Professional features

XF705

Професійні функції

4-дюймовий сенсорний екран зі змінним кутом огляду

Великий і яскравий сенсорний РК-дисплей з високою роздільною здатністю (1,23 млн точок) моделі XF705 допомагає в точному налаштуванні фокуса, а змінний кут огляду дозволяє контролювати зображення з різних кутів.

4-inch vari-angle touchscreen

Зручне наплічне кріплення та кутова рукоятка

Нова знімна наплічна накладка та більш ергономічна рукоятка з професійним перемикачем масштабування допомагає покращити стабільність зображення та зменшує втому під час тривалої зйомки.

Comfortable shoulder mount and angled grip

Гама із широким динамічним діапазоном

Завдяки гамі з широким динамічним діапазоном камера плавно стискає світлі області. Це забезпечує чудовий колір шкіри та плавніші переходи відтінків.

Wide DR gamma(normal)

Звичайна

Wide DR gamma(wide)

Гама із широким динамічним діапазоном


Чотириканальний цифровий звук

Модель XF705 обладнана двома каналами AES/EBU з можливістю перемикання, аналоговими XLR-інтерфейсами та 4-канальним аудіоінтерфейсом для професійного запису звуку.

4 Channel digital audio

Дві SD-картки пам’яті

Камера XF705 обладнана двома гніздами для SD-карток пам’яті та підтримує одночасне або естафетне записування.

Dual SD cards

Вбудовані нейтральні світлофільтри

Внутрішній нейтральний фільтр використовує поворотний механізм, що дозволяє вибирати з трьох режимів щільності (ND 1/4, ND 1/16, ND 1/64), регулюючи глибину різкості за допомогою кільця діафрагми в режимі постійної експозиції.

Built-in ND filters

Параметри дистанційного керування

Швидко й легко встановлюйте бездротове з’єднання між камерою і смартфоном чи планшетом за допомогою браузера або миттєво керуйте всіма функціями камери на великих відстанях з додатковим дротовим контролером Canon RC-V100.

Remote control options

Інфрачервоний режим зйомки

XF705 підтримує інфрачервоний режим (з вибором зеленого чи білого кольору) для записування відео за умов поганого або відсутнього освітлення.

Подібна продукція