СІМЕЙНА ФОТОГРАФІЯ

Дізнайтеся, як використати можливості камери Canon PowerShot PX на повну

Ця універсальна маленька камера оснащена функціями, які можуть стати в пригоді всім членам родини: від розширення можливостей домашнього офісу до створення відеороликів для соціальних мереж.
Скейтбордист у стрибку на тлі яскраво-блакитного неба. Праворуч від нього на штативі встановлена камера Canon PowerShot PX.

Камера Canon PowerShot PX — це ваш особистий фотограф та відеограф. Незалежно від того, влаштовуєте ви вечірку чи використовуєте її як веб-камеру, компактна PTZ-камера (що підтримує віддалене управління панорамуванням, нахилом і збільшенням) фіксує потрібні моменти автоматично. Просто встановіть її на рівній поверхні або штативі, увімкніть, і після того як вона розпізнає обличчя, інтелектуальна фото- та відеозйомка розпочнеться автоматично. Камера працює від акумулятора, а її об’єктив має широкий діапазон панорамування, нахилу та масштабування.

Таким чином, ви можете насолоджуватися моментом, не кажучи вже про можливість активної участі у заході, без необхідності виступати в ролі фотографа чи оператора. Також немає потреби годинами перебирати фотографії та відео, щоб обрати потрібні. Усе, що зберігається на карті пам’яті PowerShot PX, відображається в програмі Connect для мінікамер PTZ на смартфоні, тому ви можете вручну обрати фотографії, які вам подобаються, щоб передати їх та опублікувати в соціальній мережі. Програма також досить розумна, тому вона рекомендує кращі зображення та відеоролики, заощаджуючи ваш час і зусилля.

Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися більше про те, як налаштувати й підготувати до роботи камеру Canon PowerShot PX.

A still showing an illustrated Canon camera on an orange background next to text that reads: PowerShot PX.

Однак Canon PowerShot PX — це набагато більше, ніж просто зручність — вам просто потрібно знати її переваги.

Ось кілька способів, за допомогою яких ви та ваші близькі можете максимально використовувати особливі можливості цієї інтелектуальної камери, а також поради щодо використання її функцій у кожній ситуації.

1. Сімейні посиденьки та заходи: закарбуйте дорогоцінні моменти

Літня жінка, що сидить, передає подарунок радісній маленькій дитині. Камера Canon PowerShot PX стоїть на столі поруч із ними й знімає усміхнену групу людей.

Камера Canon PowerShot PX маленька та непомітна, тому вона ідеально підходить для зйомки інтимних сімейних моментів, які можуть вийти набагато більш ефектними, ніж постановочні групові портрети.

Камера Canon PowerShot PX стоїть на журнальному столику та знімає чотирьох людей, які вечеряють на вечірці в саду.

Камера Canon PowerShot PX працює від акумулятора, тому її можна встановити на вулиці, якщо погода дозволяє. Найкраще встановити її в тінистому місці, подалі від прямих сонячних променів.

Плануєте вечірку? Камера Canon PowerShot PX ідеально підходить для зйомки світських заходів і сімейних зустрічей. Відстань між селфі-палкою та користувачем складає всього кілька футів, а PowerShot PX можна встановити на більшій відстані, щоб захопити всю сцену.

Установіть PowerShot PX до приходу гостей на рівні очей на рівній і стійкій поверхні, повернувши її туди, де будуть знаходитися люди й переконавшись, що сцена добре освітлена та ніщо не перешкоджає панорамуванню.

І залиште камеру робити всю роботу за вас. Використовуючи технологію розпізнавання облич, камера буде виконувати панорамування, нахил і масштабування для створення найкращих композицій, стежитиме за тим, щоб у кадр потрапили всі учасники вечірки, і автоматично коригуватиме спотворення зображень.

Бажаєте трохи більше контролю? Програма Connect для мінікамер PTZ дозволяє налаштувати камеру на визначення пріоритету облич у кадрі, наприклад обличчя людини, для якої ви влаштовуєте вечірку, а потім відсортувати зображення за об’єктами.

Можете не перейматися через те, що закінчиться місце. Камера має функцію автоматичного видалення зображень, яка дозволяє продовжувати зйомку, коли картка microSD буде заповнена. Спочатку будуть видалені найдавніші знімки, окрім обраних.

2. Створення контенту: знімайте цікаві заняття

Мати посміхається донці, дістаючи пиріг із духовки. На передньому плані розмита камера Canon PowerShot PX, яка знімає цей момент.

Програма Connect для мінікамер PTZ дозволяє знімати віддалено через смартфон. Ви можете виконувати панорамування, нахил та масштабування, щоб отримати точну композицію, а потім натиснути кнопку запису або затвора, щоб зняти відео або зробити фото.

Якщо ви пекар-початківець чи художник або ж займаєтеся іншою творчою професією і шукаєте кращий спосіб закарбувати свої творчі досягнення, камера Canon PowerShot PX — саме те, що вам потрібно.

Підтримка автономної зйомки робить цю камеру ідеальним супутником зйомки, коли ваші руки зайняті або брудні: якщо ви замішуєте тісто для пирога або працюєте з пензлем і палітрою, найменше, через що ви бажаєте перейматися — це керування камерою. З голосовими командами ви — самі собі режисер: просто скажіть Hello, Pixie (Привіт, Pixie), щоб увімкнути камеру, Start recording (Почати запис), щоб розпочати зйомку відеоролику, або Take a picture (Зробити знімок), щоб зробити фотографію, і нарешті Stop (Стоп), щоб завершити автоматичну зйомку*.

3. Зйомка динамічних сцен: станьте зіркою соціальних мереж

Камера PowerShot PX встановлена на штативі та знімає підлітка на скейтборді.

Допоміжна функція відстеження, що доступна після оновлення мікропрограми, ідеально підходить для зйомки руху, наприклад стрибків на скейтборді та трюків.

Маленький собака женеться за хлопчиком, що тримає м’яч. На передньому плані на штативі встановлена камера PowerShot PX.

Просто увімкніть функцію відстеження в програмі Connect для мінікамер PTZ. Усі ваші відео будуть миттєво готові до перегляду на телефоні, ви зможете обрати ті, що вам сподобались, відредагувати їх та одразу ж завантажити у свої соціальні мережі.

Для активних зірок соціальних мереж, які хочуть викладати свої ролики в Інтернеті з мінімальними зусиллями, камера Canon PowerShot PX може стати ключем до миттєвого успіху на таких соціальних майданчиках, як-от YouTube.

У разі використання функції автоматичної зйомки камери її можливості панорамування, нахилу та масштабування можуть додавати привабливих ефектів вашим відеороликам. Залежно від умов камера автоматично виконуватиме ширококутне панорамування, мультипанорамування (сканування людей, що стоять поряд один з одним — ідеальний варіант, якщо ви робите щось з другом або двома друзями) або просте масштабування та кадрування (рух камери для зйомки людей, які знаходяться поза полем огляду).

Якщо ви знімаєте дистанційно, оновлення мікропрограми, яке можна завантажити через програму Connect для мінікамер PTZ, включає додаткову функцію відстеження, яка дозволяє знімати об’єкт, що рухається, навіть якщо він не звернений до камери. Ви можете розпочати зйомку через екран зйомки програми або призначити функцію зйомки для кнопки бездротового зв’язку.

Компактний розмір та невелика вага камери PowerShot PX дозволяють розмістити її практично в будь-якому місці. Щоб отримати найкращий кут огляду, використовуйте штатив. Основа камери має стандартне кріплення, тож ви можете встановити її в потрібне положення і приступити до виконання стрибків та трюків, будучи впевненим, що камера надійно стоїть на місці й що вона зафіксує у кадрі всі події.

4. Робота з дому: оновіть веб-камеру

Біла камера Canon PowerShot PX лежить на невеликому стосі книг на дерев’яному столі.

Використовуючи Canon PowerShot PX як бездротову веб-камеру, ви залишаєтеся в кадрі, навіть якщо переміщаєтеся по кімнаті. Вона працює від акумулятора, але під час тривалих зустрічей рекомендується використовувати сумісний зарядний пристрій / джерело живлення USB-C PD.

Стаціонарні веб-камери, у разі використання яких потрібно сидіти нерухомо протягом усієї зустрічі, є (досить нудним) стандартним варіантом, але камера Canon PowerShot PX додасть нового динамічного виміру вашим віртуальним зустрічам та онлайн-презентаціям. Працюючи в бездротовому режимі через Wi-Fi та програму Canon Webcam Utility для бездротової веб-камери для мінікамер PTZ (доступна безкоштовно для ПК з Windows 10), PowerShot PX буде використовувати функції стеження, щоб слідувати за вами, коли ви переміщатиметесь по домашньому офісу. Ваші колеги, які вимушені сидіти за столом, позаздрять вашій можливості вільно пересуватись.

Тож, незалежно від того, плануєте ви зустріч із друзями та сім’єю, збираєтеся записати динамічні відеоролики для соціальних мереж або ж просто хочете оживити робочі зустрічі, маленька, але інтелектуальна камера Canon PowerShot PX зробить усю важку роботу за вас.Автор: Сем Кілсден (Sam Kielsden)

Пов’язана продукція

 • Компактні цифрові камери

  PowerShot PX

  Автоматично закарбовуйте найцінніші моменти життя за допомогою цієї «розумної» камери, яка розпізнає обличчя та підключається до вашого інтелектуального пристрою.
 • Компактні цифрові камери

  PowerShot G7 X Mark III

  Камера, яка завжди підключена до мережі, створює чудові відео та фотографії, які сподобаються вашим послідовникам.
 • Бездзеркальні камери

  EOS R10

  Переходьте на новий рівень фото- та відеозйомки з бездзеркальною камерою лінійки EOS R, створеної на основі сенсора APS-C.

Схожі статті