ШВИДКІСТЬ

Знімайте швидко та безшумно: 20 кадрів1 на секунду.

Ловіть швидкоплинні неповторні моменти

Зловіть швидкоплинний неповторний момент і перетворіть його на знімок, що залишиться з вами назавжди. Із камерою EOS R6 ви зможете знімати безперервно з нульовим шумом від затвору з приголомшливою швидкістю 20 кадрів на секунду1 (або 12 кадрів на секунду з механічним затвором), у тому числі в серіях до 240 файлів у форматі RAW або понад 1000 файлів у форматі JPEG, з паралельною автоекспозицією та автофокусуванням з відстеженням.

EOS R6, швидкість, автофокусування, сплав по річці через пороги, на гребні хвилі

Ідеальний кадр на гребні хвилі завдяки безшумному електронному затвору, що працює зі швидкістю 20 кадрів на секунду, а також зручним елементам керування, які прибирають межі як для швидкості зйомки, так і для вашого творчого потенціалу.

© Samo Vidic / Посланець Canon

Точне автофокусування з відстеженням в камері EOS R6, людина на човні сплавляється через пороги на річці,

Само Відіч (Samo Vidic), посланець Canon, відтворює неймовірно динамічний кадр із людиною на каяку завдяки швидкості у 20 кадрів на секунду та системі автофокусування з відстеженням.

© Samo Vidic / Посланець Canon

EOS R6, 20 кадрів на секунду, ідеальний кадр із балетним танцюристом у повітрі

Ідеальний знімок, зроблений на частоті 20 кадрів на секунду.

© Javier Cortes / Посланець Canon

«Можливість працювати зі швидкістю до 20 кадрів на секунду дозволяє зробити відразу кілька вдалих кадрів».

Чи знімаєте ви танцівника в момент стрибку або птаха в час польоту — така неймовірна швидкість дозволяє вибрати оптимальний кадр і підвищує шанси закарбувати ідеальний момент. А якщо вам знадобиться механічний затвор, він знімає зі швидкістю 12 кадрів на секунду1.

Використання автофокуса на камері EOS R6

Елементи керування у зручних місцях

Камера EOS R6 не лише швидко працює всередині, але й чутливо реагує на ваші дії. Елементи керування розташовані саме там, де очікуєш їх знайти, а ергономічні засоби, як-от джойстик АФ і задній диск, дозволяють керувати камерою інстинктивно, не відриваючи очей від об’єкта.

Технологія захисту від мерехтіння


Також підтримується наша фірмова технологія захисту від мерехтіння, що компенсує ефект від постійного змінення експозиції за штучного освітлення, синхронізуючи знімки з моментами пікової яскравості.

Автофокус камери EOS R6 виявляє та відстежує рух об’єктів на сенсорному РК-екрані

Фокус на найважливішому

Передова технологія автофокусування Dual Pixel CMOS AF II дозволяє камері EOS R6 знаходити та відстежувати об’єкти, як це раніше не вміла робити жодна бездзеркальна камера.

Комплект обладнання Ванди Мартін

Що беруть із собою професійні фотографи

Фотограф, Ванда Мартін, посланець Canon, EOS R6, Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Фотоапарати

EOS R6

Щоб ви не знімали і як би ви це не робили, камера EOS R6 допоможе вам розкрити свій творчий потенціал на повну.

Докладніше

Об’єктиви

Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Цей об’єктив, що входить до трійки базових професійних об’єктивів серії RF, має швидку діафрагму й стабілізатор зображення, а також привід Nano USM для безшумного фокусування.

Докладніше

Схожі статті

Прочитайте ці статті й дізнайтеся, чому саме камера Canon EOS R6 така вдала.

 • ГІБРИДНЕ ВІДЕО

  Одна камера для фото й відео

  Окрім чудових фотографій, камера EOS R6 також створює відео виключної якості.

 • ЯКІСТЬ ЗОБРАЖЕННЯ ТА СТАБІЛІЗАЦІЯ

  Чудова якість зображення за не дуже чудових умов

  У серці моделі EOS R6 — технології, що вона запозичила в нашої флагманської камери EOS-1D X Mark III.

 • АВТОФОКУСУВАННЯ

  Фокус на найважливішому

  Передова технологія автофокусування Dual Pixel CMOS AF II дозволяє камері EOS R6 знаходити та відстежувати об’єкти, як це раніше не вміла робити жодна бездзеркальна камера.

 • КЕРУВАННЯ Й ПІДКЛЮЧЕННЯ

  Від Canon, спеціально для вас

  Дизайн камери EOS R6 здасться вам знайомим з перших моментів.

  1. Швидкість зйомки може залежати від типу акумулятора, наявності ручки-тримача з акумулятором або використання Wi-Fi та робочої температури. Докладніші відомості див. у технічних характеристиках.

   Приблизно до 20 кадрів на секунду з автофокусуванням 
   Для деяких об’єктивів RF/EF, коли діафрагма повністю відкрита. Відвідайте офіційний веб-сайт Canon для ознайомлення зі списком сумісних об’єктивів. Швидкість серійної зйомки варіюється залежно від швидкості затвора, налаштування діафрагми, стану діафрагми під час безперервної зйомки, характеристик об’єкта, яскравості (особливо в умовах недостатньої освітленості) і типу об’єктива.
   Приблизно до 12 кадрів на секунду з автоекспозицією та автофокусуванням з відстеженням*
   У разі використання об’єктивів RF і деяких об’єктивів EF. Відвідайте офіційний веб-сайт Canon для ознайомлення зі списком сумісних об’єктивів. Швидкість серійної зйомки варіюється до 3 етапів залежно від типу акумулятора, його заряду, кількості акумуляторів, використовуваного об’єктива, температури, налаштувань вбудованого модуля Wi-Fi (вкл./викл.), а також від того, чи використовується ручка-тримач акумулятора та, розгалужувач постійного струму або адаптер живлення USB. На додаток до вищезазначених факторів максимальна швидкість серійної зйомки може зменшуватися через швидкість затвора, діафрагми, використання спалаху, обробки для зменшення мерехтіння, характеристик об’єкта, яскравості (особливо в темному місці).