ОНОВЛЕННЯ МІКРОПРОГРАМИ

Найновіша мікропрограма для PowerShot G7 X Mark III

Дізнайтеся про нові функції відеозапису, які може запропонувати найновіша мікропрограма, а також кілька вдоскональ у створенні відеороликів і відеоблогів.
ЗАВАНТАЖИТИ МІКРОПРОГРАМУ

Новий режим відеозапису та вдосконалення для більшої зручності використання

Отримавши корисні відгуки від залучених клієнтів, які вже використовують камеру PowerShot G7 X Mark III для відеозапису для соціальних мереж, ми розробили новий режим знімання відеоблогів, який уже можна спробувати, завантаживши оновлення мікропрограми.


Режим знімання відеоблогів — це повністю автоматичне відеоналаштування для запису роликів на камеру. Тримайте камеру G7 X Mark III на відстані витягнутої руки, і вона природно та плавно реагуватиме на ваші рухи. Камера фокусуватиметься на вас і оточенні, і ваша історія буде максимально чіткою.


Функція автофокусу на обличчі в цьому режимі забезпечує швидку й точну фіксацію на обличчі, а коли ракурс кадру переміщується на новий об’єкт, автофокус швидко та з високою чутливістю підлаштовується під нього. Експозиція також налаштовується швидко, плавно та природно. Особливо корисною ця функція буде для туристичних відеоблогерів, які говорять на камеру, а потім знімають природу навколо. Чіткість і експозиція обличчя та оточення швидко регулюються, що дозволяє зберегти чіткість і природні яскраві кольори.

Шаблон «зебра»

Корисна функція, яка зазвичай є в професійних відеокамерах, шаблон «зебра» — це накладення графічного елемента для відображення змін експозиції. Як правило, вона використовується для попередження про потенційну надмірну експозицію сцени, завдяки чому можна внести зміни для збереження відмінної якості відео.

Маркер сторін

З функцією маркера сторін кадрування відео для різних платформ соціальних мереж стане простішим. Увімкніть її, і ви побачите кілька кадрів, що відповідають 16:9, 5:4 або навіть 2,39:1.

Удосконалена індикація процесу знімання

На додаток до червоного кружечка та індикатора записування, тепер під час відеозйомки за допомогою камери PowerShot G7 X Mark III можна вибрати вдосконалену індикацію процесу знімання. На екрані з’являється добре помітна червона рамка, яка допоможе вам під час запису. Звичайно, на готовому відео цієї червоної рамки немає.

Індикатор рівня в режимі відстеження обличчя

Тепер для вдосконалення індикації під час зйомки з увімкненою функцією відстеженням обличчя на екрані можна активувати електронний індикатор рівня.

Це оновлення мікропрограми можна завантажити вже зараз.

Із цим оновленням мікропрограми на додаток до вражаючої якості зображення та потужного стабілізатора зображення камери PowerShot G7 X Mark III ви отримаєте нові чудові функції для створення відео.

ВАЖКО БУЛО ПОВІРИТИ В РІЗНИЦЮ В ЯКОСТІ ПІД ЧАС НАЛАШТУВАННЯ КАМЕРИ ДЛЯ ОНЛАЙН-ЗАНЯТЬ

Схожі статті

 • ФОТОГРАФІЯ ЇЖІ

  Рецепт успіху: представляємо камеру Canon EOS M50 Mark II

  Пекар-самоук і зірка соціальних мереж Метт Адлард випробовують можливості EOS M50 Mark II.

 • СТВОРЕННЯ ВІДЕОБЛОГІВ

  Як стати влогером?

  Розпочніть роботу та створюйте якісні відеоблоги за допомогою наших порад із влогінгу для початківців.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Створення миттєвої дошки настрою

  Виведіть свої креативні проекти на новий рівень і дізнайтеся, як створити дошку настрою.

 • СТВОРЕННЯ ВІДЕОБЛОГУ

  Креативний відеоблогінг з камерою PowerShot G7 X Mark III

  Зірка YouTube MikeVisuals розповідає, як він створює захоплюючі відеоблоги з компактною камерою Canon PowerShot G7 X Mark III, і ділиться корисними порадами для відеоблогінгу.