Capture compelling video

EOS M6 Mark II

Створюйте захопливі відео у форматі 4K

Знімайте креативні відео, використовуючи ту саму камеру, яку ви використовуєте для фотозйомки, створюючи неймовірні кадри у форматі 4K, або використовуючи ефекти пришвидшеної або та сповільненої зйомки. Незалежно від того, чи займаєтесь ви зйомкою фільмів, створюєте вміст для відеороликів чи блогу, чи просто отримуєте задоволення від зйомки сімейних фільмів, EOS M6 Mark II зробить ваші відео професійними завдяки технології фокусування Dual Pixel CMOS AF та сенсорного екрану, що робить фокусування легким, кінематографічним і автоматичний.

Почніть створювати

Для початківців, які бажають перейти у сферу відеозйомки з невеликою практичною камерою, функція VideoSnapshot дозволить зробити перший крок у створенні творчого відео, об’єднайте декілька кліпів безпосередньо камері, щоб ви могли легко розповідати історії подорожей та подій.

Професійне фокусування

Наша відома система Dual Pixel CMOS AF охоплює майже весь кадр і може легко відслідковувати рухомі об’єкти, в тому числі обличчя, зберігаючи чіткість фокусування. Відрегулюйте швидкість фокусування для плавних переходів та переведення фокусу з одного предмета на інший за дотику сенсорного екрана камери (або вашого смарт-пристрою, що має додаток Canon Camera Connect).

Поєднайте EOS M6 Mark II з об'єктивом, що містить технологію STM або Nano USM для плавного безшумного фокусування, яке виглядає так само професійно, як це звучить.

Оберіть свій вигляд

Знімайте відео у форматі 4K зі швидкістю 25 кадрів за секунду або 30 кадрів за секунду, використовуючи повну ширину датчика камери для досягнення кінематографічних результатів, які виглядатимуть чудово на домашньому телевізорі. Або перейдіть у режим Full HD для доступу до швидшої частоти кадрів, включаючи 50/60p, або виберіть режим високої частоти кадрів зі швидкістю 100/120 кадрів в секунду - ідеально підходить для сповільненої зйомки.

Можливо також використовувати як диктофон, використовуючи вихід HDMI на камері.

sample beach volleyball

Звукова доріжка, яку заслуговує ваше відео

Запишіть аудіо, яке звучатиме так само гарно, як і виглядатимуть ваші фільми. Встановіть рівень запису автоматично або вручну та використовуйте підключення зовнішнього мікрофона для запису аудіо під час зйомки.

Новий погляд на рухомі об’єкти

Окрім зйомки об’єктів у сповільненому темпі 120 кадрів в секунду, ви можете знімати 4K фільми із затримкою часу, які розкривають рух у сповільненому режимі. Встановіть камеру, оберіть інтервал між знімками, та насолоджуйтесь відмінним відео у форматі 4K який дарує вам камера EOS M6 Mark II.

Вам також може сподобатися
Superb images, day or night

EOS M6 Mark II

Виняткова якість зображень як удень, так і вночі