YouTube star and vlogger Mike Gray presses the Record button on the Canon PowerShot G7 X Mark III's touchscreen.

СТВОРЕННЯ ВІДЕОБЛОГУ

Креативний відеоблогінг з камерою Canon PowerShot G7 X Mark III: поради й прийоми від MikeVisuals

Коли Майк Грей (Mike Gray) залишив університет лише через шість місяців після початку навчання на факультеті візуальних ефектів, він ще не знав, що робити далі. Він хотів поєднати свої здібності до створення відео зі своєю пристрастю до мандрів і об’їхав півсвіту, створюючи туристичні відеоблоги в кінематографічному стилі, а також навчальні посібники з фотографування. Це привернуло до нього цілу армію шанувальників і перетворило на одну з найуспішніших у Великобританії зірок соціальних мереж. Сьогодні у 22-річного інфлюенсера, відомого як MikeVisuals, понад 200 000 підписників в Instagram і ще майже 100 000 — на YouTube, а його відео дивились понад 5,5 мільйони разів.

«Стабільність і завантаження якісного відео кожного дня – необхідна умова для залучення підписників, — розповідає Майк. — Але я роблю це, тому що це мені подобається, а не через потенційний прибуток».

Тисячі людей досягли успіху й слави через соціальні мережі, і історія Майка не є унікальною. Проте його суміш юнацького ентузіазму й зрілого професіоналізму допомагають йому виділитися з натовпу. Він робить незабутні фотографії екзотичних пейзажів, часто на сході або заході сонця, знімаючи як вручну, так і з дронів. Захоплення Майка ефектами уповільненої та прискореної зйомки з високою деталізацією дозволяє йому створювати відео кінематографічної якості, які виглядають як справжні вироби кіномистецтва.

YouTube star and vlogger Mike Gray stands in a mountainous landscape filming himself with a Canon PowerShot G7 X Mark III.

Майк поєднує свої знімки вражаючих пейзажів з інформаційними вставками, в яких він ділиться технічними й практичними порадами. «Мені подобається розповідати про те, над чим я працюю, а також про моє обладнання для зйомок та улюблені налаштування. Мої глядачі це люблять». Під час своєї нещодавньої подорожі на острів Скай Майк з’ясував, що камера Canon PowerShot G7 X Mark III, яка записує відео у форматі 4K та обладнана сенсорним екран зі змінним кутом нахилу, що обертається на 180 градусів і має налаштовні елементи керування, ідеально підходить для зйомки сцен «за лаштунками». «Зазвичай кнопка запису розташована зі зворотнього боку камери, тому її складно знайти, коли знімаєш сам себе, але в моделі Canon PowerShot G7 X Mark III також є кнопка на екрані, яку можна натиснути, щоб миттєво розпочати записування. Це допомагає не впустити жодного моменту».

"Робіть це тому, що це вам подобається, а не через потенційний прибуток"

Майк зрозумів, що його дуже портативна й компактна камера ідеально підходить для зйомки несподіваних моментів. «Я часто знімаю спонтанно, у несподіваних ситуаціях — це саме те, через це багатьом так подобається відеоблогінг. Деякі з моїх аксесуарів лежать в сумці з камерою, але я також можу тримати камеру Canon PowerShot G7 X Mark III просто в куртці, звідки її можна миттєво витягти. Мати таку потужну та ефективну камеру, що вміщається в кишеню, просто чудово».

Однією з можливостей моделі Canon PowerShot G7 X Mark III, що його так вразили, була функція вповільненої зйомки у форматі 4K, яка дозволяє створювати плавніші й реалістичніші записи динамічних подій. «Можливість все так швидко й легко налаштувати просто неймовірна: через це мені вдалося зняти кілька по-справжньому цікавих моментів. В одному з них велика хвиля хмар з’явилася просто понад горами: вона рухалася дуже швидко, але мені вдалося вчасно налаштувати камеру і все зняти. Крім того, якість формату 4K дійсно вражає».

YouTube star and vlogger Mike Gray films himself with a Canon PowerShot G7 X Mark III.

Поради Майка з відеоблогінгу

1. Використовуйте вповільнений режим для створення цікавих сцен

Схожі статті
How to become a vlogger

СТВОРЕННЯ ВІДЕОБЛОГІВ

Як стати влогером?

Розпочніть роботу та створюйте якісні відеоблоги за допомогою наших порад із влогінгу для початківців.

Vlogger Matt Adlard sat at a kitchen table filming a video on the EOS M50 Mark II.

СТВОРЕННЯ ВІДЕОБЛОГУ

Найкращі камери Canon для створення відеоблогів

Ці чудові камери Canon для відеоблогу допоможуть вам легко почати вести власний влог й мають багато налаштувань, які дозволять вам створювати приголомшливі відео.

Laura Bingham pictured from behind, facing dense jungle, as she films a vlog with a Canon PowerShot G7 X Mark II.

СТВОРЕННЯ ВІДЕОБЛОГУ

Лаура Бінгем: підкорення річки Ессекібо

Дослідниця Лаура Бінгем очолила перший у світі спуск річкою Ессекібо і задокументувала досвід за допомогою PowerShot G7 X Mark II.

Уповільнення — один з найефективніших прийомів, за допомогою яких Майк створює драматичний ефект у своїх відео. Камера Canon PowerShot G7 X Mark III здатна робити відеозапис у форматі Full HD із частотою до 120 кадрів на секунду. «Уповільнення дійсно допомагає привернути увагу й створити потрібну атмосферу, тому цей ефект ідеально підходить для відеоблогінгу. На острові Скай ми побачили чудовий і величний водоспад — з краю скелі на пляж з галькою. Камера змогла зняти його з неймовірною деталізацією із вражаючим ефектом уповільнення: цього зазвичай не очікуєш від такого малого пристрою. Мені подобається знімати з уповільненням, а потім прискорювати запис, але ви можете зробити навпаки: прискорити, а потім уповільнити».

2. Знімайте в максимальній якості

Що більше можливостей, то краще — так вважає Майк, який знімає з 12 років. «Я вперше знімав у форматі 4K для відеоблогу. Окрім чудової якості, він відкриває безліч можливостей на наступних етапах роботи. Мені вдавалося змінювати фокусну відстань окремих знімків, що допомагає зберегти увагу глядача».

3. Робіть так, щоб вас почули

Цікавий відеоряд допомагає виділити відеоблог на фоні конкурентів, але чистий звук не менш важливий. Камера PowerShot G7 X Mark III обладнана портами, що дозволяють записувати високоякісне аудіо й відстежувати його в режимі реального часу. «Це дійсно корисна й висококласна функція, особливо для користувачів, які хотіли б підключити професійний мікрофон. Водоспад на острові Скай був дуже гучний, але професійний мікрофон з пухнастою вітрозахисною насадкою дозволив мені видалити весь фоновий шум і отримати кристально чистий звук. Існують дуже портативні й легкі зовнішні мікрофони: достатньо підключити їх до камери, спрямувати її на джерело звуку — і готово».

4. Експериментуйте з кутами зйомки

Vlogger Mike Gray sets up a Canon PowerShot G7 X Mark III on a tripod low to the grou

Враховуючи неймовірні об’єми контенту, що завантажується на відеосайти кожного дня, для успішної розкрутки свого блогу вам знадобляться креативність і здатність запропонувати глядачам унікальні й незвичні сцени. «Ідеальний інструмент для цього — сенсорний екран зі змінним кутом нахилу, що обертається на 180 градусів, — каже Майк —. Коли ви хочете зняти щось із рівня землі або під незвичним кутом, ви можете нахилити екран, щоб перевірити композицію, не лягаючи на землю або приймаючи небезпечне положення. Це дійсно розширює можливості для зйомки й робить ваші відео креативними, що й примушує людей повертатися до вас».

5. Знімайте й завантажуйте відео навіть у дорозі

Окрім зйомки відео, камера Canon PowerShot G7 X Mark III може робити 20,1-мегапіксельні фотографії з частотою до 30 кадрів на секунду навіть у форматі RAW, що розкриває безмежні можливості для оброблення. «Я головним чином орієнтувався на відеозйомку, але також зробив кілька дуже чітких фотографій, які потім опублікував в Instagram», — каже Майк.

Завдяки можливості підключити камеру до смартфона Майк зміг миттєво передати свої фотографії через Bluetooth та Wi-Fi. «Я завантажив знімки на телефон, відредагував їх у Lightroom та опублікував в Instagram. Це можна робити з будь-якої точки світу: камера обладнана вбудованим модулем Wi-Fi, тому файли можна просто синхронізувати з телефоном».

Успіх відеоблогера залежить від його здатності регулярно публікувати щось нове для своїх фанатів — щось таке, що їх зацікавить. «Люди дійсно хочуть знати, як я створюю свої відео, і мені подобається демонструвати їм це, — каже Майк. — Я опублікував багато матеріалів "з-за кадру" з острова Скай в Історіях на Instagram — це дуже зручно, коли хочеш продемонструвати якісь технічні аспекти». Окрім публікації фотографій в Instagram, відеоблогери можуть транслювати відео в режимі реального часу з камери PowerShot G7 X Mark III для своїх глядачів YouTube, де б вони не були*.

Автор: Наталі Дентон (Natalie Denton)

* Служба трансляції в реальному часі цього продукту підтримує трансляцію лише на YouTube. Щоб скористатися послугою трансляції в реальному часі, потрібна реєстрація на image.canon. Відповідно до «Обмежень трансляції в прямому ефірі» на YouTube, користувачі повинні мати щонайменше 1000 підписників каналу, щоб транслювати на мобільному пристрої. Це обмеження також застосовується до служби трансляції в реальному часі YouTube, доступної за допомогою Canon PowerShot G7 X Mark III

Актуальну інформацію про обмеження див. на сторінці http://support.google.com/youtube/answer/2853834

Потокове передавання на YouTube може змінюватися, зупинятися або припинятися без попередження. Зауважуймо, що Canon не бере на себе жодної відповідальності за послуги, що надаються третіми сторонами, включаючи пряму трансляцію на YouTube.

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів