ПОСТІЙНИЙ ЗВ’ЯЗОК З АУДИТОРІЄЮ

Постійний зв’язок з аудиторією

EOS R7 — це камера з високотехнологічними можливостями підключення, яку можна підключати до мереж Wi-Fi®, смарт-пристроїв і комп’ютерів (Windows/Mac). Завантажуйте контент на необхідну вам платформу і насолоджуйтесь неймовірними можливостями дистанційного керування камерою.
Canon EOS R7: зв’язок з аудиторією

Подорожуйте, не відкладаючи справи на потім

Камера EOS R7 може підтримувати «завжди активне» з’єднання Bluetooth® Low Energy з низьким енергоспоживанням з вашим смартфоном, завдяки чому підключення через Wi-Fi® не потребуватиме багато часу чи зусиль. Переглядайте файли, завантажуйте та редагуйте зображення та відео, а також публікуйте контент у соціальних мережах — і все це, використовуючи пристрій у вашій руці. Професійна діяльність Ви також можете надсилати зменшені або повнорозмірні зображення та відео за допомогою програми Canon Camera Connect безпосередньо своєму клієнту, випереджаючи конкурентів.

Камеру також можна безпосередньо підключати до мереж Wi-Fi® без смартфона. З неї зображення можна передавати на наш онлайн-шлюз image.canon у хмарне сховище, в якому вони зберігаються, готові до редагування та обробки. Налаштуйте камеру на передачу всіх зображень або лише улюблених.

image-canon_connectivity_diagram

Інтерфейс USB-C нового покоління

Камера EOS R7 також має порт USB-C 3.2 для високошвидкісної бездротової зйомки на iPhone від Apple1 через порт Lightning або на комп’ютері (Windows/Mac), де встановлено програмне забезпечення Canon EOS Utility.

Прямий ефір через 3, 2, 1…

Влогерам прийдеться до смаку функція трансляції відео чудової якості з камери EOS R7 прямо на YouTube — і навіть без комп’ютера2. Просто підключіть камеру безпосередньо до мережі Wi-Fi® і отримуйте професійні результати, які справлять відмінне враження на вашу аудиторію.

Після реєстрації в нашому сервісі image.canon (просто відскануйте QR-код на задній панелі камери за допомогою телефона) користувачі камери EOS R7 зможуть підключатися до сайту YouTube за допомогою служби переадресації даних.

Оскільки камера EOS R7 має вихід HDMI, її також можна використовувати для прямих трансляцій через адаптери HDMI або комп’ютер (Windows/Mac) з програмним забезпеченням EOS Utility для підключення до популярних платформ для відеоконференцій.

Canon EOS R7: ведення відеоблогу

Творчі можливості з дистанційним керуванням

Під’єднавши камеру EOS R7 до смарт-пристрою чи до комп’ютера (Windows/Mac), нею можна керувати віддалено, відкриваючи нові способи творчої зйомки.

На локації

Програма Canon Camera Connect — це чудовий засіб для дистанційного керування камерою EOS R7. Дивіться, що бачить камера, регулюйте її налаштування й робіть фотографії та відео одним натисканням на екран.

Такий підхід до роботи дозволяє поставити камеру в одне місце і знімати з іншого, наприклад, під час знімання селфі або групових знімків. Це також чудовий варіант для фотографування дикої природи: поставте камеру EOS R7 поблизу місця, в якому бувають тварини, а потім знімайте на відстані, не лякаючи їх.

У студії

Під час знімання студійних натюрмортів, макрозйомки та фотографування їжі в контрольованому середовищі студії камерою EOS R7 можна керувати з комп’ютера або ноутбука, на якому запущено програмне забезпечення EOS Utility, Canon SDK (комплект розроблення програмного забезпечення) або сторонні програми.

Дивіться, що саме бачить камера на тому ж екрані, який ви будете використовувати для обробки зображень, що дозволить отримати абсолютно ідеальну композицію. Налаштуйте параметри камери за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу EOS Utility і отримуйте зображення, які можна зберегти і на карту пам’яті, і на комп’ютер або на один із цих пристроїв.

На знімальному майданчику

Керуйте камерою EOS R7 за допомогою програми, знімаючи відео, та створюйте ефекти, для яких зазвичай потрібна ціла знімальна група. Наприклад, фокусування: просто торкніться екрана підключеного пристрою, щоб перевести фокус камери на новий об’єкт. Переходи під час фокусування будуть природніми — це буде видно на великому екрані.

Найактуальніша мікропрограма

Щоб ви могли користуватися найновішими функціями, мікропрограму EOS R7 також можна оновити за допомогою програми Canon Connect.

 1. Apple, Apple TV, Apple Watch, iPad, iPad Air, iPad Pro, iPhone і Lightning є торговельними марками компанії Apple Inc., зареєстрованими в США. та інших країнах. tvOS є торговельною маркою компанії Apple Inc.
 2. Функція прямої трансляції цієї камери підтримує трансляцію лише на YouTube. Щоб скористатися функцією прямої трансляції, потрібна реєстрація на image.canon. З актуальними вимогами можна ознайомитися на YouTube. Потокове передавання на YouTube може змінюватися, зупинятися або припинятися без попередження. Компанія Canon не несе відповідальності за будь-які послуги, що надаються третіми сторонами, зокрема шляхом їх розповсюдження під час прямої трансляції на YouTube.
 3. Послуга стане доступною в кінці липня 2022 року. Щоб нею скористатися, необхідно буде оновити мікропрограму камери.

Схожі статті

 • ПЕРЕВАГИ

  Автофокус нового покоління

  Камера EOS R7 отримала штучний інтелект на базі алгоритмів глибокого навчання й технологію iTR AF, які працюють у наших камерах EOS R3, EOS R5 та EOS R6.

 • ПЕРЕВАГИ

  Швидкість і якість

  Ідеальний момент фотозйомки може тривати менше секунди, тому ми зробили камеру EOS R7 надзвичайно швидкою.

 • ПЕРЕВАГИ

  Якість зображення

  Неважливо, знімаєте ви фото або відео. 32,5 мегапіксельний CMOS-сенсор камери EOS R7 та процесор DIGIC X для обробки зображень забезпечать приголомшливі результати.

 • ПЕРЕВАГИ

  Перехід на бездзеркальну камеру

  Бажаєте оновити цифрову дзеркальну камеру Canon? Доповнена новими технологіями і схожа у використанні на дзеркальну камеру, EOS R7 надає вам інтуїтивно зрозуміле керування з комфортною звичністю.

 • ПЕРЕВАГИ

  Новий рівень стабілізації зображення

  Уявіть, що ви можете робити фото в режимі тривалої експозиції з рук, навмисно розмиваючи рухомі об’єкти, й не дістаючи при цьому штатив.

 • ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

  Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

  Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.