Чоловік у рожевому светрі тримає камеру Canon біля обличчя. Спалах створює помаранчеве світло.

МИ – CANON

Вже понад 80 років ми даємо людям можливість зберігати в матеріальній формі те, що вони бачать. Ми, найкраща у світі компанія в галузі обробки зображень, існуємо й працюємо разом заради спільного блага.

Трохи про нас

Нас понад 182 000 у багатьох країнах світу, і ми всі працюємо разом, щоб стати провідним світовим постачальником інноваційних засобів для оброки зображень та інформаційно-технологічних рішень.

Наше бачення

Canon поліпшує умови життя та бізнесу в неймовірні нові способи. Ви можете взяти участь у формуванні майбутнього компанії – далекоглядного, інноваційного та сміливого.

 • Відкрийте для себе виняткові можливості

  Ми постійно шукаємо нові шляхи для інновацій і зростання нашого бізнесу, адже наші клієнти очікують від нас виняткових результатів. Наше бачення надихає нас удосконалювати свій підхід до роботи, тож ми можемо досягти чогось значного разом.

 • Філософія Kyosei

  Керуючися нашою культурою й цінностями Kyosei, ми орієнтуємося на вдосконалення своєї продукції та способів запровадження інновацій. Постійно прагнучи отримати виняткові результати, ми робимо все, щоб пришвидшити розвиток нашого бізнесу на розвиткових ринках і диверсифікувати наш бізнес, щоб відкрити цілий світ безмежних можливостей.

 • Акцент на інноваціях

  Ми, як провідний світовий бренд з обробки зображень, прагнемо запроваджувати передові технології та достойні інновації. Ось чому нас вважають однією з провідних компаній за кількістю патентних заявок і патентів, і саме ця пристрасть до інновацій і вдосконалення допомагає нам залишатися успішними.

Canon у цифрах

Canon у цифрах

Заснована в 1937 р.

як Precision Optical Industry Co. LtdПонад 182 000

співробітників Canon у світі.256

дочірніх і афілійованих компаній.1990

Canon почала першу у світі програму з утилізації тонерних картриджів.Трійка лідерів

Ми входимо в трійку лідерів за кількістю патентів протягом останніх 30 років.Понад 30 000 днів

Щороку ми пропонуємо понад 30 000 днів для навчання й розвитку.

 

Наші цінності

 • Що ми цінуємо

  Ми наполегливо віримо в повагу, підтримку та співпрацю як справжні сприяльники нашого успіху, спонукаючи всіх у Canon бачити світ таким, як його бачать інші, і бути готовими викликати його та перетворити на краще.

 • Наша філософія Kyosei

  В основі нашої корпоративної філософії лежить концепція Kyosei – старе японське слово, яке означає "жити й працювати разом заради спільного блага". Вона допомагає виконувати наші зобов’язання щодо стабільного розвитку, надихає до співпраці й заохочує до створення умов для загального розвитку й процвітання.

 • Створення надзвичайного

  Наша ринкова сила дає нам мотивацію та мужність уявляти, досліджувати, інновувати та робити вдумливі ризики. Таким чином, ми з великим захопленням з'єднуємося між країнами та дисциплінами, щоб ділитися знанням і створювати надзвичайне.

Інклюзивний кадровий ресурс

DE&I

Ми працюємо над формуванням інклюзивного робочого середовища та сприяємо розвитку різноманітного суспільства в більш справедливому світі.

Наші офіси

Європейський офіс Canon є стратегічною штаб-квартирою для регіону EMEA, і ми пропонуємо вам низку виняткових можливостей у всьому регіоні.

Наші офіси

Хотіли б працювати в Canon?

Дізнайтеся, яка позиція найкраще вам підходить і що надихає вас на кар’єрний розвиток.

Вас також можуть зацікавити

Надихайтеся та продовжуйте свою подорож із Canon.