Стабілізація зображення

Стійкість навіть у русі

Власна система стабілізації зображення (IBIS) камери EOS R7 діє з високою ефективністю незалежно від об’єктива, встановленого на камері. Але система дійсно стає повноцінною, якщо додати до неї RF-об’єктив з оптичною стабілізацією.
Canon EOS R7: перевага – новий рівень стабілізації зображень

Механічний стабілізатор зображення на корпусі та оптичний стабілізатор зображення на об’єктиві працюють разом завдяки високошвидкісному кріпленню RF камери, забезпечуючи до 7 ступенів захисту від тремтіння камери під час використання об’єктива RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM1, а також підтримують найвищий у світі рівень2 стабілізації зображення — 8,0 ступенів3

Під час зйомки з використанням об’єктивів, не оснащених системою стабілізації зображення (наприклад, швидких об’єктивів), широке кріплення об’єктива системи EOS-R дозволяє вбудованому стабілізатору зображення камери EOS R7, як і раніше, забезпечувати високоефективний захист від тремтіння камери.
Вісь корекції
Об’єктив Нахил уверх/вниз / вліво/вправо X / Y Поворот

EF

Без стабілізації зображення Власна система стабілізації зображення Власна система стабілізації зображення Власна система стабілізації зображення
Оптична стабілізація зображення Оптична стабілізація зображення Власна система стабілізації зображення Власна система стабілізації зображення
Система Hybrid IS Оптична стабілізація зображення Знімок: Оптична стабілізація зображення
Відео: Власна система стабілізації зображення
Власна система стабілізації зображення
RF Без стабілізації зображення Власна система стабілізації зображення Власна система стабілізації зображення Власна система стабілізації зображення
Оптична стабілізація зображення Скоординоване керування4:
Оптична стабілізація зображення + власна система стабілізації зображення
Власна система стабілізації зображення Власна система стабілізації зображення
Система Hybrid IS Скоординоване керування:
Оптична стабілізація зображення + власна система стабілізації зображення
Знімок: Оптична стабілізація зображення
Відео: Власна система стабілізації зображення
Власна система стабілізації зображенняЦей підхід до спільної стабілізації зображення відкриває світ нових творчих можливостей. Знімайте з рук з витримкою в кілька секунд для розмиття рухомих об’єктів, забезпечуючи при цьому деталізацію решти об’єктів — для такого підходу в іншому випадку знадобився би громіздкий штатив.

Фотографи, які знімають дику природу й спортивні події і працюють з телефотографічними фокусними відстанями, оцінять можливість знімати з рук (навіть за слабкого освітлення) і впевняться, що спільна стабілізація зображення EOS R7 дозволить отримати найкращі результати.

Canon EOS R7: порівняння стабілізатора зображення

На одному рівні

Функція нахилу системи BIS камери може вирівнювати зображення, дозволяючи уникати заваленого горизонту на пейзажних знімках.

Canon EOS R7: порівняння автоматичного вирівнювання

Також доступний новий панорамний режим, в якому власна система стабілізації зображення компенсує коливальні рухи, що виникають під час панорамування — вліво, вправо, вгору або вниз. В результаті ви отримуєте панорамні знімки кращої якості з меншою кількістю зміщень через рух.

Canon EOS R7: панорамні зйомки

Коли йдеться про панорамування (зйомка з довгою витримкою під час відстеження рухомого об’єкта, щоб розмити фон), EOS R7 полегшує роботу. Виберіть панорамний режим, автофокус камери розпізнає і відстежуватиме автомобіль, а стабілізатор зображення скоригує вертикальне тремтіння камери під час панорамування. Камера використовує розпізнавання об’єкта навіть для компенсації «тремтіння об’єкта», що дозволяє досягти ще кращих результатів.

Canon EOS R7: режим панорамування

Надзвичайно плавне стабілізоване відео

Найкраща у своєму класі технологія спільної стабілізації зображення EOS R7 також дозволяє стабілізувати відео, забезпечуючи згладжену плавну зйомку, і в результаті відео виглядає так, наче ви зробили його з підвісної конструкції або операторського візка. Можна додати і третій тип стабілізації — цифрова стабілізація зображення працює разом із IBIS та OIS EOS R7, дозволяючи отримати ще більш плавне відео.

 1. 7 ступенів відповідно до стандарту CIPA з об’єктивом RF-S 18-150MM F3.5-6.3 IS STM із фокусною відстанню 150 мм.
 2. З-поміж усіх цифрових камер зі змінною оптикою. Станом на 23 травня 2022 р. (дослідження було проведено Canon). Ефективність системи стабілізації зображення не поступається камерам EOS R3, EOS R5 та EOS R6.
 3. Напрямки нахилу та повороту, відповідно до стандарту CIPA 8 ступенів з об’єктивом RF 24-105mm F4 L IS USM із фокусною відстанню 105 мм. Залежно від часу придбання може бути потрібно оновити мікропрограму об’єктива.
 4. Станом на травень 2022 р. Окрім RF600mm F11 IS STM і RF800mm F11 IS STM

Схожі статті

 • ПЕРЕВАГИ

  Автофокус нового покоління

  Камера EOS R7 отримала штучний інтелект на базі алгоритмів глибокого навчання й технологію iTR AF, які працюють у наших камерах EOS R3, EOS R5 та EOS R6.

 • ПЕРЕВАГИ

  Швидкість і якість

  Ідеальний момент фотозйомки може тривати менше секунди, тому ми зробили камеру EOS R7 надзвичайно швидкою.

 • ПЕРЕВАГИ

  Якість зображення

  Неважливо, знімаєте ви фото або відео. 32,5 мегапіксельний CMOS-сенсор камери EOS R7 та процесор DIGIC X для обробки зображень забезпечать приголомшливі результати.

 • ПЕРЕВАГИ

  Перехід на бездзеркальну камеру

  Бажаєте оновити цифрову дзеркальну камеру Canon? Доповнена новими технологіями і схожа у використанні на дзеркальну камеру, EOS R7 надає вам інтуїтивно зрозуміле керування з комфортною звичністю.

 • ПЕРЕВАГИ

  Постійний зв’язок з аудиторією

  EOS R7 — це камера, яка завжди підключена до мережі. А програма Canon Camera Connect дозволяє їй працювати разом зі смартфоном, планшетом або комп’ютером.

 • ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

  Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

  Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.