Об’єктиви для EOS R

Canon RF 85mm F1.2L USM DS

Не пропустіть жодної деталі й відтворіть справжній дух об’єкта за допомогою об’єктива, який забезпечує надзвичайну продуктивність і надійність та який дозволяє вивести ефект «боке» на новий рівень завдяки спеціальному покриттю оптичних елементів.

Для чого підходить цей чудовий об’єктив?

Чудовий вибір для портретної зйомки

Завдяки фокусній відстані 85 мм, цей об'єктив ідеальний для портретів, які будуть виглядати краще, що надасть вишуканості та деталізує результат з приємною перспективою і без спотворень.

Чудове ефект «боке» з приголомшливою оптичною точністю

Завдяки унікальному DS-покриттю Canon та унікальній діафрагмі F1.2, з 9-а пелюстками, діафрагмою F1.2, об'єктив чудово знімає творчі зображення.

Інноваційні комплектуючі та покриття об’єктива

Спеціальна рефракційна оптика блакитного спектра (Blue Spectrum Refractive (BR)), яка усуває кольорові відхилення, застосовується в об’єктиві, тоді як асферичний елемент та покриття ASC запобігають появі бликів та пожовтінню фотографії.

Унікальна технологія Defocus Smoothing

RF 85mm F1.2L USM DS — це унікальний високоефективний об’єктив, який поєднує можливості створення неймовірно плавного ефекту «боке» несфокусованих ділянок на задньому плані й надшвидку діафрагму, що дозволяє робити вражаючі портретні знімки.

Різкість як показник стилю

Не пропустіть жодної деталі й відтворіть справжній дух об’єкта за допомогою об’єктива, який забезпечує надзвичайну ефективність і надійність знімання. Дізнайтеся, яких результатів можна досягти, якщо використовувати об’єктив DS не тільки за умов слабкого освітлення, і при цьому створювати ідеально плавний ефект «боке» на перспективному для творчих маніпуляцій задньому плані.

Принцип роботи DS-покриття

Покриття Canon DS (згладжування розфокусування) забезпечує м'який і унікальний ефект розфокусування, при якому спочатку чіткі контури на розфокусуваному зображенні розмиваються з винятковою плавністю. Canon вдалось досягти цього ефекту, використовуючи ту ж оптику, що й в об’єктиві RF 85 мм F1.2L USM, та використовуючи технологію осадження пари для контролю кількості світла, що проходить у об’єктив.

Неймовірно швидке фокусування завдяки використанню ультразвукового двигуна й кільця керування об’єктивом

Завдяки кріпленню RF об’єктив RF 85mm F1.2L USM миттєво фокусується на об’єкті зйомки, а кільцевий регулятор надає більше можливостей для тонкого налаштування.

Розкрийте своє творче бачення

Система EOS R успадкувала всі переваги системи EOS, а також принесла власний ряд об’єктивів, що забезпечує повну сумісність з існуючими об’єктивами EF та EF-S з адаптерами та діапазоном спалахів Speedlite та аксесуарами.

Технічні характеристики

 • DS-покриття

  Згладжування розфокусування надає «боке»

 • Оптична система BR

  Для повного контролю над абераціями

 • Асферичні та наднизькодисперсні оптичні елементи

  Для надзвичайно чітких знімків

 • Ультразвуковий двигун

  Для злагодженої та майже безгучної роботи

 • Покриття ASC (Air Sphere)

  Захищає від утворення відблисків і ореолів

 • Кільце керування об’єктивом

  Для додаткових налаштувань значень ISO, діафрагми та витримки

Перед першим використанням об’єктива DS

1 In order to use this lens with the EOS R or EOS RP, a compatible version of firmware is required. Download the latest camera firmware from the Canon web site and install it on your camera.


2 Since the transmittance of the lens periphery decreases due to the DS coating, brightness of the lens at maximum aperture is about 1⅓ stops darker than f/1.2. By updating the camera to the latest firmware, exposure control in AE will be performed appropriately.

Комплект поставки

Усе, що потрібно для створення ідеальних портретних знімків

 • RF 85mm F1.2L USM DS

 • Бленда об’єктива ET-89

 • Кришка об’єктива E-82II

 • Кришка RF для захисту об’єктива від пилу

 • Чохол для об’єктива LP1424

Руки тримають камеру Canon EOS R та об’єктив Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM.

Вам допомогти вибрати наступний об’єктив?

Наш засіб для вибору об’єктива відобразить вам асортимент наших об’єктивів і допоможе знайти серед них той, що ідеально підходить для вас і вашої камери EOS.

У руках професіоналів...

Дізнайтесь, як професійні фотографи Canon працюють з об’єктивами RF 85mm F1.2L USM і RF 85mm F1.2L DS USM у різноманітних умовах зйомки.

Телеоб’єктиви

З телеоб’єктивом ви можете знімати спортивні та інші події або дику природу з відстані, не втручаючись у композицію. Відкрийте для себе телеоб’єктиви Canon і подивіться, куди вас заведе ваша уява.
Докладніше

Подібна продукція