КОНКУРС REDLINE CHALLENGE

ВИКОНАЙТЕ ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ REDLINE CHALLENGE

Конкурс Redline Challenge створений для амбітних фотографів-любителів, які хочуть перевірити свої креативні здібності й протестувати технічні вміння. Виконайте завдання, підготоване Лоренцом Холдером, щоб отримати шанс виграти комплект обладнання Canon вартістю понад 14 000 €, а також ексклюзивне фотографічне завдання під керівництвом і наглядом самого Лоренца.
Canon Camera

ВИКОНАЙТЕ ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ REDLINE CHALLENGE

ЗАВДАННЯ

Опануйте світло в темряві

Лоренц Холдер запрошує вас дослідити неймовірні можливості зйомки за слабкого освітлення і навчитися закарбовувати гру світла й тіні та контрасту й кольору, що завжди інтригує.

Canon Camera

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ

Виконайте умови й необхідні дії, щоб надіслати свої роботи

Лоренц Холдер і наші судді оцінюватимуть кожну заявку на предмет її композиції, креативності та технічної майстерності. Як тільки ви зрозумієте, що виконали всі умови конкурсу, скористайтеся наведеною нижче процедурою, щоб надіслати свої знімки.
Взяти участь Умови та положення
 • КРОК 1

  Виберіть найкращі зображення

  Уважно перегляньте свої зображення і виберіть тільки ті, що найкраще відповідають темі конкурсу «Світло в темряві».

 • КРОК 2

  Перевірте тип і розмір файлів

  Роботи повинні мати роздільну здатність 150 точок на дюйм і розмір довшого боку 2000 пікселів. Перш ніж надсилати їх, переконайтеся, що вони відповідають цим вимогам.

 • КРОК 3

  Надішліть свою роботу до крайнього терміну

  Щоб взяти участь у конкурсі, надішліть свої роботи онлайн до 31 травня 2021 р.

 • КРОК 4

  Підпишіться на оновлення

  Слідкуйте за нами в соціальних мережах або підпишіться на нашу розсилку, щоб отримувати новини про завдання і бачити, чи потрапили ви до шорт-листа.

 • Canon Camera

  ПРИЗ

  Ось що ви можете виграти

  Станьте переможцем конкурсу Redline Challenge та отримайте все необхідне для подальшого розвитку своїх навичок. Ви отримаєте комплект найновішого обладнання Canon вартістю понад 14 000 євро. Крім того, у вас буде можливість розвинути свої навички й творчі здібності завдяки неймовірному досвіду, що не придбаєш за гроші: персональному фотографічному завданню, яке ви виконуватимете під керівництвом та наглядом посланця Canon і всесвітньо відомого фотографа Лоренца Холдера.

  Навчіться знімати за слабкого освітлення як ніколи раніше

  Розкрийте свій творчий потенціал на повну з нашою новаторською лінійкою повнокадрових бездзеркальних камер. Завдяки новітнім технологіям, підтримці революційних RF-об’єктивів і новаторським можливостям зйомки за слабкого освітлення система EOS R просто створена для зйомки в темряві.

 • Бездзеркальні камери

  Canon EOS R5

  Тепер вам доведеться подивитися на бездзеркальні камери іншим поглядом. Неперевершені характеристики моделі EOS R5 повністю змінять ваш підхід до фотографування та відеозйомки.

 • Бездзеркальні камери

  EOS R6

  Щоб ви не знімали і як би ви це не робили, камера EOS R6 допоможе вам розкрити свій творчий потенціал на повну.

 • Бездзеркальні камери

  Canon EOS RP

  Ця компактна, легка та інтуїтивно-зрозуміла повнокадрова бездзеркальна камера була спеціально розроблена для фотографування під час подорожей та повсякденної зйомки.

 • Стандартний об’єктив

  RF 50mm F1.8 STM

  Компактний, тихий і легкий 50-міліметровий RF-об’єктив із фіксованою фокусною відстанню з широкою діафрагмою f/1,8 ідеально підходить для втілення вашого творчого бачення.

 • Бездзеркальні камери

  EOS R

  Повнокадрова бездзеркальна камера, що відкриває нові можливості для фотографів і кінематографістів.

 • Об’єктиви RF

  RF 24-105mm F4-7.1 IS STM

  Ідеальний об’єктив для щоденної зйомки для власників повнокадрових бездзеркальних камер. Надзвичайно зручна у користуванні, камера RF 24-105mm F4-7.1 IS STM надзвичайно легка та компактна, здатна вивести вашу зйомку на новий рівень.

 • Canon Camera

  ПОЗНАЙОМТЕСЯ З НАШИМ СУДДЕЮ

  Надихайтеся роботами 13-разового фіналіста Red Bull Illume Лоренца Холдера.

  Лоренц — усесвітньо відомий фотограф та 13-разовий фіналіст Red Bull Illume — відомий своїм унікальним драматичним стилем, що доводить, що фотографія це справжнє мистецтво, а також неймовірною здатністю закарбовувати неочікуване навіть за складніших умов, чудово підходить на роль судді й наставника конкурсу Redline Challenge.

  Схожі статті

  Дізнайтеся багато корисного від нашої спільноти посланців Canon і з творчих робіт, що надихають, у цих історіях і посібниках.
  Переглянути всі статті
 • A snowboarder high in the air in foggy conditions, eerily lit from behind the crest of a hill.

  СТАТТЯ

  Пейзажі, що наповнені енергією

  Дізнайтеся, як Лоренц Холдер, посланець Canon і наставник конкурсу Redline Challenge, поєднує пейзажні знімки та динаміку у вражаючий і оригінальний спосіб.

 • Rocky outcrops in Zion National park, Utah, USA, pictured at night. Blurred lights run along the road and the Milky Way can be seen in the sky above.

  СТАТТЯ

  Темна сторона: фотографування за слабкого освітлення

  Валттері Хірвонен (Valtteri Hirvonen) удосконалював свою техніку, знімаючи похмурими фінськими зимами. Тут він ділиться порадами зі зйомки в умовах недостатнього освітлення.

 • СТАТТЯ

  Коли екстремальні види спорту зустрічаються з архітектурною фотографією

  Посланець Canon Лоренц Холдер розповідає, як він використовував телеоб’єктив із високою світлосилою та фіксованою фокусною відстанню, щоб зняти скейтбордиста в дії під віадуком.

 • ПРОФІЛЬ

  Лоренц Холдер

  Лоренц — фотограф із міста Фрайзінг (Німеччина) і багаторазовий фіналіст Red Bull Illume — спеціалізується на зніманні активних видів спорту в поєднанні з пейзажною та архітектурною фотографією.

 • Canon Camera

  СПІЛЬНОТА

  Приєднуйтеся до обговорень зараз

  Приєднуйтеся до спілкування в чатах і обговорень, які відбуваються прямо зараз у наших соціальних каналах, дізнавайтеся думки спільноти про Redline Challenge або знаходьте додаткові поради й рекомендації, що допоможуть вам підняти рівень власних навичок фотографування, на нашому YouTube-каналі.

  ПІДПИСАТИСЯ ЗАРАЗ

  Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

  Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.