СТАТТЯ

Універсальність камери Canon EOS 90D

EOS 90D Versatility Article

Зручна конструкція цифрової дзеркальної камери

Камера EOS 90D, це результат багаторічної роботи, яка була спрямована на покращення дизайну камери, це безперервний процес, а його результатом є камера, керування якою просте й інтуітивно зрозуміле. Ви точно помітете такі деталі, як універсальність контролю налаштувань, тож тепер ви здатні налаштовувати глибину фокусу під час зйомки, а також мати доступ до інших налаштувань.

EOS 90D Take a clear view Zoom Lens
© Copyright Fergus Kennedy

Більш детальний погляд на речі

Звісно, дзеркальна камера EOS 90D має інтелектуальний видошукач, який дозволяє фокусуватись на об’єктах більш точно, наприклад на птахів в польоті, а також зробити знімок в потрібний момент. Інформація про знімок відображається на видошукачі, тож ви завжди знаєте всю потрібну інформацію.

EOS 90D All-day battery life
© Copyright Fergus Kennedy

Батарея, якої вистачає на цілий день

Батареї великої ємності вистачає на 1300 знімків від одного заряду,* тож ви можете знімати довше знаходячись на віддаленій локації. Акумуляторний блок дозволяє розмістити два акумулятори одночасно, тож ви можете знімати вдвічі довше, а при вертикальній орієнтації камери, тримати її стало ще зручніше.

EOS 90D Balance and Comfortable Grip
© Copyright Fergus Kennedy

Класичний дизайн дзеркальної камери EOS 90D з особливим тримачем, дуже зручно розміщується в руці з довгими та короткими об’єктивами, що робить їх популярними серед спортивних фотографів та фотографі дикої природи.

EOS 90D Built-in wireless connectivity
© Авторські права / 60 символів. Всі мови

Вбудована підтримка безпроводового підключення

Камера EOS 90D повністю підтримує протоколи передачі даних Bluetooth та Wi-Fi, що дозволяє не тільки передавати файли на смарт-пристрої за допомогою додатку Canon Camera Connect,* а й віддалено керувати камерою. Побачити, на що зараз спрямован об’єктив камери, відкорегувати налаштування або змінити режим зйомки та зробити той самий знімок, без необхідності бути біля камери. Чудове рішення для зйомки життя диких тварин, не наближаючись до них. Зображення також можна синхронізувати з вашим смарт-пристроєм, ПК/Mac.

Камеру EOS 90D можно прив’язати до ПК або Mac за допомогою EOS Utility — чудове рішення для зйомок в студії.


< Повернутися до огляду моделей EOS 90D

Вам також може сподобатися...