ПЕРЕХІД ДО БЕЗДЗЕРКАЛЬНИХ СИСТЕМ

Завжди залишайтеся у творчому потоці

Незважаючи на велику кількість нових технологій, EOS R7 здасться знайомою та зручною всім, хто вже користувався дзеркальними камерами Canon EOS. А якщо ви не користувалися, вам все одно сподобається.

Завжди залишайтеся у творчому потоці

Canon EOS R7: перехід на бездзеркальну камеру зі збереженням робочого процесу.

Перехід на бездзеркальну систему EOS R відкриває більше можливостей для творчості, дозволяючи знімати так, як ніколи раніше. Це серйозний крок, але може бути впевнені: наявний у вас комплект обладнання чудово працюватиме з камерою EOS R7.

Ваше бачення світу

Електронний видошукач камери із роздільною здатністю 2,36 млн точок великий, яскравий і деталізований, зі 100-відсотковим покриттям та можливістю попереднього перегляду того, як саме виглядатиме фотографія після зйомки, включаючи експозицію, баланс білого, стиль зображення та глибину різкості. Проблема затримки та затемнення у цьому видошукачі практично повністю усунута, дозволяючи зробити природний та захоплюючий знімок.

Canon EOS R7: ваше вікно у світ

Видошукачем зручно користуватися навіть протягом тривалого часу завдяки 1,15-кратному збільшенню та точці фокуса, що винесена на 22 мм. Частота оновлення складає 120 кадр/с2, що забезпечує природний вигляд об’єктів, що рухаються. Для досягнення максимальної продуктивності можна перемикатися між режимом енергозбереження та плавним режимом.

Перевага сенсору APS-C

Якщо вам потрібно наблизитися до об’єкта, але ви не можете підійти ближче, EOS R7 допоможе вам це зробити. Камеру створено на основі сенсору формату APS-C, завдяки якому об’єктив підтримує більшу в 1,6 рази зону охоплення порівняно з аналогічною фокусною відстанню на повнокадровій камері.

Це величезний плюс для зйомки дикої природи, спортивних подій та фото в русі, де заповнення кадру з відстані є найважливішим. Знімайте як професіонал за допомогою обладнання, яке значно легше і більш портативне, тож і знімати буде набагато зручніше.

Canon EOS R7: порівняння APS-C та повнокадрової камери

Схожість із дзеркальною камерою

Тим, хто перейшов на EOS R7 після дзеркальної камери буде дуже легко звикнути до нової камери. Елементи керування розташовані там, де ви очікуєте їх знайти, а навігація сторінок меню буде вам знайомою, але в той самий час і удосконаленою. Камера має навіть режим OVF Assist, який імітує роботу оптичного видошукача (у ньому використовується технологія HDR для виявлення деталей у темних тінях та яскравих відблисках) замість попереднього перегляду ефектів зображення.

Допоміжні засоби автофокусування Canon EOS R7

Об'єктиви Canon EF і EF-S сумісні з EOS R7 та підключаються за допомогою адаптера об’єктива (в лінійці їх три). Автофокусування, автоекспозиція, стабілізація зображення та більшість інших технологій об’єктива працюють так само, як ви звикли до цього.

У камері EOS R7 також використовуються акумулятори серії LP-E6, як і в багатьох наших цифрових дзеркальних камерах, включаючи серію EOS 7D, а також EOS 70D, EOS 80D та EOS 90D, що дозволяє легко використовувати одні й ті самі акумулятори у різних камерах.1

Інтуїтивно зрозуміле керування

Кожна камера EOS — це еволюція в дизайні, що базується на попередніх моделях камер, але з новими функціями. Наприклад, камера EOS R7 оснащена джойстиком вибору точок автофокусування, навколо якого розташовано колесо керування, що є комбінацією двох класичних елементів керування EOS. Він знаходиться поруч із видошукачем камери, саме там, де ви тримаєте великий палець, що ідеально підходить для швидкої, інстинктивної зйомки.

Canon EOS R7: інтуїтивно зрозуміле управління

Перемикач режимів фокусування розташовано на передній панелі камери і його легко знайти, тримаючи камеру біля ока. Це дозволяє фотографам легко перемикатися між автофокусуванням та ручним фокусуванням, навіть під час зйомки з об’єктивами, що не обладнані власними перемикачами фокусування. У центрі перемикача знаходиться налаштовувана функціональна кнопка, яку можна запрограмувати на виконання різних функцій.

Canon EOS R7: елементи керування

Як і можна було очікувати, у камері EOS багато елементів керування є налаштовуваними, тому їх можна запрограмувати так, як вам зручно. У системі головного меню є екран My Menu, який дозволяє зібрати в одному місці команди, що використовуються найчастіше, а три користувацькі режими зйомки дозволяють миттєво перейти до улюбленого способу зйомки.

Сенсорний екран зі змінним кутом огляду дозволяє фотографам підбирати композиції та робити знімки з незвичайних та нових ракурсів, а користувачам, що знімають відео — робити це зручно та з максимальною стійкістю.

Збірка, що вселяє впевненість

Камера EOS R7 захищена від потрапляння пилу, бруду та води завдяки міцній конструкції з магнієвого сплаву та десяткам захисних гумових ущільнювачів3. Якщо ви працюєте у складних умовах або якщо погода зіпсувалася, ви можете упевнено продовжувати знімати і не проґавити цікавий момент.

Але така надійна збірка не робить EOS R7 важкою. Більше того, вона легша і більш портативна, ніж EOS 7D Mark II, що робить її ідеальним варіантом для фотографів, що подорожують.

Canon EOS R7: герметичність

Вдвічі більше пам’яті, вдвічі більше безпеки

Два слоти для SD-карт пам’яті UHS-II EOS R7 дозволяють впевнено знімати в будь-яких умовах. Їх можна налаштувати у різний спосіб.

Автоматичне резервне копіювання — ідеальний варіант при зйомці важливих подій, коли вам необхідно перестрахуватися на випадок непередбачуваних ситуацій. Улюблена функція туристичних фотографів.

Переповнення — коли одна карта заповнюється, камера автоматично зберігає знімки на другу, тому вам не доведеться зупиняти зйомку ні на секунду. Ідеально підходить для зйомки весіль, дикої природи та спортивних заходів, коли не можна впустити жодного моменту.

JPEG на одну карту; RAW на іншу — збережіть набір пробних знімків окремо у файли RAW, які ви використовуватимете для редагування.

Відео на одну карту, фотографії на іншу — зберігайте контент організовано або використовуйте карту більшої місткості для відео та меншої — для фотографій. Ідеально підходить для гібридної зйомки подій або документальних проектів.

Canon EOS R7: вдвічі більше пам’яті

Колодка для аксесуарів

Камера EOS R7 має нову удосконалену колодку для швидкого та простого підключення нових пристроїв та аксесуарів. Серед таких пристроїв, зокрема, цифровий мікрофон і адаптер XLR для звукової доріжки, на яку заслуговує ваше відео. Деякі спалахи Speedlite та передавачі для спалаху Speedlite також можна підключити до камери таким чином, щоб ви могли контролювати освітлення.

Canon EOS R7: колодка для аксесуарів
 1. При використанні акумуляторів LP-E6NH/LP-E6N підтримується заряджання через порт USB. Під час використання акумуляторів LP-E6 або неперевірених акумуляторів заряджання через порт USB не підтримується. Акумулятори можна заряджати тільки за умови низького рівня заряду.
 2. Максимальна частота кадрів під час автофокусування, натискання кнопки затвора наполовину або безперервної зйомки становить 59,94 кадр/с. Зверніть увагу, що частота кадрів на екрані може бути меншою залежно від об’єктива та умов зйомки.
 3. Незважаючи на те, що камера пило- і вологонепроникна, виробник не може гарантувати повного виключення потрапляння всередину пилу, бруду, води, солі тощо. Докладні відомості див. в технічних характеристиках

Схожі статті

 • Next Generation Autofocus

  ПЕРЕВАГИ

  Автофокус нового покоління

  Камера EOS R7 отримала штучний інтелект на базі алгоритмів глибокого навчання й технологію iTR AF, які працюють у наших камерах EOS R3, EOS R5 та EOS R6.

 • Speed & Performance

  ПЕРЕВАГИ

  Швидкість і якість

  Ідеальний момент фотозйомки може тривати менше секунди, тому ми зробили камеру EOS R7 надзвичайно швидкою.

 • Image Quality

  ПЕРЕВАГИ

  Якість зображення

  Неважливо, знімаєте ви фото або відео. 32,5 мегапіксельний CMOS-сенсор камери EOS R7 та процесор DIGIC X для обробки зображень забезпечать приголомшливі результати.

 • Новий рівень стабілізації зображень

  ПЕРЕВАГИ

  Новий рівень стабілізації зображення

  Уявіть, що ви можете робити фото в режимі тривалої експозиції з рук, навмисно розмиваючи рухомі об’єкти, й не дістаючи при цьому штатив.

 • Connect with audience

  ПЕРЕВАГИ

  Постійний зв’язок з аудиторією

  EOS R7 — це камера, яка завжди підключена до мережі. А програма Canon Camera Connect дозволяє їй працювати разом зі смартфоном, планшетом або комп’ютером.

 • ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

  Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

  Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.