AdobeStock_270075726

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО CANON

ЩОЙНО ЗАКІНЧИЛИ ШКОЛУ ЧИ УНІВЕРСИТЕТ?

Наші програми виробничої практики, стажування та працевлаштування студентів дадуть відмінний старт вашій винятковій кар’єрі.

Перший крок до виняткової кар’єри

Наші програми виробничої практики, стажування та працевлаштування студентів – це ідеальний варіант для початку кар’єри, що допоможе налагодити міцні стосунки з колегами, наставниками й ключовими керівниками Canon.
 • Стажування

  Наші програми стажування доступні в багатьох країнах і охоплюють усі напрямки, від маркетингу до продажів, від цифрових технологій до ІТ тощо.

 • Виробнича практика

  Програми виробничої практики варіюються від початкового рівня до ступеня магістра. Вони дають можливість отримувати знання на робочому місці в поєднанні зі структурованим навчанням за обраним вами напрямком.

 • Підтримка та наставництво

  Коли ви приєднаєтеся до наших програм початку кар’єри, до ваших послуг будуть наставники й експерти, які направлятимуть вас та підтримуватимуть ваш прогрес і розвиток.

 • Спілкування з іншими

  Приєднавшись до наших програм, ви матимете можливість спілкуватися з іншими початківцями, обмінюватися досвідом і порадами, а також заводити друзів на все життя.

Ми – Canon

МИ СМІЛИВІ

Філософія Kyosei

Філософія Kyosei
Інклюзивний кадровий ресурс

DE&I

Ми працюємо над формуванням інклюзивного робочого середовища та сприяємо розвитку різноманітного суспільства в більш справедливому світі.

Наші офіси

Європейський офіс Canon є стратегічною штаб-квартирою для регіону EMEA, і ми пропонуємо вам низку виняткових можливостей у всьому регіоні.

Наші офіси

Хотіли б працювати в Canon?

Дізнайтеся, яка позиція найкраще вам підходить і що надихає вас на кар’єрний розвиток.

Вас також можуть зацікавити

Надихайтеся та продовжуйте свою подорож із Canon.