ТВОРЧИЙ ДРУК

Експерименти з їжею: як Paperboyo зберігає «свіжість» своїх ідей

Річ Маккор (Rich McCor), власник сторінки Paperboyo в Instagram, розповідає про свою пристрасть до витворів із паперу й пояснює, чому він користується моделлю Canon SELPHY Square QX10 для створення неймовірних арт-об’єктів із фуд-тематикою.
Лимон у повітрі над зображенням тенісиста, що готується до подачі. Складається враження, нібито гравець зараз вдарить по лимону.

«Причина моєї пристрасті до того, чим я займаюся, — мій щирий інтерес до всіх цих речей, — пояснює Річ Маккор. — Я хотів навчитися відображати світ навколо себе в інший, креативний спосіб, у який ще ніхто цього не робив, і водночас дослідити моє рідне місто — Лондон».

Для Річа, британського митця та власника популярної сторінки Paperboyo в Instagram, поєднання хобі фотографування з виготовленням паперових моделей спочатку було можливістю створювати оригінальний контент, що збуджував його власну уяву. Один із найвідоміших його проектів — чорні паперові вирізи на фоні славетних місць Лондона, що створюють цікаву ілюзію.

«Це було у часи селфі-палок, коли стрічки Instagram були мейнстрімом», говорить Річ. «Я хотів уникнути кліше й замість цього знайти свій неповторний стиль, тому експериментував із різними паперовими моделями».

Пройшло понад п’ять років, і робота Річа перетворилася з хобі на успішну кар’єру. Він випустив книгу під назвою Around the World in Cut-Outs (Увесь світ у вирізах), створену разом із такими авторитетними брендами, як Disney®, і до 2020 р. постійно подорожував світом.

Згадуючи причини свого успіху, Річ каже: «Те, що розпочиналося як невеличке хобі, якому я присвячував вечори та вихідні, перетворилося на кар’єру й дозволило мені подорожувати світом, заробляючи тим, що мені подобається».

Креативність із Canon SELPHY Square QX10

Принтер Canon SELPHY Square QX10 в оточенні роздруківок та ескізів із концептуальним дизайном.

«Для мене Canon SELPHY Square QX10 ніколи не був лише принтером, адже це надто очевидно й нікому не потрібно розповідати, що він здатний друкувати чудові знімки», — каже креативний фотограф Річ Маккор, також відомий як Paperboyo.

Canon SELPHY Square QX10 друкує мальовничий знімок дівчини з рожевим волоссям і жувальною гумкою на обличчі.

Бездротовий портативний принтер Canon SELPHY Square QX10 створює високоякісні роздруківки за лічені секунди.

Тепер, коли в нього майже півмільйона підписників в Instagram, Річ виводить свою творчість на новий рівень. Його останній проект дозволив йому розкрити свій творчий потенціал за допомогою принтера Canon SELPHY Square QX10 у створенні друкованих відбитків із персонажами мультфільмів у кулінарному контексті — звісно ж, у фірмовому стилі Paperboyo.

Річ знав, що Canon SELPHY Square QX10 дозволяє друкувати яскраві фотографії, але хотів спробувати те ж саме з малюнками, щоб продемонструвати справжню яскравість кольорів. Річ обробив свої роботи в Adobe® Photoshop®, додав фотографічний фон, експортував на смартфон і дистанційно роздрукував їх через програму SELPHY Photo Layout.

Експерименти з творчою інтерпретацією

A tomato is suspended in the air in front of an illustrated print of a boxer. The effect makes it look as if the boxer's left glove is reaching out of the picture.

«Обмеження, що виникли в 2020 році, змусили мене змінити методи та умови, за яких я створює свої знімки» — розповідає Річ. У пошуках шляхів розширити свій творчий потенціал він тепер робить акцент на домашньому середовищі. «Замість створення знімків із відомими місцями й пейзажами я тепер експериментую на кухні з дошкою для приготування або на власному столі. Мої проекти поступово стають глибшими: я роблю більший акцент на силуетах та застосовую свої навички оброблення ілюстрацій, додавання кольорів і деталей».

Розповідаючи про дві свої нещодавні короткі анімації з лимоном замість тенісного м’яча й помідором, який нібито замінює боксерську рукавичку, Річ каже: «Коли я вирішив поекспериментувати з їжею, у мене відразу ж виникла ідея про гру — і, звісно, асоціація зі спортом, а також ідеї щодо того, як можна замінити спортивні аксесуари предметами їжі».

Дві руки, що тримають роздруковані зображення лицаря і дракона, з обох боків від чашки з кавою. Пінка на каві створює враження, нібито дракон видихає вогонь.

З принтером Canon SELPHY Square QX10 ви можете друкувати безпосередньо зі смартфона: квадратна форма з рамкою, куди можна додавати підписи, ідеально підійшла для незвичних фотографій із їжею, що робить Річ.

У межах цього проекту також було створено зображення з персонажем із жувальною гумкою на обличчі, а також знімок із кавовою пінкою, що нагадує полум’я, поруч із яскравими 68-міліметровими квадратними друкованими зображеннями дракона й лицаря. «Я беру щось таке, що легко впізнати, і додаю певну креативну начинку, щоб здивувати глядача, — пояснює він. — Я перейшов на анімацію та змінив умови роботи, але в основі того, чим я займаюся, завжди лежить креативна трансформація».

Нескінченна погоня за ідеями

Яскраве зображення дівчини в червоній бейсбольній кепці, що надуває велику рожеву бульбашку з жувальної гумки.

Річ вважає, щоб причиною постійної популярності Paperboyo є те, що він не боїться пробувати нові речі.

Яскраве зображення дівчини в червоній бейсбольній кепці з рожевою жувальною гумкою на обличчі від бульбашки, що лопнула.

«Знімки з жувальною гумкою — це приклад вдалого використання моменту, — пояснює Річ. — Я хотів зробити серію фото, що вражає, але не виглядає надто складно».

Річ знає, що має постійно пробувати щось нове, якщо він хоче зберегти успіх проекту Paperboyo — навіть якщо це пов’язано з помилками, що неминуче виникатимуть на цьому шляху. «Я думаю, усім митцям та авторам, які починають кар’єру, важливо розуміти, що на шляху до успіху вони стикатимуться з помилками та невдалими ідеями, — каже він. — На кожну добру ідею, що я реалізував, приходилося щонайменше 10 невдалих, які я мав спробувати реалізувати, перш мені спаде на думку щось краще».

Щира пристрасть до свого заняття також дозволяє Річу постійно публікувати фото, які подобаються глядачам і які вони хочуть придбати. «Мене часто питають: "Як набути популярності в Instagram?", але мені здається, що це невірне запитання. Правильно було б спитати "Як знайти щось, що мені подобається?", тому що саме через це мені вдалося досягти успіху».

«Дуже дивно, коли невеличке хобі, що належить лише тобі разом з усіма невдачами — але також і з успіхами, перетворюється на справжню кар’єру, де думки інших людей впливають на контент, який ти створюєш, — продовжує Річ. — Я зберігаю інтерес своєї аудиторії, тому що еволюціоную та шукаю нові напрямки для руху, а також, звісно, тому, що я, як і раніше, люблю це й прагну знайти та створити унікальний контент».


Автор: Лорна Докерілл (Lorna Dockerill)

Пов’язана продукція

 • Домашні принтери

  SELPHY SQUARE QX10

  Зберігайте свої особливі спогади як прекрасно виготовлені знімки, які ви можете робити будь-де.
 • Цифрові дзеркальні фотоапарати

  EOS 6D Mark II

  Незалежно від того, чи працюєте ви над масштабними проектами, чи лише удосконалюєте свої навички, EOS 6D Mark II допоможе вам зробити наступний крок.
 • Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

  EF 24-105mm f/4L IS II USM

  Для тих, хто не звик обтяжувати себе, цей об’єктив створює приголомшливо якісні зображення з підвищеною стабілізацією.
 • Схожі статті

 • Жінка друкує фотографію на принтері Canon SELPHY Square QX10. На столі перед нею вертикально стоїть надихаюча дошка настрою, присвячена одягу.

  ТВОРЧИЙ ДРУК

  Створення миттєвої дошки настрою

  Виведіть свої креативні проекти на новий рівень і дізнайтеся, як створити дошку настрою.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Дошка візуалізації вашого життя

  Облаштуйте простір відповідно до свого стилю з принтером Canon SELPHY Square QX10.

 • Колекція компактних фотопринтерів Canon різних кольорів на дерев’яній полиці.

  ТВОРЧИЙ ДРУК

  Друкуйте й розважайтеся

  П’ять причин, чому вам потрібен компактний фотопринтер.

 • Бризки чаю летять у повітря з високої чашки з візерунком на блюдце.

  ФОТОГРАФІЯ ЇЖІ

  Як стати інфлюенсером у галузі фуд-фотографії?

  Поради щодо фотографування їжі від Instagram-інфлюенсера й посланця Canon Ясмін аль-Батул (Yasmin AlBatoul)