Гібридне відео

Мрія творця контенту. Одна камера для фото й відео

Хав’єр Кортес знімає танцюриста в театрі за допомогою камери Canon EOS R6

Хав’єр Кортес (Javier Cortes) працює, знімаючи танцюриста під час занять у театрі Массімо, Сицилія. ® Teatro Massimo.

Окрім чудових фотографій, камера EOS R6 також створює відео виключної якості. Ви можете знімати з роздільною здатністю до 4K/60p або з частотою зміни кадрів до 120p в режимі записування відео Full HD — і при цьому технологія Dual Pixel CMOS AF забезпечуватиме постійний автофокус. Передові технології камери дозволять вам скористатися широким динамічним діапазоном і закарбувати яскраві кольори.

Руки з камерою Canon EOS R6 у природних умовах

Скористайтеся всіма перевагами потужного стабілізатора зображення в камері EOS R6 та в об’єктиві для впевненої зйомки з рук.

Зйомка танцюриста на відкритому повітрі серед колон

Завдяки підтримці формату 4K 60p ви зможете закарбувати красу й плавні рухи балету з неймовірною деталізацією та природними кольорами.

Камера Canon EOS R6, яка знімає знизу танцюриста, що сидить на підлозі

Екран зі змінним кутом нахилу дозволяє скомпонувати кадр під час зйомки під незручним кутом, щоб зробити фотографію виразнішою. ® Teatro Massimo.

Створюйте знімки, що вам подобаються

Модель EOS R6 може записувати відео з різними параметрами роздільної здатності й частоти кадрів залежно від того, якого саме ефекту ви хочете досягти.

За роздільної здатності 4K UHD оператори можуть забезпечити неймовірну чіткість і деталізацію, вибравши частоту кадрів з таких варіантів:
• 23,98p — кінематографічний ефект
• 25p і 30p — звичайне відтворення
• 50p і 60p — відтворення динамічного руху об’єктів або створення ефектів сповільненого вдвічі руху

Під час зйомки з роздільною здатністю Full HD також доступні додаткові варіанти:
• 100p і 120p — ще плавніше відтворення об’єктів, що швидко рухаються, а також створення ефектів сповільненого вчетверо руху*.

Окрім традиційного таймера інтервалів для фотозйомки, модель EOS R6 також підтримує режим сповільненої зйомки відео у форматах 4K та Full HD. Він дозволяє оператору фіксувати зміни, що відбуваються, у значно повільнішому темпі на контрасті з режимом реального часу або повільного відтворення.

* Під час зйомки в режимі Full HD 100/120p звук не записується

Хав’єр знімає двох танцюристів у театрі за допомогою камери Canon EOS R6

Хав’єр знімає танцюристів, демонструючи виняткові можливості камери EOS R6 для відеозйомки, а також 8-ступеневу стабілізацію зображення. ® Teatro Massimo.

Професійна якість зображень

Камера EOS R6 підтримує знімання в режимі Canon Log 1, що дозволяє зберегти деталізацію на висвітлених і затінених ділянках під час зйомки за умов високої контрастності. Відео, створене в режимі Canon Log 1, можна легко інтегрувати в робочі процеси подальшої обробки, застосувавши до нього певний набір ефектів або колірний профіль чи зіставивши палітру з відео, знятого за допомогою інших камер у тому ж форматі.

Відтепер EOS R6 підтримує кодек H.265, окрім більш традиційного варіанта H.264. Це дозволяє робити записи у форматі 10 біт 4:2:2 з виключною якістю зображення на внутрішні SD-картки або зовнішній пристрій записування через HDMI-вихід.

Керування динамічним діапазоном

Під час зйомки в умовах високої контрастності режим відео у форматі HDR камери EOS R6 дозволяє робити кадри поперемінно зі зниженою та нормальною експозицією, після чого вони об’єднуються в один кадр, де автоматично зберігаються деталі на висвітлених ділянках. І це ще не все.

Модель EOS R6 відтепер підтримує режим записування HDR PQ як для відео, так і для фото. Цей режим широкого динамічного діапазону використовує спеціальний аналогово-цифровий перетворювач для створення відео, що виглядає неймовірно під час перегляну на сумісних HDR-екранах.

Камера записує відео в режимі HDR PQ у форматі, що відповідає специфікації BT.2100 (PQ) HDR, зі стисненням на базі кодека H.265, завдяки чому його потім можна редагувати у сумісній програмі.

Танцюрист у балетній позі на відкритому повітрі серед колон

«Камера Canon EOS R6 дозволяє мені вдосконалювати власні навички у створенні фільмів».

Технологія автофокусування Dual Pixel CMOS AF II

Наша оновлена система автофокусування Dual Pixel CMOS AF II забезпечує плавне впевнене фокусування в усіх режимах записування. Вона також підтримує функції визначення обличчя й очей та охоплює 100 відсотків кадру*, що робить її ідеальним вибором для динамічної зйомки. Система також здатна розпізнавати котів, собак і птахів, легко відстежувати їх по всьому кадру й регулювати фокус так, щоб їхнє зображення залишалося різким.

Ви можете легко створювати переходи в стилі переведення фокусу, коли зона різкості зміщується з одного місця на інше, привертаючи увагу глядача до певної події. Це елегантний професійний ефект, і з EOS R6 зробити його стає дуже легко. Просто натисніть на сенсорний екран камери (або екран підключеного до неї інтелектуального пристрою), і камера плавно змінить фокус зі швидкістю, що ви вказали в меню.

* Лише із сумісними об’єктивами За певних умов сцени та з певними об’єктами рамку АФ може бути неможливо перевести на край екрана.

В моделі EOS R6 реалізовано індикатори типу «зебра» — смугасті візерунки, що накладаються на екран, попереджаючи вас про те, що для об’єкта або ділянки досягнуто певного рівня яскравості, що може призвести до надмірної експозиції. Ви можете налаштувати їх так, щоб вони спрацьовували за певних рівнів яскравості, за допомогою параметрів у головному меню EOS R6.

Танцюрист у балетній позі на відкритому повітрі серед колон

Фокус на найважливішому

Передова технологія автофокусування Dual Pixel CMOS AF II дозволяє камері EOS R6 знаходити та відстежувати об’єкти, як це раніше не вміла робити жодна бездзеркальна камера.
Камера Canon EOS R6 у руці

® Teatro Massimo.

Інструменти для легкого фокусування
Коли ви налаштовуєте фокус вручну, камера EOS R6 пропонує кілька інструментів, що дозволяють досягти максимальної різкості та отримати бажаний результат.

Виділення різкістю
Краї елементів сцени, що перебувають у фокусі, виділяються кольором, який ви вибираєте.
Збільшення фокусу
Збільшивши зображення (спочатку в 5 разів, а потім в 10), ви зможете краще його побачити та оцінити якість фокуса.
Технологія автофокусування Dual Pixel CMOS Assist
Технологія автофокусування Dual Pixel CMOS, яка вперше з’явилася в моделі Cinema EOS C300 Mark II, дозволяє камері EOS R6 вимірювати відстань до об’єкта за допомогою алгоритмів Dual Pixel і відображати індикатор, який показує, чи перебуває об’єкт у фокусі.

Час зйомки

Камера EOS R6 пропонує потужні можливості для фотографування і зйомки відео, реалізовані в компактному корпусі. За найвищих показників частоти кадрів і роздільної здатності неминуче виділяється тепло. Причиною цього є встановлена роздільна здатність, частота кадрів і використання можливостей автоматичного фокусування. Детальну інформацію про приблизний час зйомки для доступних варіантів роздільної здатності й частоти кадрів за температури 23 °C (73 °F) у разі «холодного запуску» наведено нижче.

4K 60P
— Ширина сенсора 94 %: 30 хвилин
— Кадрування APS-C (5.1K з надлишковою вибіркою): 35 хвилин*1

4K 30P
— Ширина сенсора 94 %: без обмежень за рівнем тепла, що виділяється
— Кадрування APS-C (5.1K з надлишковою вибіркою): 40 хвилин*1
*1 Запис обмежений 29 хвилинами 59 секундами. Указує час, коли запис може бути негайно відновлено.

Якщо камера нагрівається до максимально допустимої температури, рекомендується вимкнути її, щоб тепло могло розсіятися.
Приблизний час відновлення за температури 23 °C (73 °F) зазначено нижче, але на цей показник впливають різні фактори, серед яких температура навколишнього середовища, тривалість роботи камери й вибрана роздільна здатність зйомки. Тривалість періоду до відновлення повного часу запису залежить від температури навколишнього середовища.

4K 60P
— 10 хвилин охолодження дає прибл. 5 хвилин запису

«ВІДЕОЗЙОМКА ЗДАТНА ЗАНУРИТИ ВАС У СВІТ ЗАХОПЛЮЮЧИХ ПОДОРОЖЕЙ»

Комплект обладнання Хав’єра Кортеса

Що беруть із собою професійні відеооператори.

Хав’єр Кортес тримає камеру Canon EOS R6

Фотоапарати

EOS R6

Щоб ви не знімали і як би ви це не робили, камера EOS R6 допоможе вам розкрити свій творчий потенціал на повну.

Докладніше

Об’єктиви

Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Цей об’єктив, що входить до трійки базових професійних об’єктивів серії RF, має швидку діафрагму й стабілізатор зображення, а також привід Nano USM для безшумного фокусування.

Докладніше

Canon RF 35mm F1.8 MACRO IS STM

Макрооб’єктив з фокусом 35 мм і швидкою діафрагмою f/1.8 підходить для створення ширококутних знімків і фотографування на коротких відстанях.

Докладніше

Об’єктиви

Canon RF 15-35mm F2.8L IS USM

Найшвидший надширококутний об’єктив зі змінною фокусною відстанню Canon, який може похвалитися приводом Nano USM, 5-ступеневою стабілізацією зображення, а також 3 асферичними і 2 UD-елементами, що разом забезпечують надзвичайну чіткість знімків. За словами Ванди, від допомагає їй створювати «чудові й неймовірно чіткі знімки».

Докладніше

Canon RF 50mm F1.2L USM

Цей об’єктив встановлює нові стандарти фотографії, забезпечуючи найвищу чіткість, додатковий контроль та чудові результати, навіть за умов зйомки при недостатньому освітленні.

Докладніше

Схожі статті

Прочитайте ці статті й дізнайтеся, чому саме камера Canon EOS R6 така вдала.

 • КЕРУВАННЯ Й ПІДКЛЮЧЕННЯ

  Від Canon, спеціально для вас

  Дизайн камери EOS R6 здасться вам знайомим з перших моментів.

 • ШВИДКІСТЬ

  EOS R6: тиха безперервна зйомка

  З камерою EOS R6 ви зможете вести безшумну безперервну зйомку з неймовірною частотою 20 кадрів на секунду.

 • АВТОФОКУСУВАННЯ

  Фокус на найважливішому

  Передова технологія автофокусування Dual Pixel CMOS AF II дозволяє камері EOS R6 знаходити та відстежувати об’єкти, як це раніше не вміла робити жодна бездзеркальна камера.

 • ЯКІСТЬ ЗОБРАЖЕННЯ ТА СТАБІЛІЗАЦІЯ

  Чудова якість зображення за не дуже чудових умов

  У серці моделі EOS R6 — технології, що вона запозичила в нашої флагманської камери EOS-1D X Mark III.