Об’єктиви для EOS R

Canon RF 85mm F1.2L USM DS

Не пропустіть жодної деталі й відтворіть справжній дух об’єкта за допомогою об’єктива, який забезпечує надзвичайну продуктивність і надійність та який дозволяє вивести ефект «боке» на новий рівень завдяки спеціальному покриттю оптичних елементів.

Для чого підходить цей чудовий об’єктив?

 • Портрети

  Досконала оптична система, інноваційне покриття об’єктива та кріплення RF дозволяють підвищити деталізацію і додати іншого виміру портретним знімкам завдяки малій глибині різкості та винятковій чіткості.

 • Вулична фотографія

  Повністю контролюйте процес фотографування на вулиці із системою швидкого фокусування з високоефективним ультразвуковим двигуном, що миттєво захопить об’єкт зйомки і не дозволить пропустити жодного цікавого моменту.

 • Недостатнє освітлення

  Швидка та широка максимальна діафрагма f/1.2 дає змогу зафіксувати найдрібніші деталі з приголомшливою різкістю у всьому діапазоні масштабування і продовжувати зйомку навіть після заходу сонця.

Чудовий вибір для портретної зйомки

Завдяки фокусній відстані 85 мм, цей об'єктив ідеальний для портретів, які будуть виглядати краще, що надасть вишуканості та деталізує результат з приємною перспективою і без спотворень.

Чудове ефект «боке» з приголомшливою оптичною точністю

Завдяки унікальному DS-покриттю Canon та унікальній діафрагмі F1.2, з 9-а пелюстками, діафрагмою F1.2, об'єктив чудово знімає творчі зображення.

Інноваційні комплектуючі та покриття об’єктива

Спеціальна рефракційна оптика блакитного спектра (Blue Spectrum Refractive (BR)), яка усуває кольорові відхилення, застосовується в об’єктиві, тоді як асферичний елемент та покриття ASC запобігають появі бликів та пожовтінню фотографії.

Унікальна технологія Defocus Smoothing

RF 85mm F1.2L USM DS — це унікальний високоефективний об’єктив, який поєднує можливості створення неймовірно плавного ефекту «боке» несфокусованих ділянок на задньому плані й надшвидку діафрагму, що дозволяє робити вражаючі портретні знімки.

 • Зроблено з використанням RF 85mm F1.2L USM

  Фокусна відстань 85 мм ідеально підходить для портретної зйомки, а завдяки широкій максимальній діафрагмі можна з легкістю створювати ефект несфокусованих світлових ділянок (чітко окреслені диски світла).

 • Зроблено з використанням RF 85mm F1.2L DS USM

  Ефект DS найбільш помітний, якщо встановлена​найширша діафрагма, і його вираженість зменшується, якщо зменшується діаметр діафрагми. Несфокусовані світлові ділянки відображаються як нечіткі диски світла і є головною характеристикою об’єктивів DS.

Різкість як показник стилю

Не пропустіть жодної деталі й відтворіть справжній дух об’єкта за допомогою об’єктива, який забезпечує надзвичайну ефективність і надійність знімання. Дізнайтеся, яких результатів можна досягти, якщо використовувати об’єктив DS не тільки за умов слабкого освітлення, і при цьому створювати ідеально плавний ефект «боке» на перспективному для творчих маніпуляцій задньому плані.

 • Зроблено з використанням RF 85mm F1.2L USM

  Якщо використовується звичайний об’єктив RF 85mm, світлові ділянки будуть розмитими, але при цьому рівень деталізації в цих ділянках зберігатиметься, що може бути небажаним під час делікатної портретної зйомки.

 • Зроблено з використанням RF 85mm F1.2L USM DS

  DS-покриття, яке дозволяє створювати однойменний ефект, застосовується на двох елементах у різних місцях всередині об’єктива, за рахунок чого досягається більш м’яке й плавне розфокусування. Це особливо помітно тут, де ділянки світла проглядаються крізь дерева позаду об’єкта.

Принцип роботи DS-покриття

Покриття Canon DS (згладжування розфокусування) забезпечує м'який і унікальний ефект розфокусування, при якому спочатку чіткі контури на розфокусуваному зображенні розмиваються з винятковою плавністю. Canon вдалось досягти цього ефекту, використовуючи ту ж оптику, що й в об’єктиві RF 85 мм F1.2L USM, та використовуючи технологію осадження пари для контролю кількості світла, що проходить у об’єктив.

 • RF 85mm F1.2L USM

  Цей об’єктив зі швидкою діафрагмою F1.2 показує чудові результати в умовах слабкого освітлення, створюючи надзвичайно чіткі зображення з приємним розмиттям фону без втрати якості.

 • RF 85mm F1.2L DS USM

  DS-покриття з його ефектом застосовується на двох елементах у різних місцях всередині об'єктива, досягаючи м'якого, плавного розфокусування. Однак наявність цього покриття призводить до зменшення коефіцієнта пропускання світла, у результаті число T-stop дорівнює T2.2

Неймовірно швидке фокусування завдяки використанню ультразвукового двигуна й кільця керування об’єктивом

Завдяки кріпленню RF об’єктив RF 85mm F1.2L USM миттєво фокусується на об’єкті зйомки, а кільцевий регулятор надає більше можливостей для тонкого налаштування.

Розкрийте своє творче бачення

Система EOS R успадкувала всі переваги системи EOS, а також принесла власний ряд об’єктивів, що забезпечує повну сумісність з існуючими об’єктивами EF та EF-S з адаптерами та діапазоном спалахів Speedlite та аксесуарами.

Технічні характеристики

 • DS-покриття

  Згладжування розфокусування надає «боке»

 • Оптична система BR

  Для повного контролю над абераціями

 • Асферичні та наднизькодисперсні оптичні елементи

  Для надзвичайно чітких знімків

 • Ультразвуковий двигун

  Для злагодженої та майже безгучної роботи

 • Покриття ASC (Air Sphere)

  Захищає від утворення відблисків і ореолів

 • Кільце керування об’єктивом

  Для додаткових налаштувань значень ISO, діафрагми та витримки

Перед першим використанням об’єктива DS

1 In order to use this lens with the EOS R or EOS RP, a compatible version of firmware is required. Download the latest camera firmware from the Canon web site and install it on your camera.


2 Since the transmittance of the lens periphery decreases due to the DS coating, brightness of the lens at maximum aperture is about 1⅓ stops darker than f/1.2. By updating the camera to the latest firmware, exposure control in AE will be performed appropriately.

Комплект поставки

Усе, що потрібно для створення ідеальних портретних знімків

 • RF 85mm F1.2L USM DS

 • Бленда об’єктива ET-89

 • Кришка об’єктива E-82II

 • Кришка RF для захисту об’єктива від пилу

 • Чохол для об’єктива LP1424

Руки тримають камеру Canon EOS R та об’єктив Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM.

Вам допомогти вибрати наступний об’єктив?

Наш засіб для вибору об’єктива відобразить вам асортимент наших об’єктивів і допоможе знайти серед них той, що ідеально підходить для вас і вашої камери EOS.

У руках професіоналів...

Дізнайтесь, як професійні фотографи Canon працюють з об’єктивами RF 85mm F1.2L USM і RF 85mm F1.2L DS USM у різноманітних умовах зйомки.

Телеоб’єктиви

З телеоб’єктивом ви можете знімати спортивні та інші події або дику природу з відстані, не втручаючись у композицію. Відкрийте для себе телеоб’єктиви Canon і подивіться, куди вас заведе ваша уява.
Докладніше

Подібна продукція

 • Об’єктиви для EOS R

  RF 28-70mm F2L USM

  Надшвидкий та яскравий об’єктив серії L з фокусним діапазоном 28–70 мм і діафрагмою f/2 забезпечує приголомшливі результати навіть за поганого освітлення.
 • Об’єктиви для EOS R

  RF 50mm F1.2L USM

  Об’єктив із фіксованим фокусом 50 і діафрагмою f/1.2 для створення неймовірно знімків і якісного фотографування за умов слабкого освітлення.
 • Об’єктиви для EOS R

  RF 85mm F1.2L USM

  Об’єктив RF 85mm F1.2L USM пропонує бездоганну чіткість портретної зйомки, а також вражаючі результати в умовах слабкого освітлення і можливості для творчості.