КЕРУВАННЯ ТА ПІДКЛЮЧЕННЯ

Від Canon, спеціально для вас

Фотограф, що налаштовує камеру Canon EOS R6 для зйомки

Якщо ви раніше колись користувалися камерою EOS, різні аспекти дизайну моделі EOS R6 будуть вам знайомі й нададуть впевненості з моменту, як ви візьмете її в руки. А якщо ні? Ми переконані, що вам сподобаються інтуїтивно зрозумілі елементи керування під вашими пальцями, а також зручний електронний видошукач, який майже видаляє перешкоди між вами та об’єктом зйомки.

Ванда Мартін дивиться через об’єктив, прикріплений до камери Canon EOS R6

® Teatro Massimo.

Електронний видошукач із високою роздільною здатністю

Електронний видошукач камери EOS R6 з 3,69 млн точок забезпечує такий чіткий вид, наче у вас дзеркальна камера. Із частотою оновлення 120 кадрів на секунду і повним охопленням кадру ви повністю зануритеся у фотографування, але при цьому зможете точно контролювати експозицію. Екран також можна обертати й згортати лицьовою стороною всередину для додаткового захисту.

Електронний видошукач доповнює 3-дюймовий сенсорний екран зі змінним кутом огляду з 1,62 млн точок, який можна відвертати від камери або обертати в діапазоні 270˚, роблячи креативні знімки й відео під незвичним кутом. Натисканням, перетягуванням і жестами на сенсорному екрані можна робити нові фотографії, переглядати наявні, а також керувати параметрами в меню камери. Подвійне натискання на екрани меню двома пальцями відразу збільшує текст для зручнішого перегляду.

Камера Canon EOS R6 з кадруванням великим планом
Камера EOS R6 з об’єктивом у руках

Інтуїтивно зрозуміле та ергономічне керування

Кнопки, диски та інші елементи керування опиняються під вашими пальцями, коли ви тримаєте камеру EOS R6, завдяки чому ви можете легко налаштовувати параметри, не відводячи камеру від ока.

Задній диск керування знаходиться під вашим великим пальцем і доповнює собою головний диск керування, який розташований під вказівним. Також є заднє кільце для навігації під час перегляду зображень, а на об’єктиві RF розташоване кільце керування об’єктивом з можливістю програмування. Ручка спеціальної форми розроблена таким чином, щоб вам було комфортно під час тривалої зйомки.

Спеціальний диск вибору режимів дозволяє перемикатися між різними режимами зйомки, а окремі передній і задній диски керування можна налаштувати для регулювання діафрагми й витримки відповідно до ваших вподобань. Переміщувати зони фокусування по кадру можна за допомогою спеціального джойстика або на сенсорному екрані.

Схематичне зображення камери ззаду та спереду

Волого- і пилонепроникний корпус EOS R6 з магнієвого сплаву дозволяє вам впевнено знімати за будь-яких умов, навіть коли погода не найкраща.

Механізм затвору EOS R6 налаштований таким чином, що під час натискання кнопки видає м’який звук, який з меншою ймовірністю почує об’єкт вашої зйомки. Він оптимізований для високошвидкісного фотографування і розрахований на 300 000 спрацьовувань. Затвор також можна налаштувати, щоб він залишався відкритим або закритим, коли ви змінюєте об’єктив або вимикаєте камеру: так ви можете додатково захистити сенсор або підготуватися до дій.

«Екран зі змінним кутом нахилу дозволяє легко знімати з будь-якого боку».

Два гнізда для карток пам’яті для гнучкого фотографування

Камера обладнана двома слотами для SD-карток пам’яті, що підтримують найсучаснішу технологію UHS-II з високою швидкістю читання й записування. Ви можете налаштувати збереження JPEG- і RAW-файлів на окремих картках для резервного копіювання і більшої впевненості. Камеру EOS R6 також можна налаштувати таким чином, щоб фотографії зберігалися на одній картці, а відео — на іншій, відразу систематизуючи контент.

Два гнізда для карток у камері EOS R6

Енергія для вашого фотографування

У камері EOS R6 використовується геть новий літій-іонний акумулятор високої місткості, що дозволяє зробити від одного заряду більше знімків, ніж модель LP-E6N. Акумулятор LP-E6NH є зворотньо сумісним з іншими камерами EOS, а в модель EOS R6 також можна вставляти старіші акумулятори LP-E6N і LP-E6*.

Заряджання камери через USB підтримується за умови використання оригінального адаптера Canon PD-E1 або сумісних адаптерів PD і зовнішніх акумуляторів. Також доступна опціональна ручка-тримач акумуляторів BG-R10, в яку можна встановити два акумулятора для тривалішої зйомки з дубльованими елементами керування для більшого комфорту, а також зручнішого фотографування у вертикальній орієнтації.


* Швидкість фотографування і кількість знімків від одного заряду можуть бути меншими у разі використання старіших акумуляторів LP-E6N.

Два гнізда для карток у камері EOS R6
Перегляд на смартфоні знімка, зробленого камерою Canon EOS R6; камера лежить на фоні

® Teatro Massimo.

Ширші можливості для підключення

Камера EOS R6 обладнана вбудованим модулем Wi-Fi, а також модулем Bluetooth Low Energy, що забезпечує постійний зв’язок із сумісними інтелектуальними пристроями. Для перегляду й вибору зображень на SD-картках камери, а також їхньої публікації в Інтернеті просто запустіть програму Canon Camera Connect на сумісному смартфоні або планшеті*, і камера миттєво встановить з’єднання через Wi-Fi, дозволяючи вам передати файли зображення і за потреби додати дані GPS. Також можна дистанційно керувати спуском затвору з інтелектуального пристрою або налаштувати камеру EOS R6 для автоматичного передавання зображень на пристрій у міру їхнього створення.

Через з’єднання Wi-Fi також можна дистанційно керувати камерою зі службової програми EOS Utility для зйомки в режимі реального часу, перегляду зображень, налаштування параметрів тощо (особливо якщо вам потрібно зробити фотографію під складним кутом, з відстані або в студії). Крім того, для повного контролю над камерою EOS існує комплект розроблення програмного забезпечення, який ви можете завантажити, щоб створювати власні програми. Дізнатися більше можна на сторінці https://developers.canon-europe.com/s/.

Зйомка танцюриста у приміщенні/вдома; на ноутбуці, підключеному до камери через бездротовий канал, відображається той самий знімок

Бездротова зйомка з камери EOS R6

Надсилання зображень з камери прямо у хмару

Новий фотографічний сервіс Canon, image.canon, дозволяє користувачам до 30 днів зберігати в Інтернеті оригінальні зображення, включаючи файли RAW. Файли фотографій можна перенести у власне сховище розміром 10 ГБ, на Google Диск, в сервіс Adobe’s Creative Cloud* або локальне офлайнове сховище.

Камера EOS R6 дозволяє налаштувати автоматичне завантаження знімків у сервіс image.canon, де вони очікуватимуть на вас і синхронізуватимуться з вашим комп’ютером на базі Windows або macOS, коли ви повернетеся додому. Оцінки, призначені за допомогою відповідної кнопки, зберігаються, що дозволяє миттєво знаходити улюблені знімки.

Камера Canon EOS R6 поруч із чашкою чаю

Вбудований FTP-сервер

Для професійних фотографів, яким необхідно швидко передавати знімки безпосередньо клієнтам, у камері EOS R6 реалізовано вбудований FTP- та FTPS-сервер, що працює через з’єднання Wi-Fi 2,4 ГГц. Налаштувати параметри FTP можна в меню камери (доступно 9 стандартних наборів налаштувань).

Коли ви оцінюєте фотографії в камері за допомогою відповідної кнопки, ці метадані — безцінна інформація для редакторів і колег — включаються до файлів і можуть передаватися разом з ними.

Схожі статті

Прочитайте ці статті й дізнайтеся, чому саме камера Canon EOS R6 така вдала.

 • ГІБРИДНЕ ВІДЕО

  Одна камера для фото й відео

  Окрім чудових фотографій, камера EOS R6 також створює відео виключної якості.

 • ЯКІСТЬ ЗОБРАЖЕННЯ ТА СТАБІЛІЗАЦІЯ

  Чудова якість зображення за не дуже чудових умов

  У серці моделі EOS R6 — технології, що вона запозичила в нашої флагманської камери EOS-1D X Mark III.

 • АВТОФОКУСУВАННЯ

  Фокус на найважливішому

  Передова технологія автофокусування Dual Pixel CMOS AF II дозволяє камері EOS R6 знаходити та відстежувати об’єкти, як це раніше не вміла робити жодна бездзеркальна камера.

 • ШВИДКІСТЬ

  EOS R6: тиха безперервна зйомка

  З камерою EOS R6 ви зможете вести безшумну безперервну зйомку з неймовірною частотою 20 кадрів на секунду.