RF 85mm F1.2L USM DS
Blank-Rect Image

Canon RF 85mm F1.2L USM DS

Не пропустіть жодної деталі й відтворіть справжній дух об’єкта за допомогою об’єктива, який забезпечує надзвичайну продуктивність і надійність та який дозволяє вивести ефект «боке» на новий рівень завдяки спеціальному покриттю оптичних елементів.

Галерея

Чіткість зі стилем – для потретів, справді, має значення

Визначте та вдоскональте своє творче бачення за допомогою цього професійного портретного об’єктива серії L, який пропонує приголомшливу чіткість, високу продуктивність автофокусування, легендарну якість та нове покриття DS для найкращого, оксамитового гладкого, ефекту «боке».

Усі технічні характеристики

Features & Benefits

Для чого підходить цей чудовий об’єктив?

Great for portraits

Чудовий вибір для портретної зйомки

Завдяки фокусній відстані 85 мм, цей об'єктив ідеальний для портретів, які будуть виглядати краще, що надасть вишуканості та деталізує результат з приємною перспективою і без спотворень.

Superb bokeh with stunning optical precision

Чудове ефект «боке» з приголомшливою оптичною точністю

Завдяки унікальному DS-покриттю Canon та унікальній діафрагмі F1.2, з 9-а пелюстками, діафрагмою F1.2, об'єктив чудово знімає творчі зображення.

Advanced lens elements and coatings

Інноваційні комплектуючі та покриття об’єктива

Спеціальна рефракційна оптика блакитного спектра (Blue Spectrum Refractive (BR)), яка усуває кольорові відхилення, застосовується в об’єктиві, тоді як асферичний елемент та покриття ASC запобігають появі бликів та пожовтінню фотографії.

Унікальна технологія Defocus Smoothing

RF 85mm F1.2L USM DS — це унікальний високоефективний об’єктив, який поєднує можливості створення неймовірно плавного ефекту «боке» несфокусованих ділянок на задньому плані й надшвидку діафрагму, що дозволяє робити вражаючі портретні знімки.

Різкість як показник стилю

Не пропустіть жодної деталі й відтворіть справжній дух об’єкта за допомогою об’єктива, який забезпечує надзвичайну ефективність і надійність знімання. Дізнайтеся, яких результатів можна досягти, якщо використовувати об’єктив DS не тільки за умов слабкого освітлення, і при цьому створювати ідеально плавний ефект «боке» на перспективному для творчих маніпуляцій задньому плані.

Принцип роботи DS-покриття

Покриття Canon DS (згладжування розфокусування) забезпечує м'який і унікальний ефект розфокусування, при якому спочатку чіткі контури на розфокусуваному зображенні розмиваються з винятковою плавністю. Canon вдалось досягти цього ефекту, використовуючи ту ж оптику, що й в об’єктиві RF 85 мм F1.2L USM, та використовуючи технологію осадження пари для контролю кількості світла, що проходить у об’єктив.

Fast USM motor and Lens Control Ring

Неймовірно швидке фокусування завдяки використанню ультразвукового двигуна й кільця керування об’єктивом

Завдяки кріпленню RF об’єктив RF 85mm F1.2L USM миттєво фокусується на об’єкті зйомки, а кільцевий регулятор надає більше можливостей для тонкого налаштування.

Розкрийте своє творче бачення

Система EOS R, яка успадкувала всі переваги системи EOS і розширила асортимент об’єктивів, забезпечує повну сумісність з існуючими об’єктивами EF й EF-S з адаптерами, а також спалахами й аксесуарами Speedlite.

Дивитися відео

Технічні характеристики

DS-покриття

Згладжування розфокусування надає «боке»

Оптична система BR

Для повного контролю над абераціями

Асферичні та наднизькодисперсні оптичні елементи

Для надзвичайно чітких знімків

Ультразвуковий двигун

Для злагодженої та майже безгучної роботи

Покриття ASC (Air Sphere)

Захищає від утворення відблисків і ореолів

Кільце керування об’єктивом

Для додаткових налаштувань значень ISO, діафрагми та витримки

Усі технічні характеристики

Specifications

Перед першим використанням об’єктива DS

1 Для використання цього об'єктива з камерами EOS R або EOS RP, потрібна відповідна версія програмного забезпечення (ПЗ). Завантажте останню версію ПЗ для камери з веб-сайту Canon та встановіть її на камеру.

2 Оскільки світло-пропускна здатність об'єктива зменшується через нанесене покриття DS, яскравість об'єктива при максимальному значенні діафрагми приблизно відповідатиме 1⅓ при встановлені значення f/1.2. Після оновлення версії ПЗ камери, налаштування будуть працювати коректно.

WITB

Комплект поставки

Усе, що потрібно для створення ідеальних портретних знімків

RF 85mm F1.2L USM DS

Бленда об’єктива ET-89

Кришка об’єктива E-82II

Кришка RF для захисту об’єктива від пилу

Чохол для об’єктива LP1424

У руках професіоналів...

Дізнайтесь, як професійні фотографи Canon працюють з об’єктивами RF 85mm F1.2L USM і RF 85mm F1.2L DS USM у різноманітних умовах зйомки.

Переглянути всі статті
Telephoto lens range packshots

Телеоб’єктиви

З телеоб’єктивом ви можете знімати спортивні та інші події або дику природу з відстані, не втручаючись у композицію. Відкрийте для себе телеоб’єктиви Canon і подивіться, куди вас заведе ваша уява.

Докладніше

Подібна продукція