Об’єктиви для EOS M

Canon EF-M 32mm f/1.4 STM

Преміальний бездзеркальний, стандартний об’єктив забезпечує високу якість портретної зйомки, людей та зйомки за слабкого освітлення.

Canon Camera

Дискретний преміум-об’єктив

Стандартная фокусна відстань, еквівалентна звичайному 51 мм об’єктиву, з широкою діафрагмою, для створення оригінальних знімків, навіть за слабкого освітлення.

Надзвичайна якість оптичного збільшення

Асферичний об‘єктив із 14 елементів, у 8 групах для виняткової якості та чіткості зображення.
Canon Camera

Легкість і довговічність

Об’єктив повністю сумісний з серією EF-M — той самий дизайн та діаметр 60,9 мм. Преміальна збірка та конструкція з металевим кріпленням гарантують неперевершену якість.

Все це можливо за використання одного об’єктива

Посол Canon Рихард Вальх (Richard Walch) ділиться порадами, щодо створення портретних та ландшафтних знімків на прикладі його робіт у чудовому Лофотені, Норвегія.
Canon Camera

Функція автофокусування дуже тиха, а отже не завадить під час зйомки відео

STM-автофокусування працює стабільніше під час відеозйомки — завдяки повільнішим переходам фокуса відео має природніший і приємніший вигляд.

Canon Camera

Північний або південний полюс — де б ви не були, універсальність та досконалість EF-M 32MM F1.4 STM стануться вам у пригоді.

Під час подорожі до Норвегії Рихард співпрацював із Lofoten Seaweed Company, щоб закарбувати красу островів та подробиці з життя місцевих мешканців.
У Маракеші, Рихард створював портретні, ландшафтні та макро-знімки за будь яких обставин: за слабкого освітлення, та вдень, коли сонце про Освітлювало все навкруги.

Технічні характеристики

  • Еквівалент фокусної відстані 51 мм

  • Максимальна діафрагма f/1,4

  • STM-автофокусування

  • Покриття Super Spectra

  • Додаткова бленда

Нагороди

Руки тримають камеру Canon EOS R та об’єктив Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM.

Вам допомогти вибрати наступний об’єктив?

Наш засіб для вибору об’єктива відобразить вам асортимент наших об’єктивів і допоможе знайти серед них той, що ідеально підходить для вас і вашої камери EOS.

Подібна продукція