Designed for creativity

EOS M6 Mark II

Створений для творчості

Камера EOS M6 Mark II розроблена для того, щоб бути вашим постійним творчим супутником, він достатньо портативний тож ви можете його взяти будь де з собою, а також універсальний, а отже підійде для будь яких зйомок. Кріплення камери виконано з магнієвого сплаву та відрізняється міцністю й легкістю, а його компактна конструкція сумісна з існуючими об’єктивами EF-M.

Яким ви хочете бачити світ?

Поворотний на 180 градусів сенсорний екран камери EOS M6 Mark II дозволяє зручніше знімати з незвичних ракурсів, в той час як додатковий знімний електронний видошукач забезпечує більш чітке бачення, завдяки чому ви відчуваєте себе більш пов’язаними з об’єктом зйомки. Його дуже зручно використовувати під яскравими сонячними проміннями й підлаштовувати відповідно до ваших потреб.

Додатковий електронний видошукач HF-DC2 має роздільну здатність 2360000 точок і забезпечує 100-відсоткове покриття. Побачте яскравіші кольори, відчуйте чіткість об’єкту зйомки, і насолоджуйтесь більш досконалим видошукачем, він розміщений далеко від корпусу камери, тож керувати ним легко та комфортно.

Багата лінійка об’єктивів

Один із лінійки фотоапаратів EOS M, EOS M6 Mark II сумісний не тільки з об'єктивами EF-M, але і з об'єктивами EF та EF-S, за використання адаптера EF-EOS M, то ж ви маєте дійсно широкий вибір.

eos m lens family

Невід’ємна частина вашого цифрового життя

Камери EOS M6 Mark II мають вбудований передавач Bluetooth та Wi-Fi, що допомагає йому працювати в парі вашим смарт-пристроєм.

  • Передача зображення на свій пристрій швидко та легко або ж автоматично перенесіть їх під час зйомки. Після передачі за допомогою додатку Canon Camera Connect ви можете одразу ділитися ними з вашими друзями.

  • Ви також можете використовувати свій смарт-пристрій (за допомогою додатку Camera connect), ПК/Mac (за допомогою програми EOS) для віддаленого керування вашою камерою EOS M6 Mark II — бачити те, що бачить камера на екрані вашого пристрою, коригувати налаштування камери та знімати з відстані до 10 м. Чудова можливість спробувати нові кути зйомки.

  • Координати GPS можна передати безпосередньо з вашого смартфону до системи EOS M6 Mark II, тож ваші знімки можуть мати географічну позначку.

Увага до деталей

Щойно ви візьмете EOS M6 Mark II в свої руки, ви побачите як дбайливо та ретельно його було розроблено. Вбудований USB-заряджальний пристрій, який дозволяє знімати ще довше, або сенсор самоочищення, що запобігає появі плям від пилу та бруду.

Елементи керування налаштовуються і їх можна запрограмувати так, щоб точно мати потрібні функції під рукою.

usbc connectivity

Вам також може сподобатися
Superb images, day or night

EOS M6 Mark II

Виняткова якість зображень як удень, так і вночі

Capture compelling video

EOS M6 Mark II

Створюйте захопливі відео у форматі 4K