ШВИДКІСТЬ І ЯКІСТЬ

Неймовірна швидкість — 15 кадрів на секунду і навіть більше

Щоб зафіксувати швидкоплинні моменти, які тривають лічені миті, потрібна надшвидка камера. Представляємо вашій увазі EOS R7 — бездзеркальну посилену камеру, яка підходить не лише для зйомки динамічних подій, спортивних заходів і дикої природи, а й для повсякденної зйомки.
Canon EOS R7: переваги – швидкість і продуктивність

Ця система здатна отримувати до 15 файлів RAW + JPEG щосекунди за допомогою механічного затвора і до 30 кадр/с за допомогою безшумного електронного затвора 1. І все це одночасно з відстеженням автофокусування та автоекспозицією. Збільшений буфер пам’яті дозволяє знімати до 51 файлу RAW або 224 зображення JPEG за одну серію з кадровою частотою 15 кадр/с2.


Максимальна витримка електронного затвору камери становить лише 1/16 000 секунди, і це дозволяє фотографам фіксувати найшвидший рух, а також використовувати широкі діафрагми при яскравому світлі задля обмеження глибини різкості.

Під час використання механічного затвора також можна скористатися захистом від мерехтіння — ця функція відмінно підходить для зйомки спортивних заходів або інших заходів у приміщенні. Вона активується автоматично, реагуючи на мерехтіння штучного світла, і час кожного знімка збігається з максимальною яскравістю джерела такого світла. У результаті кожен наступний знімок має незмінну експозицію.

Режим серійної зйомки у форматі RAW

Фотографи можуть отримувати серії зображень у форматі RAW із кадровою частотою до 30 кадр/с як один файл, що допомагає впорядкувати велику кількість кадрів. Пізніше окремі зображення RAW можна експортувати або конвертувати у файли формату JPEG або HEIF.

Увімкнувши функцію попередньої зйомки, можна отримувати зображення за 0,5 секунди до натискання кнопки спуску затвора. Це означає, що ви не пропустите потрібний момент, навіть якщо ви не встигли зреагувати вчасно. Це чудовий інструмент для фотографування в дикій природі, коли фотограф чекає на унікальну мить.

Canon EOS R7: серійна зйомка у форматі RAW

Створена для миттєвого реагування

Навіть вперше взявши EOS R7 до рук, ви одразу помітите швидкість й чутливість цієї камери. Потужний процесор обробки зображень DIGIC X — це майже миттєвий запуск і відмінна швидкість реагування, тому ви завжди будете готові до зйомки.

Камера має подвійні слоти для карток, тому для зберігання зображень можна використовувати аж дві картки пам’яті UHS-II SD.

Процесор DIGIC X також підтримує відмінні функції відстеження автофокусування та безперервної зйомки камери EOS R7. Карти пам’яті UHS-II SD та механічний затвор камери дозволяють записувати серії з 51 файлів RAW, 187 файлів CRAW або 224 файлів JPEG зі швидкістю до 15 кадр/с. Використовуючи електронний затвор з неймовірною кадровою частотою 30 кадр/с можна отримати серію1 до 42 файлів RAW, 93 файлів CRAW і 126 файлів JPEG2.

Процесор Canon DIGIC X

Камера має інтуїтивно зрозумілу систему керування, тому, коли ви піднімаєте камеру на рівень очей, ваші пальці природним чином опиняються на всіх кнопках і перемикачах. Комбінований мультиконтролер автофокусування та колесо управління зручно розташовані поруч із упором під великий палець, тому, налаштовуючи точки автофокусування, змінюючи налаштування чи переглядаючи зображення, не потрібно відводити погляд від видошукача. Також точки автофокусування можна вибирати дотиком і перетягуванням на сенсорному екрані камери.

Canon EOS R7: селектор точок автофокусування

Плавний рух, який ідеально зафіксований на відео

Камера EOS R7 — це також чудовий інструмент для відеозйомки об’єктів, які швидко рухаються, наприклад, під час спортивних заходів і в дикій природі. Просто пересуньте перемикач живлення з положення «фото» у положення «відео», і ви готові знімати відео 4K з кадровою частотою до 60 кадр/с і Full HD до 120 кадр/с. Рух відтворюється динамічно, а під час сповільнення відео плавний ефект сповільненого руху дозволяє розгледіти навіть найменші деталі.

Не видошукач, а чисте задоволення

Камеру EOS R7 обладнано зручним електронним видошукачем із високим ступенем реагування (EVF) на 2,36 млн точок, з яким можна отримати неймовірно чіткі зображення усього довкола. Натискайте кнопку спуску затвора, а потім переглядайте отримані зображення від експозиції та балансу білого до глибини різкості та стилю зображення. За допомогою EVF на фотографіях можна роздивитися навіть найменші деталі.

EVF можна налаштувати на власний смак, що дозволяє виводити на дисплей необхідний мінімум інформації про процес зйомки, щоб бути в курсі, але не відволікатися. Користувачі камери EOS R7 також можуть обирати плавний режим (частота оновлення 120 кадр/с) або режим енергозбереження (частота оновлення 60 кадр/с).

Canon EOS R7: простота використання

Фотографам, які до цього працювали з дзеркальними камерами, стане в нагоді режим OVF Assist EVF камери EOS R7, який імітує роботу оптичного видошукача, використовуючи максимум динамічного діапазону та градації тонів. Цю можливість нової системи бездзеркальних камер можна порівняти з дзеркальними.

 1. Швидкість серійної зйомки може змінюватися залежно від різних умов (детальніше див. в технічних характеристиках).
 2. На UHS-II сумісну картку 32 ГБ відповідно до стандартів тестування Canon (під час покадрового автофокусування, ISO 100. Стандартний стиль зображення) Кількість зображень залежить від різних налаштувань камери та використовуваного об’єктива. Детальну інформацію про підтримувані об’єктиви див. на сайті "cam.start.canon"

Схожі статті

 • ПЕРЕВАГИ

  Автофокус нового покоління

  Камера EOS R7 отримала штучний інтелект на базі алгоритмів глибокого навчання й технологію iTR AF, які працюють у наших камерах EOS R3, EOS R5 та EOS R6.

 • ПЕРЕВАГИ

  Якість зображення

  Неважливо, знімаєте ви фото або відео. 32,5 мегапіксельний CMOS-сенсор камери EOS R7 та процесор DIGIC X для обробки зображень забезпечать приголомшливі результати.

 • ПЕРЕВАГИ

  Перехід на бездзеркальну камеру

  Бажаєте оновити цифрову дзеркальну камеру Canon? Доповнена новими технологіями і схожа у використанні на дзеркальну камеру, EOS R7 надає вам інтуїтивно зрозуміле керування з комфортною звичністю.

 • ПЕРЕВАГИ

  Новий рівень стабілізації зображення

  Уявіть, що ви можете робити фото в режимі тривалої експозиції з рук, навмисно розмиваючи рухомі об’єкти, й не дістаючи при цьому штатив.

 • ПЕРЕВАГИ

  Постійний зв’язок з аудиторією

  EOS R7 — це камера, яка завжди підключена до мережі. А програма Canon Camera Connect дозволяє їй працювати разом зі смартфоном, планшетом або комп’ютером.

 • ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

  Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

  Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.