МИ – КОМАНДНІ ГРАВЦІ

Приєднуйтеся до Canon

Ми – командні гравці

Нам потрібні найкращі таланти, щоб досягати чудових результатів.

Познайомтеся з нашими робочими групами

У Canon на вас чекає безліч можливостей, які дадуть вам змогу ділитися ідеями, вносити свій вклад і співпрацювати, щоб ми змогли домогтися чогось значного разом.
Маркетинг і комунікації

Маркетинг і комунікації

Наші робочі групи з маркетингу та комунікацій популяризують наші послуги та рішення через клієнтський і мережевий маркетинг, керування зв’язками та продуктами.

Продажі та консалтинг

Наші робочі групи з продажів і консалтингу продають наші визнані в усьому світі рішення й послуги, застосовуючи свої навички спілкування на всіх етапах: від роботи з клієнтами до консультування.

Продажі та консалтинг
Дистриб’ютори

Рішення для ІТ і бізнесу

Наша група з питань ІТ та бізнес-рішень прагне покращити життя наших клієнтів за допомогою інноваційних рішень для керування робочими процесами.

Цифрові технології

Любите все цифрове? Наша робоча група з цифрових технологій розробляє та впроваджує маркетингові стратегії та застосовує експертні знання, щоб створити виняткові можливості в Інтернеті.

Нові методи роботи в "гібридному" робочому просторі
Корпоративні підрозділи

Корпоративні підрозділи

Наші підрозділи відіграють ключову роль, допомагаючи співробітникам досягати їхніх цілей: це L&D, кадровий відділ, юридичний відділ, відділ управління, відділ сталого розвитку й фінансовий відділ.

Наші офіси

Європейський офіс Canon є стратегічною штаб-квартирою для регіону EMEA, і ми пропонуємо вам низку виняткових можливостей у всьому регіоні.

Наші офіси

Хотіли б працювати в Canon?

Дізнайтеся, яка позиція найкраще вам підходить і що надихає вас на кар’єрний розвиток.

Вас також можуть зацікавити

Надихайтеся та продовжуйте свою подорож із Canon.