In less than the blink of an eye

EOS M6 Mark II

Вражаюча швидкість роботи

Камера EOS M6 Mark II — надзвичайно швидка та чутлива, параметри зйомки швидко налаштовуються відповідно до обставин, а вам залишається тільки натиснути кнопку. Ця камера підходить для вуличної фотографії та фотографування повсякденного життя, її швидкість зйомки дозволить вам не проґавити найцікавіший момент.

Швидка та неперервна зйомка Dual Pixel CMOS

Камера EOS M6 Mark II дозволяє знімати 32,5 мегапіксельних зображень зі швидкістю до 14 кадрів в секунду з безперервним автофокусуванням. Слідкуйте за рухомими предметами у кадрі й створюйте чіткі деталізовані знімки, коли настане саме той момент. Картки UHS-II підтримують можливість створювати до 54 кадрів у форматі JPEG, 23 кадри у форматі RAW або 36 у форматі CRAW.

Функції розпізнавання обличчя та відстеження очей дозволяють зробити ваші портрети чіткими, в вас є можливість відкорегувати фокусну частину на кадрі власноруч — це надзвичайно просто, вам потрібно лише торкніться сенсорного екрану камери й обрати одне з 5481 позицій автофокуса. Ви можете натиснути кнопку афтофокусування на задній частині камери, торкніться та перетягніть автофокус під час використання додаткового EVF-DC2, ця функція допомагає досягти абсолютної чіткості при фокусуванні вручну.

Вам також може сподобатися
Superb images, day or night

EOS M6 Mark II

Виняткова якість зображень як удень, так і вночі

Capture compelling video

EOS M6 Mark II

Створюйте захопливі відео у форматі 4K

sample basketball

Безперервна зйомка, до 30 кадрів/с у форматі RAW

Створюйте 18-мегапіксельні знімки* у форматі RAW з функцією безперервного фокусування і частотою кадрів до 30 за секунду. Технологія попереднього зйомки фіксує 0,5 секунди дії, перш ніж повністю натиснути кнопку спуску затвора, це гарантує те, що ви завжди отримаєте саме той кадр, який бажаєте

sample basketball

* 75 % від площі зображення