (Matthew Richards)

 1. Швидкість друку документів — це середнє значення ESAT (Word, Excel, PDF) у тестах офісної категорії для режиму стандартного одностороннього друку за стандартом ISO/IEC 24734.

  Швидкість друку залежить від параметрів системи, інтерфейсу, ПЗ, складності документа, режиму друку, заповнення сторінки, типу паперу тощо.

 2. Ресурс флакону чорнил, що використовується для початкового налаштування, є меншим за ресурс флакону, який використовується до заправляння, тому що під час налаштування певна кількість чорнила йде на заповнення друкуючої голівки. Ресурс друку — це значення, отримане в результаті індивідуального випробування Canon на основі таблиці ISO/IEC 24712 та методу імітації неперервного друку із заміною чорнильниць після початкового налаштування.

  Ресурс кольорового та чорно-білого друку не однаковий.

  Кількість сторінок, фактично надрукованих, може суттєво відрізнятись залежно від друкованого вмісту та інших факторів.

 3. Економічний режим зменшує витрату фарби за рахунок зменшення щільності й дозволяє надрукувати на 50 % більше сторінок, ніж у стандартному режимі.
 4. Обчислені середні заощадження при друку 1000 сторінок на місяць протягом 5 років на основі початкових витрат купу апарата плюс витрат чорнила або тонера. Моделі для порівняння по показнику зниження загальних експлуатаційних витрат включають 10 найбільш продаваних кольорових лазерних принтерів і 10 найбільш продаваних струменевих принтерів за даними IDC EMEA Hardcopy Tracker (показники за 1–3 квартали 2020 р.). Докладніше про це можна дізнатися на сайті Canon.

Подібна продукція

Схожі статті

 • A small office with a printer positioned in the middle compartment of a grey wall unit.

  ПОРАДИ З ДРУКУ

  Принтери MegaTank та їхні переваги

  Дізнайтеся про шість причин, чому вам потрібен саме принтер MegaTank

 • Два будівельника друкують документи на принтері Canon PIXMA TR150. Поруч на столі — помаранчева будівельна каска.

  ПОРАДИ З ДРУКУ

  Друк де завгодно із принтером PIXMA TR150

  Дізнайтеся, як портативний принтер допомагає розвиватися компаніям, яким потрібна мобільність.

 • ДРУК

  Струменевий чи лазерний: який принтер підійде саме вам?

  Дізнайтеся про відмінності між струменевими та лазерними принтерами Canon і з’ясуйте, який із них найкраще підійде для ваших потреб.

 • Людина використовує Easy-PhotoPrint Editor на планшеті для бездротового друку зображення родини на принтері Canon PIXMA, що стоїть на столі.

  ДРУК

  Як користуватись бездротовим принтером

  Інтелектуальні методи отримання максимальної віддачі від бездротового принтера.