A herd of zebras at a watering hole in Nairobi National Park, Kenya taken by Georgina Goodwin.

ФОТОГРАФІЯ ДИКОЇ ПРИРОДИ

Подорожуй із мінімумом речей: фотографуй природу за допомогою компактної камери PowerShot SX740 HS

Білка, що біжить по гілці; олень сором’язливо виглядає із-за дерев; вільшанка, що звисає з годівниці: фотографування дикої природи вимагає швидкої реакції та вміння наближатися до події, щоб не відлякати ваших об'єктів зйомки. Камера Canon PowerShot SX740 HS з 40-кратним оптичним зумом і роздільною здатністю 4K, яка завдяки своєму розміру може поміститися у кишені, дозволить вам наблизитися близько до події і зробити чудовий знімок цього місця незалежно від того, чи йдете ви гуляти, сидите в саду або знаходитеся ще далі сафарі.

Ось п’ять причин, чому цей легкий компактний зум ідеально підходить для подорожі із мінімумом речей.

1. Зробіть знімок події, яка відбувається на великій відстані від вас за допомогою 40-кратного зуму.

Антилопа гну на рівнині національного парку Найробі, Кенії. © Джорджія Гудвін (Georgina Goodwin)
Завдяки потужному 40-кратному оптичному зуму і технології ZoomPlus цей знімок антилопи гну в Кенії є чітким і сфокусованим, незважаючи на застосування зуму. © Джорджія Гудвін (Georgina Goodwin)

Існування потужного 40-кратного оптичного зуму на камері Canon PowerShot SX740 HS означає, що вам не потрібно надто близько наближатися до тварин і ризикувати тим, що ви відлякаєте їх – це дозволить подолати одну з головних перешкод зйомки дикої природи та знімати на великій відстані. Функція ZoomFraming Assist допомагає вам спіймати об'єкт зйомки для кадру, а технологія камери ZoomPlus у цифровому вигляді подвоює оптичний зум для досягнення 80-кратного зуму.

2. Портативна камера кишенькового розміру

Вам не доведеться втрачати момент з компактною камерою, тому що ви можете брати її з собою всюди – від лісу до поля, від сафарі до моря. На глибині менше 4 см камера Canon PowerShot SX740 HS з легкою вагою зручно поміщається у вашій кишені, тому вона завжди є під рукою, як тільки вам вона знадобиться, і готова до зйомки хижого птаха, який впадає в очі, пролітаючи над вашою головою, або лисиці яка серед міста ховається в тіні. З цим компактним компаньйоном можливості безмежні: ви можете робити знімки з високою чіткістю в будь-який час і в будь-якому місці.

3. Можливість зйомки з більшої кількості ракурсів

РК-екран, що перевертається, який є на камері Canon PowerShot SX740 HS, дозволяє робити ідеальне селфі «на природі», особливо разом з режимом автопортрету камери. Екран, який можна нахилити на 180 градусів неймовірно універсальний, тому що дозволяє, наприклад, знімати у позиції зі стегна, не нахиляючись, і як і раніше бачити зображення, яке ви знімаєте.

4. Діліться своїми знімками

Крупний план одного з 60 носорогів в Національному парку в Найробі з двома буйволячими шпаками, також відомими як ті птахи, які їдять кліщів на їх спині. Такі знімки ідеально підходять для обміну ними з друзями в соціальних мережах. © Джорджія Гудвін (Georgina Goodwin)

Якщо ви любите ділитися своїми фотографіями з друзями та сім'єю, підключення за допомогою Bluetooth та Wi-Fi означає, що підключити камеру Canon PowerShot SX740 HS до вашого смартфону буде простіше. Просто використовуйте функцію Auto Transfer в додатку Canon Camera Connect, і через кілька секунд ви будете передавати зображення на телефон або планшет, щоб опублікувати їх в соціальних мережах або відправити своїм близьким. Навіть якщо ви знімаєте виключно для задоволення від самої діяльності, ця функція є знахідкою – вона дозволяє легко і просто створювати резервні копії ваших останніх фотографій на ПК.

При виборі компактної моделі вам не доведеться йти на компроміс з тим, що стосується якості відео. Невелика, але могутня камера Canon PowerShot SX740 HS знімає дивовижне відео з роздільною здатністю 4K, захоплюючи грубі шерстинки хутра тварини або хитромудрі позначки на пір'ях птаха. Ця висока роздільна здатність в поєднанні з оптичним стабілізатором зображення дозволяє знімати з такою ж якістю, навіть якщо ви перебуваєте в русі. Є також варіанти, щоб пізніше зробити фотознімки або зняти їх в режимі покадрової відезйомки, що ідеально підходить для зйомки драматичного заходу сонця.

Автор Темзін Уілкс (Tamzin Wilks)

Схожі статті
A man standing among the trees using the PowerShot ZOOM.

ФОТОГРАФІЯ ДИКОЇ ПРИРОДИ

Зануртеся в природу

Фотограф дикої природи Толга Актас (Tolga Aktas) про те, як PowerShot ZOOM допомагає не втратити момент.

A red squirrel looks straight at the camera as it runs across a carpet of dried leaves and fallen petals.

ФОТОГРАФІЯ ДИКОЇ ПРИРОДИ

Поради зі зйомки дикої природи

Поради й прийоми, що дозволяють вивести фотографування дикої природи на новий рівень та отримати максимальну віддачу від камери та об’єктивів Canon.

Powerful and fast wildlife photos with the Canon EOS 90D

ФОТОГРАФІЯ ДИКОЇ ПРИРОДИ

Знімайте динамічні й захоплюючі фотографії диких тварин за допомогою камери Canon EOS 90D

Цікаві миті в дикій природі є швидкоплинними, і саме тому фотографу Маркус Варесвуо так подобається швидка камера Canon EOS 90D. Просто подивіться на чудові результати його роботи.

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів