СТАТТЯ

Камера Canon EOS 90D: швидкість та автофокусування

EOS 90D Owl Sample Image
© Copyright Markus Varesvuo

Від прихованої дикої природи до динаміки спортивних майданчиків

Будь на одній хвилі з дійством, знімаючи приголомшливі фото унікальних моментів. Швидка неперервна зйомка, надзвичайно чітке фокусування й відстеження, а на додаток незрівняна керованість роблять цю камерую ідеальною для зйомки спортивних подій.

Надзвичайно швидка, отже ви не проґавите важливий момент

Вдалий вибір для зйомки спортивних подій та дикої природи: робіть надзвичайно детальні знімки за допомогою 32,5 МП сенсора із частотою 10 кадр./с в режимі постійного фокусування за допомогою видошукача камери, або із частотою 11 кадр./с в режимі Live View. Новий формат APS-C дозволяє подивитись на об’єкт зйомки ще ближче, тож ви можете зануритись у події, які знімаєте й створити ще оригінальніщі принти.

Підтримка карток пам’яті UHS-II SD дозволяє ще швидше записувати дані на неї, та забезпечують можливість одночасної зйомки до 58 знімків у форматі JPEG, 25 знімків у форматі RAW або 39 у форматі CRAW.

Функція виявлення мерехтіння EOS 90D’s Flicker Detection аналізує данні про співвідношення сторін, щоб компенсувати мерехтіння, яки зазвичай трапляється при зйомці на вулиці.

EOS 90D Swallow Sample Image
© Copyright Markus Varesvuo

Чіткічть та сфокусованість

Навіть рухомі об’єкти виходять чіткими завдяки досконалій системі АФ камери EOS 90D. Фокусування однаково швидке та чітке: при зйомці за допомогою оптичного видошукача та при зйомці з поворотного екрану.

Швидке й точне фокусування

45 точок автофокусування розміщені по периметри оптичного видошукача EOS 90D, ці точки перехресного типу, а отже байдуже, ведете ви зйомки горизонтально чи вертикально. Зручна зйомка при палкому сонці та в повній темряві, завдяки встановленому значенню -3EV та максимальному значенню діафрагми f/8.

Використовуйте точки АФ поодиноко, або в групах, які модна швидко переміщувати по кадру для інтуїтивно зрозумілого АФ. Система автофокусування iTR використовує інформацію про кольори та обличчя, щоб розпізнавати об’єкти й відстежувати їх переміщення в кадрі. Керуйте чутливістю фокусування та відстеженням за об’єктами, щоб налаштовні параметри відповідали об’єктам, які ви фотографуєте.

EOS 90D Fast Accurrate Focusing
© Copyright Fergus Kennedy

Система автофокусування Dual Pixel CMOS

Під час зйомки в режимі Live View або під час зйомки відео, оновлена система АФ Canon Dual Pixel CMOS забезпечує виразну якість зображень, та підтримку роботи за умов слабкого освітлення до -5EV. Співвідношення покриття 100x88% за вертикаллю та горизонталлю, вибір до 5481 точок АФ дає вам змогу налаштувати зображення з легкістю. А завдяки функціям розпізнавання облич та деталей, дозволяє досягти виразної чіткості кожної деталі знімку.

Брекетинг фокусування

Функція брекетингу фокусування буде незамінною для забезпечення максимальної глибини різкості зображення, зокрема під час макрозйомки, коли фокус має неабияке значення. Одне натискання кнопки затвора EOS 90D активує режим безперервної зйомки з автоматичним регулюванням фокусної відстані від початкового положення до фону. Потім за допомогою програмного забезпечення Digital Photo Professional від Canon користувач може створити композитне зображення, щоб отримати кадр у фокусі потрібної якості.


< Повернутися до огляду моделей EOS 90D

Вам також може сподобатися...