Simple HDR workflows

XF705

Проста зйомка в HDR

Записування у внутрішню пам’ять з функціями HLG/PQ

З моделлю XF705 оператор може записувати HDR-файли безпосередньо на SD-картки з використанням функцій Hybrid Log-Gamma (HLG) та Perceptual Quantization (PQ). Це дозволяє легко використовувати камеру XF705 в існуючих швидких робочих процесах створення HDR-записів.

Internal recording of HLG/PQ

Створення HDR-записів з вихідним сигналом SDR

Модель XF705 може видавати на вихід сигнал SDR одночасно із записуванням внутрішнього файлу у форматі HDR на SD-картку, що дозволяє паралельно створювати відео у форматах HDR та SDR. Окрім того, під час такого одночасного записування можна відрегулювати підсилення сигналу SDR відносно рівня експозиції HDR, забезпечуючи коректні рівні експозиції для обох сигналів на виході.

HDR production with SDR output

Розширені функції зйомки в режимі HDR

Функція автоматичного встановлення діафрагми оптимізує експозицію під час зйомки в режимі HDR, дозволяючи уникати надмірної експозиції у світлих областях зображення, та підтримує можливість зсуву автоекспозиції, а функція WFM та шаблон «зебра» додатково допомагають оператору. 

Крім того, модель XF705 обладнана яскравим РК-дисплеєм для перегляду HDR-зображень, а функція View Assist електронного видошукача дозволяє оператору бачити приблизні зображення у форматах HLG та PQ у видошукачі SDR.

HDR shoot assist functions

Canon Log 3: BT.2020

Окрім записування у форматі HDR з HLG/PQ, модель XF705 також підтримує режим Canon Log 3 для творчої зйомки.

Canon Log 3 / BT.2020 supported

Дізнайтеся про інші переваги

Подібна продукція