EOS R Adapters

Адаптери EOS R

Долучіть свою систему EOS R до великого світу об’єктивів EF та EF-S

Інтеграція та розширення

Адаптер системи Canon EOS R сумісний із лінійками Canon EF та EF-S, отже користувачі Canon EOS R, які до цього користувались камерами EOS зможуть використовувати всі типи об’єктивів на новій камері1.

Canon Adapters for EOS R
EOS R Compatibility with EF-S Lenses

Додайте об’єктиви EF-S до системи EOS R

Об’єктиви EF-S спеціально створені для сумісності з сенсором APS-C цифрових дзеркальних фотоапаратів EOS, але вони повністю інтегруються в камери EOS R за допомогою адаптера. Камера автоматично зменшить розмір зображення, щоб відповідати розмірам оптики EF-S.

Об’єктиві сумісні з EOS R

Дізнайтесь більше про об’єктиви, які можна використовувати з EOS R адаптером.

EOS R Compatible Lenses - EF Prime, EF-S, EF Zoom

Для складних завдань

Адаптери EOS R були розроблені для професійного використання, їх оснащено металевими кріпленнями які розташовані з обох боків. Вони також мають захист від вологи та пилу, а отже ніщо не заважатиме вам продовжувати зйомку, навіть за складних умов.

Canon EOS R Adapters - Professional build and quality

Створений для бездоганних результатів

Всі існуючі об’єктиви працюватимуть так само стабільно та якісно, як і з системою EOS DSLR.

Canon EOS R Adapters - Great Performance, High Quality.

Все починається з бездоганної інженерної ідеї

Інженери Canon розробили адаптер до системи EOS R, щоб забезпечити сумісність, якість та продуктивність при підключенні існуючих об’єктивів EF та EF-S до камери EOS R.

Canon EOS R Adapters - Compatible with EF and EF-S Lenses

Адаптер EOS R Mount Adapter EF-EOS R

Стандартний адаптер Mount Adapter EF-EOS R EOS R дозволяє використовувати об’єктиви EF-S та EF на камерах IX. Фотографи, в яких є колекція об’єктивів EF-S або EF можуть переходити на систему EOS R і бути впевненими, що їх об’єктиви будуть відмінно працювати з нею.

Canon EOS R Mount Adapter EF-EOS R Adapter - EF-S and EF Compatible

Адаптер EOS R Control Ring Mount Adapter EF-EOS R

Control Ring Mount Adapter EF-EOS R має таке ж саме кріплення об’єктива, як і Mount Adapter EF-EOS R, але в неї ще є кільце керування об’єктивом. Функції кільця можна налаштувати окремо, воно розташоване так, що ви зможете з легкістю працювати з ним, не відволікаючись від зйомки.

Canon EOS R Control Ring Mount Adapter EF-EOS R Adapter Customisable and Manual Controls

Налаштовна функціональність

Кільце керування об’єктивом можна налаштувати в меню камери, та встановити такі параметри, як: витримка, чутливість ISO, компенсація експокорекції.

Canon EOS R Lens Control Ring

Спеціальне покриття для бездоганного тактильного відгуку

Кільце керування об’єктивом знайти дуже легко, тож тепер немає потреби прибирати камеру від очей. Натискання дає відгук третинними або половинними зупинками (цю функцію можна відключити за допомогою послуги Canon, для більш плавного керування).

Canon EOS R Adapter Tacticle Feedback

Вставний фільтр адаптера кріплення EF-EOS R

Функціональність вставного фільтра адаптера кріплення EF-EOS R така ж сама як і стандартного кріплення EF-EOS R, але додана можливість використання вставних фільтрів, а отже тепер не потрібно розміщувати фільтри перед об’єктивом, це особливо корисно, у випадку використання ширококутних об’єктивів із великою лінзою. Вона постачається разом із змінним нейтральним світлофільтром2, фільтром із круговою поляризацією, або Iбез фільтра, коли потрібна передача природніх кольорів.

Canon EOS R Drop-In Mount Adapter

Адаптер для нейтрального світлофільтра: корегує щільність нейтрального світла

Нейтральні світлофільтри допомагають контролювати кількість світла, що надходить у камеру, що є корисним для кінематографістів, які бажають знімати у широкому діапазоні / за низької швидкості витримки та яскравого світла. Це також дозволяє ландшафтним фотографам використовувати більші витримки затвора, щоб розмити рух неба або води2.

Canon EOS R Adapteer Variable-ND Filter Drop-In

Адаптер C-PL фільтра з круговою поляризацією

Поляризаційний фільтр потрібен для видалення відблисків та туману, та зменшити кількість світла, відбитого від скляних поверхонь. Цей фільтр також робить кольори насиченими та допомагає передати всю яскравість сцени зйомок.

Canon EOS R Adapteer Circular Polarising Filter Drop-In

Аксесуари для адаптера

Відкрийте для себе переваги системи EOS R

Заснована на досвіді більш ніж тридцятирічних безперервних інновацій EOS, система EOS R базується на новаторському кріпленні об’єктива, що пропонує більші творчі можливості та ще більш інтуїтивне керування засоби захоплення кожного моменту.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Discover Canon EOS R

У руках професіоналів

EOS R вже здобув визнання серед професійних фотографів та кінематографістів. Дізнайтеся, що саме вони зробили, щоб відзняти фільми, які до здавались не можливими.

Переглянути всі статті

Вас також може зацікавити…

1. Докладні відомості див. в технічних характеристиках
2. Коли біла лінія на зникає з регулятора (ND250 або вище), може виникнути синій відтінок або нерівність щільності