СТАТТЯ

Камера Canon EOS 90D це висока якість зображення

EOS 90D Black Throated Diver

Якості зображення яка не залишить вас байдужим

32,5 МП сенсор APS-C CMOS в поєднанні з процесором зображення DIGIC 8 забезпечують фантастичну якість зображення, чіткість, тональність і насиченість кольору, в той же час підтримуючи рівень шумів на дуже низькому рівні. Підвищена чутливість до значення ISO 25600 для зйомки з рук при недостатньому освітленні, а динамічний діапазон допомагає передавати деталі сцени навіть з яскраво освітлених ділянок і з місць з темними тінями.

EOS 90D EF Lens
© Copyright Fergus Kennedy

Ідеальна бленда, дуже універсальна та зручна у використанні

Зробіть знімок сповнений деталями за допомогою 32,5 МП CMOS датчика, виключно виготовлений Canon. Формат APS-C достатньо великий, щоб контролювати глибину різкості, але й досить малий, що дозволяє EOS 90D — з його об’єктивами залишатись портативними та ідеально збалансованими.

EOS 90D Travel Photography
© Copyright Fergus Kennedy
EOS 90D 100% Crop
100% кадрування

Оптимальна якість зображення

Додаткова обробка зображень камерою, дозволяє зробити знімки неймовірної якості. Технологію цифрового оптимізатора об’єктива (DLO) можна застосовувати до кожного знімку, таким чином кожна рамка підходить до параметрів об’єктива. Результат? Чіткі та насичені деталями знімки які майже не потребують додаткової обробки.

Файли RAW можна обробити як JPEG, завдяки технології обробки ви можете додати коректив у знімки за допомогою Creative Assist. Процесор DIGIC 8 дозволяє проводити коригування зображення та створювати кілька версій того ж самого кадру, кожна з яких матиме унікальний вигляд.


< Повернутися до огляду моделей EOS 90D

Вам також може сподобатися...