Superb images, day or night

EOS M6 Mark II

Виняткова якість зображень як удень, так і вночі

Незважаючи на обставини, завдяки 32,5-мегапіксельному CMOS-сенсору APS-C камери EOS M6 Mark II ARIES якість знімків буде неперевершеною. Вам вдасться закарбувати усі деталі — навіть у яскравих світлих тонах та темних тінях, а передача кольору та плавна градація тонів вразять найвибагливіших експертів. Можливість кадрування, обробки та зміни розміру зобрадення без втрати якості.

Максимальна чутливість ISO 25 600 дозволяє робити фотографії в умовах поганого освітлення, в той час як технологія комбінованої стабілізації зображення забезпечує до 5 шляхів захисту від розмиття від тремтіння камери.

Якість гарантована, завдяки процесору DIGIC 8

В основі камери EOS M6 Mark II лежить процесор DIGIC 8, який не лише керує роботою камери, але й обробляє дані зображення у файли JPEG, RAW або Compact RAW, покращуючи та максимізуючи якість зображення.

  • Технологія цифрової оптимізації об'єктива (DLO) гарантує відмінну якість всіх деталей кадру.

  • Навіть під час зйомки з високими показниками чутливості ISO (до значення ISO 25 600, апаратне збільшення до 51200) фотографії зроблені камерою EOS M6 Mark II матимуть низький рівень цифрового шуму та здатні передати атмосферу сцени.

  • Сконвертувати знімки з формату RAW у JPEG модна безпосередньо за допомогою камери. Функція Creative Assist дозволяє редагувати знімки. Процесор DIGIC 8 дозволяє проводити коригування зображення та створювати кілька версій того ж самого кадру, кожна з яких матиме унікальний вигляд.

Вам також може сподобатися
Capture compelling video

EOS M6 Mark II

Створюйте захопливі відео у форматі 4K

sample basketball
Завантажте зображення повної роздільної здатності