Якість зображення

Чудова якість зображення за не дуже чудових умов

У серці моделі EOS R6 — технології, що вона взяла з нашої флагманської камери EOS-1D X Mark III. 20,1-мегапіксельний сенсор CMOS і процесор DIGIC X разом забезпечують чудову якість зображення, а пікселі великого розміру на сенсорі гарантують ідеальний баланс між роздільною здатністю, характеристиками зйомки за умов поганого освітлення та динамічним діапазоном, що примусить ваші фотографії співати. Портрети, пейзажі, дика природа, подорожі — що б ви не знімали, камера EOS R6 робить ваші фотографії помітно кращими.

Нормальний діапазон ISO камери (до рівня ISO 102 400, який за потреби можна розширити до 204 800) забезпечує низький рівень цифрового шуму, що допомагає робити неймовірні зображення, навіть коли світла недостатньо. Широкий динамічний діапазон дозволяє зберегти деталізацію навіть на найяскравіших і найтемніших частинах кадру під час зйомки за умови високої контрастності.

Відтворення тонів шкіри за допомогою камери EOS R6 за слабкого освітлення

Колір шкіри відтворюється з найдрібнішими деталями й найтоншими відтінками навіть за умов слабкого освітлення.

© Wanda Martin / Посланець Canon

дівчина в граціозній балетній позі в напівтемній кімнаті

Камера Canon EOS R6 фіксує неймовірні деталі як на освтілених, так і на затінених ділянках завдяки широкому динамічному діапазону сенсора.

© Javler Cortes / Посланець Canon

Розширені можливості фотографування завдяки потужній стабілізації зображення

Камера Canon EOS R6 оснащена вбудованим п’ятиосьовим стабілізатором зображення (скорочення: IBIS), який забезпечує захист від тремтіння камери під час зйомки з будь-яким об’єктивом, встановленим на камеру. Сенсор забезпечує корекцію нахилу й повороту відносно поздовжньої та поперечної осей X і Y, тому ця нова 5-осьова корекція стане в нагоді як тим, хто знімає відео, так і тим, хто робить фотографії. Проте якщо використовується сумісний об’єктив RF1 із вбудованим стабілізатором зображення, системи стабілізації камери й об’єктива об’єднуються для корекції нахилу та повороту й разом складають інтелектуальну систему стабілізації зображення, яка забезпечує новий рівень ефективності роботи.

Байонет RF має широкий діаметр, що дозволяє сенсору всередині камери EOS R6 рухатися далі в межах кола зображення, що створюється об’єктивом. Як результат, певні об’єктиви без оптичного стабілізатора зображення можуть працювати краще, якщо поєднувати їх із системою, що передбачає до 8 ступенів стабілізації.

Коли застосовуються об’єктиви RF із стабілізатором зображення1, вбудований стабілізатор передає дані в режимі реального часу, використовуючи високошвидкісне з’єднання байонета, щоб взаємодіяти та ефективно коригувати тремтіння камери, у тому числі звуки дихання, тремтіння під час ходьби або тремтіння, яке виникає, коли просто тримаєш камеру. Така корекція низькочастотних та високочастотних рухів забезпечує абсолютно новий рівень стабільності та дозволяє скористатися перевагами неймовірних 8 ступенів стабілізації2.

Відтворення рухів балетного танцю за допомогою потужного стабілізатора зображення в моделі Canon R6

Цей знімок із чотирисекундною витримкою був зроблений із рук і демонструє чудові можливості вбудованого стабілізатора зображення в поєднанні з об’єктивом RF 15-35mm f2.8L IS USM, що обладнаний власною системою стабілізації.

© Wanda Martin / Посланець Canon

Файли зображень нового покоління

Окрім форматів JPEG і CR3 RAW, файли фотографій на камері Canon EOS R6 відтепер можна зберігати у форматі нового покоління High Efficiency Image Format (HEIF). Формат HEIF має кращу якість за JPEG, розмір файлів при цьому залишається приблизно таким же, а артефактів стає менше. Цей інноваційний формат підтримує 10-бітну глибину кольорів, що дозволяє розширити динамічний діапазон і робити фотографії HDR PQ.

Підтримка файлів HEIF поступово розширюється. Їх можна редагувати у популярних фоторедакторах на комп’ютерах з Windows і macOS у такий же спосіб, як і JPEG-файли. HEIF-файли також можна обробляти безпосередньо в камері для перетворення на стандартні JPEG-файли, що зберігаються на SD-картці.

знімок зверху, зроблений на камеру EOS R6

Технологія оброблення зображень, яка надає переваги

Процесор обробки зображень DIGIC X відіграє ключову роль у забезпеченні неймовірної швидкості та якості в камері EOS R6, дозволяючи фотографам застосовувати складні ефекті оброблення просто в камері як під час зйомки, так і після неї.

Фокус на найважливішому

Передова технологія автофокусування Dual Pixel CMOS AF II дозволяє камері EOS R6 знаходити та відстежувати об’єкти, як це раніше не вміла робити жодна бездзеркальна камера.

«Мене дійсно вразила робота камери за слабкого освітлення — передача кольорів була дивовижною. Кольори важливі для мене».

Регулювання чіткості

До меню стилів зображення камери, а також вбудованої функції оброблення RAW-файлів додано параметр чіткості. Він дозволяє відрегулювати на мікрорівні контрастність фото й відео, роблячи текстуру та краї різкішими (або гладкішими). Чіткість можна відрегулювати в діапазоні ±4 кроки; вона особливо корисна для підвищення деталізації пейзажів, а також виділення або згладжування на портретах певних рис обличчя, таких як зморшки.

Цифровий оптимізатор об’єктива

Реалізована в камері технологія цифрового оптимізатора об’єктива допомагає об’єктивам працювати на повну, компенсуючи природні оптичні ефекти, як-от аберацію, затемнення біля країв або навіть пом'якшуючий ефект оптичного фільтра низьких частот камера EOS R6. Результат приголомшує, а відповідні ефекти можна застосувати як в камері (під час зйомки або після неї), так і на етапі подальшого оброблення в програмі Digital Photo Professional. Цифровий оптимізатор об’єктива може працювати на двох рівнях: стандартному й високому.

Меланхолійна пара, знята на камеру EOS R6

Розширений динамічний діапазон

Покращений автоматичний оптимізатор освітлення і пріоритет світлих тонів — технології, що дозволяють фотографам створювати JPEG- та HEIF-файли з розширеним динамічним діапазоном. Це ідеальний варіант для збереження деталізації на яскравих ділянках і затемнених областях знімків відразу після зйомки. Під час портретної зйомки ви можете робити обличчя яскравішими просто в камері відразу після створення знімку.

Схожі статті

Прочитайте ці статті й дізнайтеся, чому саме камера Canon EOS R6 майже універсальна.

 • АВТОФОКУСУВАННЯ

  Фокус на найважливішому

  Передова технологія автофокусування Dual Pixel CMOS AF II дозволяє камері EOS R6 знаходити та відстежувати об’єкти, як це раніше не вміла робити жодна бездзеркальна камера.

 • ГІБРИДНЕ ВІДЕО

  Одна камера для фото й відео

  Окрім чудових фотографій, камера EOS R6 також створює відео виключної якості.

 • ШВИДКІСТЬ

  EOS R6: тиха безперервна зйомка

  З камерою EOS R6 ви зможете вести безшумну безперервну зйомку з неймовірною частотою 20 кадрів на секунду.

 • КЕРУВАННЯ Й ПІДКЛЮЧЕННЯ

  Від Canon, спеціально для вас

  Дизайн камери EOS R6 здасться вам знайомим з перших моментів.

  1. За виключенням RF 800MM F11 IS STM / RF 600MM F11 IS STM.
  2. 8 ступенів відповідно до CIPA з об’єктивом RF 24-105mm F4 L IS USM із фокусною відстанню 105 мм.