Accurate and reliable autofocus

XF705

Точність і надійність автофокусування

Принцип роботи системи автофокусування Dual Pixel CMOS

Система автофокусування Dual Pixel CMOS – це сенсорна технологія автофокусування (АФ) із визначенням фаз, яка забезпечує плавне й ефективне відстеження фокуса і швидке автофокусування. Унікальна розроблена компанією Canon технологія під час автофокусування зчитує дані двох фотодіодів кожного пікселя окремо або об’єднує їх під час записування відеозображення. Ця система забезпечує точність наведення фокуса навіть під час швидкого руху об’єктів, що вкрай важливо для зйомки у форматі 4K UHD, а також збільшує ефективність операторської роботи.

Dual Pixel CMOS AF - How it works

Сенсорне керування та відстеження об’єктів

4-дюймовий сенсорний екран XF705 дозволяє вибирати точку фокусування в діапазоні 80 % від вертикального та горизонтального розміру області зображення. Рух вибраного об’єкта в кадрі буде відстежуватися.

Touchscreen control and object tracking

Розпізнавання та відстеження облич

Технологія АФ із розпізнаванням облич дозволяє відстежувати обличчя в кадрі, зберігаючи його у фокусі.

Face Detection and tracking

Посібник із використання технології Dual Pixel

Допомагає в графічному режимі відстежувати відхилення переднього та заднього фокусу: коли об’єкт потрапляє у фокус, прямокутник стає зеленим, що дозволяє повністю контролювати ручне фокусування та вибір критичної точки.

Dual Pixel Focus Guide

Налаштування параметрів автофокусування

Нова функція в меню налаштувань автофокусування дозволяє користувачу визначати швидкість та чутливість автофокусування, що в свою чергу додає більшої зручності та контролю.

Подібна продукція