mirrorless range
alt text goes here

Бездзеркальні камери EOS M

Будьте завжди готові до зйомки завдяки компактній, легкій та малій за розміром камері зі змінними об’єктивами, які забезпечують якість зйомки — порівняну з дзеркальними камерами

Висока якість,
невеликий розмір

Навколо нас завжди відбувається щось цікаве.
Потрібна тільки фотокамера, щоб закарбувати безцінну мить.

EOS M50 Mark II

EOS M50 Mark II

Фотографії, відео або прямі трансляції — створюйте високоякісний контент для своєї аудиторії з власним творчим стилем.

Дізнатися зараз

 EOS M50 Mark II sample
  • f/3.2
  • 1/320
  • 2500

Що таке «бездзеркальна камера»?

На відміну від цифрових дзеркальних фотокамер, у яких світло відбивається у видошукачі, у фотокамерах цього типу (які також називають компактними) немає дзеркала або оптичного видошукача, що зазвичай робить їх компактнішими.

Розмір має значення — бездзеркальні камери Canon EOS M гарантують зручність використання та неймовірну якість зйомки як відеоматеріалів так і фотографій. За допомогою електронного видошукача досягаються мінімальні розміри та вага пристрою, що в свою чергу відкриває більше можливостей для творчості.

Від моделей APS-C із малими об’єктивами до повнокадрових потужних камер, ці моделі не обмежать ваш креативний потенціал, навпаки, завдяки короткій задній точці фокусування повнокадрового сенсору, модельний ряд бездзеркальних камер EOS було розроблено, щоб дати вам більше простору для творчості.

eos m10 lifestyle alina

Приголомшлива якість

Наші бездзеркальні камери увібрали в себе найкраще від компактних і дзеркальних моделей Canon і забезпечують чудову якість і деталізацію фото й відео з точним відтворенням кольорів і атмосфери навіть за слабкого освітлення.

stunning quality

Об’єктиви серії EF-M

Портативний легкий об’єктив, призначений для фотокамер EOS M. Від надширококутних і телескопічних до крихітних плоских, які дають вам змогу продемонструвати свої творчі здібності.

Докладніше

Close up of man with dreadlocks shot on the Canon EOS M50
eos m5 cinc lifestyle system

Чи можна використовувати інші об’єктиви?

У бездзеркальних камерах можна змінювати об’єктиви, щоб подивитися на об’єкт зйомки по-іншому. Ці моделі підтримують лінійку ексклюзивних універсальних компактних об’єктивів EF-M, а також (з перехідником Canon EF-EOS M) понад 80 об’єктивів EF-S і EF для дзеркальних камер, зокрема спеціалізовані, як-от макрооб’єктиви та «Риб’яче око».

Докладніше

Яка система EOS підійде мені?

Знайдіть ідеальну камеру, яка відповідатиме вашому стилю фотографії та відео. Для будь-якого типу зйомок: за слабкого освітлення або відео із супер героями — у Canon знайдеться відповідне рішення.

Дізнайтеся більше

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Не можете вибрати фотокамеру?

Скористайтеся засобом вибору фотокамери, щоб знайти ідеальну модель.

Знайти фотокамеру

Hands holding up Canon camera

Вас також можуть зацікавити…

Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.

Підписатися зараз