Canon PowerShot PX

Компактні цифрові камери

Canon PowerShot PX

Автоматично закарбовуйте важливі моменти свого життя. Ця інтелектуальна компактна камера «розумно» будує композицію та робить фотографії і знімає відео, даруючи вам свободу насолоджуватися моментом.

Тепер доступна нова мікропрограма, у якій додано допоміжну функцію відстеження, а також низку інших корисних функцій. Завантажити на сторінці підтримки.

Подивіться на PowerShot PX у роботі

Еймер використовує PowerShot PX разом зі своєю молодою родиною. Подивіться, як камера знімає фото та відео й дозволяє Еймер також стати частиною процесу.
Canon Camera

ТЕХНОЛОГІЯ

Зловіть момент. Насолоджуйтеся моментом.

Камера PowerShot PX підтримує автоматичне кадрування та створення композиції фотографій і відео, тому коли вам потрібно зняти важливих для вас людей і події, залишаючись при цьому в кадрі, ви можете покластися на її об’єктив, адже він може обертатися і нахилятися.

Canon PowerShot PX

Усі в кадрі, включно з вами

Корпус: простота й портативність

Камеру PowerShot PX можна брати куди завгодно завдяки підтримці заряджання через USB-C та наявності вбудованого модуля Wi-Fi, що забезпечує зв’язок з інтелектуальним пристроєм. Бажаєте більше контролю? Просто почніть говорити — камера також активується голосом. Просто скажіть «Привіт, Піксі, зроби знімок», і знімок готовий без використання рук! Чотири голосові команди охоплюють такі корисні функції, як зйомка відео та пошук інших людей для зйомки.****

Canon PowerShot PX

Посмішки. Сміх. Усі вирази облич ваших близьких.

Найкращі знімки не завжди передбачають вимушені посмішки, хоча такі знімки користуються популярністю. Камера PowerShot PX дозволяє закарбувати величезний спектр поглядів і цінних реакцій, які ви, можливо, закарбувати не встигнете.
Canon PowerShot PX

ПРОГРАМА

Бездоганно працює з програмою для смартфона.

Програма Connect для мінікамер PTZ порекомендує кращі зображення і відео. Вона виконає за вас важку роботу, відбираючи кращі та гірші знімки, щоб вам не довелося цього робити.
Canon PowerShot PX

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Використовуйте її як бездротову веб-камеру

PowerShot PX також чудово виконує функції веб-камери за допомогою програми Canon Webcam Utility для бездротової веб-камери для мінікамер PTZ, що забезпечує додаткову легкість та ефективність.


* Доступно тільки для ПК з Windows 10

Canon PowerShot PX
Canon Camera

Компанія Canon прагне до 2050 року досягти нульових викидів CO2 від своєї комерційної діяльності

Ми досягнемо цієї мети через забезпечення середнього показника покращення в 3 % на рік за індексом скорочення викидів CO2 протягом життєвого циклу кожного виробу. Якщо нам удасться підтримувати цей показник, це означатиме приблизно 50 % скорочення викидів до 2030 року порівняно з рівнями 2008 року. Такий результат відповідає рівню скорочення, передбаченого Паризькою угодою.

У довгостроковій перспективі ми продовжуватимемо проводити оцінку цільових показників для контролю успішності нашої ініціативи з формування низьковуглецевого суспільства.

Технічні характеристики

 • Об’єктив, що обертається, нахиляється і змінює масштабування

  Об’єктив із панорамуванням на 340˚, нахилом на 110˚ та масштабуванням у діапазоні 19–57 мм (еквівалент) дозволяє відстежувати події та знімати чудові фотографії і відео

 • Робіть знімки з роздільною здатністю 11,7 МП у форматі Full HD (60 кадр/с)

  Для знімання якісного контенту, яким ви будете пишатися довгі роки

 • Убудований модуль Wi-Fi

  Підключення до будь-якої домашньої мережі Wi-Fi та інтелектуальних пристроїв

 • Заряджання через USB-C

  Для безпроблемного заряджання — де б ви не були

 • Розпізнавання об’єктів

  Надавайте пріоритет певним обличчям

 • Активація голосом

  Для тих ситуацій, коли потрібно точно контролювати час зйомки, — ідеально підходить для групових знімків

 • Невід’ємна частина вашого цифрового життя

  Підтримка Wi-Fi і Bluetooth® спрощує підключення до смартфонів і планшетів. Усі зображення та відео відображаються та класифікуються в нашій програмі

Notification Imagee
Canon PowerShot PX

Комплектація

Почніть роботу з PowerShot PX легко. Швидше за все, у вас уже є сумісний зарядний пристрій***, допоможіть нам зробити свій внесок у захист навколишнього середовища.

 • PowerShot PX

 • Інтерфейсний кабель

 • Посібник користувача

  * Входить до основного комплекту (доступний не у всіх регіонах): Зарядний пристрій із функцією живлення та зарядки та карта пам’яті Micro SD на 16 Гб.

Схожі статті

Прочитайте, як PowerShot PX допомагає зробити безліч знімків і відео та дозволяє всій родині насолоджуватися моментом.

 • Жінка і троє її дітей стоять навколо миски на кухні і готуються щось випікати. Фотокамера PowerShot PX лежить на стопці книг, обернена об’єктивом до них.

  СІМЕЙНА ФОТОГРАФІЯ

  Легко фіксуйте пам’ятні моменти

  З легкістю фіксуйте пам’ятні моменти за допомогою Canon PowerShot PX.

 • Груповий портрет нареченої та її подружок, які позують поруч із величезним весільним тортом.

  ПОРТРЕТНА ФОТОГРАФІЯ

  Групова портретна фотографія

  Чотири посланника Canon діляться своїми порадами зі створення приголомшливих групових знімків.

 • Canon Christmas gift guide

  ПОСІБНИК ПОКУПЦЯ

  Посібник із подарунків Canon на Різдво

  Знайдіть ідеальні подарунки для сім’ї та друзів у цьому святковому сезоні.

 • Пов’язана продукція

  1. * Текстовий символ і логотип Bluetooth® — це зареєстровані товарні знаки, що належать компанії Bluetooth SIG, Inc., а будь-яке їхнє використання компанією Canon, Inc. відбувається за ліцензією. Інші торговельні марки й комерційні найменування належать відповідним власникам.
  2. ** Потрібен смартфон або планшет із Bluetooth 4.0 (чи новішої версії) і операційною системою iOS 8.4 (чи новішої версії) або Android 5.0 (чи новішої версії).
  3. *** Потрібен роз’єм USB Type-C з мінімальним напругою 5 В / 1,5 А для заряджання, 9 В / 2 А для безперервного живлення під час зйомки.
  4. **** Активація голосом доступна не всіма мовами. Доступні 4 голосові команди з конкретним формулюваннями.