PowerShot_G16

Подання заявки


Знайдіть вакансії

Робота в Canon — запорука блискучої кар’єри.

Ми знаємо, що пошук роботи може бути стрибком у невідоме, тому ми спростили прийняття на роботу, щоб зробити процес якомога зручнішим. Від світу виняткових можливостей вас віддаляє лише кілька кроків... На цій інфографіці показано процес подання заявки.

Search_01

Пошук

Знайдіть на нашому сайті свою ідеальну роль.


Знайдіть вакансії

icon
Apply_02

Подати заявку

Подайте заявку, і ми відреагуємо на вашу зацікавленість протягом 24 годин.

Подати заявку

icon
Interviews_03

Інтерв’ю

Ми інформуватимемо вас про розгляд вашої кандидатури. Ми намагатимемося проводити із запрошеними на співбесіду не більше 2 раундів відбору, які зазвичай складаються з презентації та, можливо, технічного тесту.

icon
Feedback_04

Зворотний зв’язок

Ми зв’яжемося з вами (сподіваємося, усно) протягом 48 годин після заключної співбесіди.

icon
Offer_05

Пропозиція

Протягом 3–5 днів ви отримаєте електронною або звичайною поштою письмову пропозицію, вітальний пакет і всі відомості для адаптації.

icon
Onboarding_06

Адаптація

Ми будемо на зв’язку перед початком роботи. Якщо у вас є які-небудь запитання, зверніться до нас, і ми зробимо все можливе, щоб на них відповісти й забезпечити вам максимальний комфорт. Ми дуже раді, що ви до нас приєдналися.

icon
Поради щодо заявок і співбесід

Поради щодо заявок і співбесід

Поширені запитання

З. Що відбувається з моєю заявкою?

В. Ви маєте отримати повідомлення електронною поштою, щойно ми отримаємо вашу заявку. Наші фахівці з найму персоналу звертатимуться до вас на ключових етапах протягом всього процесу, щоб організувати співбесіди та інформувати вас про стан справ. За подробицями зверніться до фахівця з найму персоналу Canon.

З. Чи оплачуєте ви візи або переїзд?

В. Кількість Ми намагаємося підвищувати власний персонал або набирати місцевих працівників. Переконайтеся, що у вас є відповідні візи, дозволи або права на роботу в країні, на вакансію в якій ви претендуєте, оскільки наші фахівці з найму персоналу попросять надати докази їх наявності.

З. Як мені дізнатися про майбутні вакансії в Canon?

В. Підпишіться, і ми повідомлятимемо вам про майбутні вакансії Canon у регіоні EMEA.

З. Де можна дізнатися про вакансії Canon в інших частинах світу?

В. На цьому сайті міститься інформація та відомості про вакансії в Європі, на Близькому Сході й в Африці. Щоб отримати додаткові відомості про вакансії, продукти та послуги підтримки в інших частинах світу, відвідайте офіційний сайт компанії Canon у своїх країні або регіоні.

З. Де знайти інформацію про заробітну плату й переваги?

В. Canon пропонує умови оплати праці, адаптовані до місцевих ринків по всьому регіону EMEA. Ці відомості може надати фахівець із найму персоналу або працівник відділу кадрів у вашій країні під час обробки вашої заявки.

fullbleed

Знайдіть вакансії

Дізнайтеся, що вам підходить


Перегляньте ролі