ЯКІСТЬ ЗОБРАЖЕННЯ

Якість зображень, що перевищує очікування

Камера EOS R7 просто створена для творців гібридного контенту. Вона забезпечує чудову якість фотографій чи відео.
Canon EOS R7: переваги – якість зображення

Ви фотограф, який крім того любить знімати відео, чи відеооператор, який любить фотографувати? Не має значення! Камера EOS R7 здатна забезпечити вражаючі результати. Ця справжня гібридна камера має функцію перемикання між фотографіями та відео одним рухом перемикача, досягаючи однакової деталізації, природних кольорів та ідеальних тонів, незалежно від режиму вашої роботи.

Простіше кажучи, з EOS R7 ви зможете розповідати історії у потрібний вам спосіб.

32,5-мегапіксельний сенсор формату APS-C, розроблений і виготовлений компанією Canon, забезпечує ідеальний баланс деталей, швидкості та якості зйомки за поганого освітлення. Зображення з високою роздільною здатністю виглядатимуть приголомшливо, якщо їх надрукувати на папері великого формату або відобразити на екранах з високою роздільною здатністю. Їх також можна обрізати під час редагування, і це майже не вплине на якість зображення.

Недостатньо світла? Тепер є вихід

Навіть коли навколо темно, EOS R7 продовжує створювати чудові зображення. Максимальна чутливість камери ISO 32 000 (з можливістю її збільшення до ISO 51 200) гарантує можливість використання швидкої витримки для замороження руху навіть за слабкого освітлення — ідеально підходить для вечірніх спортивних заходів або фотографування життя тварин у вечірньому світлі.

Система автофокусування Dual Pixel CMOS AF II постійно відстежує об’єкти, а її чутливість дозволяє впевнено та точно фокусуватися за рівнів освітлення -5EV (або -3,5 EV у режимі відео)1. Вбудований стабілізатор зображення забезпечує до 7 ступенів2 захисту від тремтіння камери під час використання об’єктива RF-S 18-150MM F3.5-6.3 IS STM.

Canon EOS R7: зйомка за умов низької освітленості з ISO 32000

Різні формати файлів

Файли JPEG — це чудовий вибір, якщо вам потрібен файл невеликого розміру з максимальною сумісністю, але з EOS R7 у вас з’являється альтернатива: файли HEIF (тобто «високоефективний файл зображення») забезпечують кращу якість зображення й приблизно такий самий розмір у порівнянні з файлами JPEG. Вони також пропонують 10-бітну палітру кольорів, яка покращує динамічний діапазон і градацію кольору.

Якщо якість для вас на першому місці, перейдіть на формат RAW. Камера EOS R7 пропонує декілька можливостей, зокрема 14-бітні файли CR3 RAW, файли C-RAW, які займають менше місця з мінімальною втратою якості, і режим серійної зйомки у форматі RAW. Також ви можете скористатися перевагами технології Dual Pixel RAW, яка дозволяє точно налаштувати параметри зображення після зйомки за допомогою нашого програмного забезпечення Digital Photo Professional.

Робота з файлами формату RAW

Програмне забезпечення Digital Photo Professional (DPP), яке доступне для безкоштовного завантаження, є комплексним рішенням для роботи з файлами у форматі RAW. Переглядайте та вибирайте зображення, регулюйте та редагуйте їх, а потім обробляйте зображення, отримуючи файли JPEG, HEIF або TIFF.

У DPP також можна працювати з файлами формату Dual Pixel RAW, мікрокоригуючи такі характеристики, як ефект боке, різкість й ореоли, після зйомки. Максимальний контроль для ідеального результату.

Canon EOS R7: робота з RAW в DPP

Щоб викрутити якість зображень, отриманих за допомогою камери EOS R7, на максимум, спробуйте обробити фото формату RAW у хмарі image.canon5,6. Для отримання якості зображення нового рівня використовується двигун обробки зображень на основі нейронної мережі.

• Дрібні деталі стають чіткішими завдяки зменшенню так званої «зубчастості»
• Зменшення муару й неприродних кольорів
• Зменшення рівня шуму покращує якість зображення при високих налаштуваннях ISO
• Також коригується будь-яке оптичне спотворення, неякісне освітлення або дифракція

Конвертовані зображення зберігаються в хмарі у форматі JPEG або HEIF, які потім можна завантажити на комп’ютер або смарт-пристрій.

Відео для великих і малих екранів

З камерою EOS R7 можна знімати відео у форматі 4K кількома способами, з різноманітною частотою кадрів і методами стискання. Завдяки спеціальному зручному меню EOS R7 легко налаштувати відповідно до ваших вподобань.


Роздільна здатність

Кадрова частота (кадр/с)

Стискання


NTSC

PAL


4K UHD (Fine)
(після передсекретизації формату 7K)

29,97
23,98

25,00

IPB (стандартний)

IPB (компактний)

4K UHD


59,94

 

50,00

IPB (стандартний)

IPB (компактний)

29,97

25,00

IPB (стандартний)

IPB (компактний)

23,98

IPB (стандартний)

IPB (компактний)

4K UHD (Crop)7

59,94

50,00

IPB (стандартний)

IPB (компактний)

Full HD

119,88

100,00

IPB (стандартний)

IPB (компактний)

59,94

50,00

29,97

25,00

IPB (стандартний)

IPB (компактний)

23,98

IPB (стандартний)

IPB (компактний)

Під час зйомки відео у форматі UHD 4K із використанням повної ширини сенсора APS-C частота кадрів може досягати 60 кадрів на секунду. Це дозволяє максимально чітко й плавно відтворювати рух рухомих об’єктів, а також створювати плавні ефекти сповільненого руху під час редагування.

Для отримання зображень з максимальною якістю, спробуйте режим 4K Fine камери EOS R7. Це дозволить передискретувати дані у форматі 7K з сенсора камери для отримання зробити матеріалу у форматі 4K/30 кадрів/с з високою деталізацією. На дисплеях 4K такі зображення виглядають приголомшливо, і під час редагування для виведення у Full HD їх можна обрізати. Також завдяки додатковому телеоб’єктиву та запису у форматі Full HD із частотою кадрів до 120 кадрів на секунду ви можете скористатися спеціальним режимом кадрування 4K UHD.

Canon EOS R7: режими відеозйомки

Незалежно від робочих процесів, камера EOS R7 стане ідеальним рішенням.

Незаплановані відеокліпи для соціальних мереж нашвидкуруч чи ретельно сплановані зйомки короткометражного фільму... Обираєте ви, а камера EOS R7 забезпечує відмінні результати.

Професійним незалежним кінематографістам стане в нагоді режим Canon Log 3 камери EOS R7: навмисно «плоский» колірний профіль, який не лише зберігає деталізацію в найсвітліших і найтемніших частинах сцени, але й полегшує відтворення кольорів під час редагування — необхідна функція для створення професійного відеоконтенту. Також є підтримка колірних просторів BT709, BT2020 і Cinema Gamut.

Камера EOS R7 також підтримує відеокліпи тривалістю понад 30 хвилин — ідеальний вибір для зйомок під час інтерв’ю або заходів, коли дія відбувається протягом більш тривалих періодів часу 3.

Найкраща в своєму класі стабілізація зображення камери демонструє високу ефективність під час відеозйомки, що ідеально підходить для документалістики та оперативної зйомки. З функцією автоматичного вирівнювання камери, що працює за допомогою вбудованого стабілізатора зображення, горизонти залишатимуться рівними, а відзнятий матеріал виглядатиме професійно.

Камера EOS R7 також має роз’єми для мікрофона та навушників для запису та контролю якості аудіо, а також роз’єм HDMI для підключення зовнішніх записувальних пристроїв і моніторів.

А автори контенту для соціальних мереж оцінять функцію вертикальної зйомки, яка ідеально підходить для створення коротких роликів та історій. З камерою EOS R7 також можна вести трансляцію в прямому ефірі на YouTube 4 і легко підключати її до смартфона. Це дозволить легко завантажувати контент на необхідну вам платформу.

 1. Під час фотозйомки з об’єктивом f/1.2, центральна точка автофокусування, покадрове автофокусування, за 23 °C (73 °F), ISO 100. За виключенням об’єктивів RF з покриттям для згладжування розфокусування
 2. 7 ступенів відповідно до стандарту CIPA з об’єктивом RF-S 18-150MM F3.5-6.3 IS STM із фокусною відстанню 150 мм.
 3. Макс. доступний час записування відео: стандартний: 6 год.
  Відео з високою кадровою частотою (Full HD 120/100 кадр/с): 90 хв.
  Підвищення внутрішньої температури камери може скоротити час записування.
  4K 30 кадр/с HQ: прибл. 60 хв. починаючи від +23 °C.
  4K 60 кадр/с Crop: прибл. 60 хв. починаючи від +23 °C.
 4. Функція прямої трансляції цієї камери підтримує трансляцію лише на YouTube. Щоб скористатися функцією прямої трансляції, потрібна реєстрація на image.canon. З актуальними вимогами можна ознайомитися на YouTube. Потокове передавання на YouTube може змінюватися, зупинятися або припинятися без попередження. Компанія Canon не несе відповідальності за будь-які послуги, що надаються третіми сторонами, зокрема шляхом їх розповсюдження під час прямої трансляції на YouTube.
 5. Послуга стане доступною в кінці липня 2022 року. Щоб нею скористатися, необхідно буде оновити мікропрограму камери.
 6. Зображення у форматі RAW, які зроблено в режимі серійної зйомки, не підлягають обробці.
  Хмарна обробка зображень у форматі RAW — це платна послуга.
  Необхідно оформити підписку за допомогою служби Canon Imaging App Service Plans.
  Задля отримання додаткової інформації відвідайте вебсайт: https://sas.image.canon/
 7. У режимі зйомки 4K 60 кадр/с кадр обрізується до 55 %​по горизонталі.

Схожі статті

 • ПЕРЕВАГИ

  Автофокус нового покоління

  Камера EOS R7 отримала штучний інтелект на базі алгоритмів глибокого навчання й технологію iTR AF, які працюють у наших камерах EOS R3, EOS R5 та EOS R6.

 • ПЕРЕВАГИ

  Швидкість і якість

  Ідеальний момент фотозйомки може тривати менше секунди, тому ми зробили камеру EOS R7 надзвичайно швидкою.

 • ПЕРЕВАГИ

  Перехід на бездзеркальну камеру

  Бажаєте оновити цифрову дзеркальну камеру Canon? Доповнена новими технологіями і схожа у використанні на дзеркальну камеру, EOS R7 надає вам інтуїтивно зрозуміле керування з комфортною звичністю.

 • ПЕРЕВАГИ

  Новий рівень стабілізації зображення

  Уявіть, що ви можете робити фото в режимі тривалої експозиції з рук, навмисно розмиваючи рухомі об’єкти, й не дістаючи при цьому штатив.

 • ПЕРЕВАГИ

  Постійний зв’язок з аудиторією

  EOS R7 — це камера, яка завжди підключена до мережі. А програма Canon Camera Connect дозволяє їй працювати разом зі смартфоном, планшетом або комп’ютером.

 • ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

  Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

  Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.