digital

цифровий

Виведіть Canon на новий рівень завдяки винятковим цифровим можливостям

Знайдіть вакансії

Що ми робимо

Спеціалізуєтеся на цифрових технологіях, корисних для нашого бренда? Наші робочі групи з ІТ, маркетингу та піару розробляють і впроваджують стратегії цифрового маркетингу, управління й здобувають експертні знання, щоб удосконалити наші інформаційні матеріали. Займаючись аналітикою, керуванням вмістом і проектами, розвитком тощо, ви створюватимете кращі можливості в Інтернеті для наших клієнтів.

Volcano

Інноваційні мислителі й стратегічні інтелекти

У цифровому просторі

Переглянути відео

Зустрічайте нашу команду

Дізнайтеся про виняткові історії блискучих розумів.

Gaurav

Дизайнер ел. комерції, Гаурав

«Ми перетворюємося на динамічне місце роботи, орієнтоване на молодь [...] Тут є фахівці в найрізноманітніших сферах, але всім дійсно цікаво, над чим ви працюєте».

Переглянути відео

Moatez

Цифровий маркетинг, Моатаз

«З переходом на цифрові технології в Canon з’явилося все необхідне, щоб зробити наступний крок і залишитися частиною життя своїх клієнтів. Я також дуже радий долучитися до цього процесу».

Переглянути відео

Ідіть до нас працювати

Нам потрібні ті, хто здатен вирішувати проблеми, розширювати нашу присутність в Інтернеті та створювати продумані цифрові маркетингові кампанії. У відділі цифрових технологій ви будете розробляти цифрові стратегії та рішення, які сприятимуть зміцненню нашого бренду в Інтернеті, а ми, у свою чергу, забезпечимо вам чудовий старт для стрімкого кар’єрного зростання.

fullbleed

Вакансії з цифрових технологій

Дізнайтеся, що вам підходить


Перегляньте ролі