15x wide L-series lens

XF705

Ширококутний об’єктив серії L 15X-кратним збільшенням

Якість серії L

Червоне кільце на славетних об’єктивах Canon серії L завжди вказувало на професійний рівень збірки, довговічності та виняткової якості зображення, включаючи використання наднизькодисперсної технології Super UD та асферичних елементів, що суттєво зменшують аберації.

L-series quality

Ширококутний об’єктив із 15-кратним оптичним збільшенням

Потужний 4K-об’єктив фіксує всі деталі в кадрі та пропонує надзвичайну гнучкість з широкою фокусною відстанню 25,5 мм та 15-кратним оптичним збільшенням (або навіть 30-кратним додатковим збільшенням в режимі FHD).

Wide 15x optical zoom
Wide 15x optical zoom - Full image

Три незалежних кільця керування

для професійної роботи

Модель XF705 обладнана трьома незалежними кільцями керування, що розташовані на достатній відстані та дозволяють точно налаштувати фокус, збільшення (з 90-градусним механічним упором для регулювання в діапазоні від широкого кута до телережиму) і діафрагму.

Professional operation with three independent lens rings

Надзвичайно плавна стабілізація зображення

Система стабілізації зображення Canon з оптичними та динамічними функціями забезпечує ефективну стабілізацію за 5 осями, що дозволяє почуватися впевнено під час зйомки в русі або з рук.

Super-smooth Image Stabilisation

Чудова виразність завдяки 9-пелюстковій діафрагмі

Будуть доступні моделі з 6- та 9-пелюстковою діафрагмою' [може знадобитися створити це зображення та додати перед фінальною публікацією].

Beautiful highlights with a 9-blade iris

Адаптери для ширококутної зйомки та телезйомки

Оптичні можливості об’єктива можна розширити за допомогою додаткового ширококутного конвертера WA-U58, що забезпечує 0,8-кратне масштабування, або телеконвертера TL-U58 із 1,5-кратним збільшенням.

Wide 15x optical zoom

Дізнайтеся про інші переваги

Подібна продукція